Przegląd katalogu
- 105 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 105 wyników
Przeglądaj onkolog w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 105 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 4,153 opinii i ocen.
“Bardzo dobry specjalista, robi dokładny wywiad, szuka do końca przyczyny, pan doktor jest bardzo zaangażowany w to co robi, polecam z czystym sumieniem.”
“Nowy i nowoczesny oddział szpitalny. Polecam”
“Profesjonalne podejście, wszystko wytłumaczone. Polecam !”
“Matrha.P nie drmatyzuj, ,, nie kulturą,, polska język trudna język. Polecam gabinet, po kilku wizytach uważam, że wszystko jest na wysokim poziomie, nie kultury tam nie uświadczyłem.”
“Pan doktor podchodzi do sprawy profesionalnie dobiera odpowiednią metodę leczenia przytm rozmawia z pacjentem w sposób otwarty i przyjazny serdecznie polecam”
“Witam też polecam Lekarza podejscie profesjonalne”
“Ośrodek na wysokim poziomie. Termin, jak również wynik, zrealizowany naprawdę bardzo szybko. Jeśli komuś zależy na czasie to z czystym sumieniem mogę polecić MediLifeCover.”
“Bardzo gorąco polecam Panią Doktor. Przemiła kobieta ,która potrafi pomóc i doradzić.”
“Bardzo ciężki do zdiagnozowania przypadek a jednak Panu Doktorowi się udało! Wizyta w miłej atmosferze, lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Zaproponował leczenie operacyjne, które natychmiastowo przyniosło ukojenie bólu. Pan doktor bardzo rzetelnie podszedł do problemu, z którym zmagałam się od dłuższego czasu. Zawsze odpowiedział na SMS z wątpliwościami lub problemem. Gabinet czysty, wyposażony w nowoczesny sprzęt i spódniczki dla pacjentek. Bardzo polecam !”
“Całodobowo Moja mama przyjechała karetką. Niezwykle miły personel, lekarze, którzy udzielili mi informacji przez telefon komórkowy, ponieważ moja mama nie mówi zbyt dobrze po polsku. Dziekuje ♥️”
“Panie na recepcji bardzo miłe Dr Szylar również W expresowym czasie wykonano zdiecie klatki piersiowej Oby się to nie zmieniło.i oby było tak zawsze !”
“Jednym słowem... Polecam, ogromna wiedza, świetny specjalista, potrafiący słuchać, wspaniały lekarz.”
“Ja byłam wyjątkowym pacjentem, bo pomyliłam literkę i miałam jechać do hepatologa. Nie zauważyłam literki m zamiast p i trafiłam do Pana doktora, myśląc że jadę do hepatologa. Powiedziałam to Panu doktorowi, Pan Andrzej przyjął to z wielkim zrozumieniem. Mimo tego pomógł mi w analizie paru spraw i przy okazji skonsultowałam się z Panem doktorem w sprawach reumatologicznych. Pan Andrzej jest człowiekiem niesamowicie uprzejmym, uśmiechniętym i na pewno profesjonalnym. Bardzo mnie uspokoiła wizyta. Polecam z całego serca”
“Wspaniały lekarz , profesjonalny specjalista ,świetny kontakt , same superlatywy.”
“Pan Doktor to bardzo dobry specjalista o miłej osobowości.Dobrze leczy i opieka jest na najwyższym poziomie. Polecam ten gabinet i Pana Doktora.”
“Ja jak najbardziej polecam tą placówkę i lekarzy którzy tam pracują. Pani dr J.Kopeć uważam że lekarz z powołania. Jak nie było naszej Pani doktor to inni też bardzo fachowi i konkretni. Chciałam również podziękować Pani Dyrektor za pomoc w przypisaniu mamy do Waszej placówki. Reszta Naszej rodziny również zamierzą się tu przepisać. Problemy z rejestracja wynikają jedynie z tego że bardzo dużo ludzi jest do lekarzy Rodzinnych zapisane (ja to rozumiem). Ale bardzo dużym plusem jest to że jak już trafisz tam do lekarza to na pewno nie zostaniesz zostawiony samemu sobie. Wielkie podziękowanie dla tych lekarzy Rodzinnych.”
“Polecam bardzo i pozdrawiam Pana doktora w lutym przeprowadzał moją operacje martwicy jelita cienkiego (pół metra jelita wycięte)”
“Bardzo dobry gastrolog, lekarz z powołania, przy tym człowiek o dużej empatii, który zawsze służy pomocą”
“Polecam z całego serca i czystym sumieniem Panią Doktor. Rewelacyjnie podejście do pacjenta, kontakt super.”
“Polecam Panią dr Ewę Dryniak. Pani ma świetne podejście, bada szczegółowo, a nie ogólnikowo. Jasno wyjaśnia dolegliwości i metody leczenia. Jestem zadowolona z wizyty.”
“Bardzo miły doktor, świetnie tłumaczy. Polecam”
“Jestem świeżo po zabiegu operacyjnym wycięciu guza jajnika . Moja opinia to zdecydowanie 5 gwiazdek . Lekarze pielęgniarki i caly personel wskazują się ogromnym profesjonalizmem ,empatią i wysoką kulturą osobistą. Dzięki im podejściu czułam się spokojna i bezpieczna bez niepotrzebnego stresu . Operacja na oddziale ginekologiczno-polożniczym przebiegła bardzo dobrze bez żadnych powikłań. Wszystko było dobrze wyjaśnione krok po kroku . Warunki pobytu są znakomite -czysto komfortowo ,prywatna łazienka w pokoju telewizor .Czułam sie bardziej jak w hotelu niż w szpitalu . Z całego serca polecam ten szpital i serdecznie dziękuję całemu zespołowi za opiekę i życzliwość . Dziękuję również mojej Pani doktor Justynie Grzesik Stachnik I lekarzom prowadzącym.”
“Wspaniały doktor, pełen profesjonalizm i do tego rewelacyjne podejście do pacjentek.”
“Pragnę wyrazić najgłębsze uznanie dla całego personelu z oddziału chorób płuc, a w szczególności dla zespołu pracującego w pracowni bezdechu. Opieka, jaką otrzymałam, była na najwyższym poziomie. Profesjonalna, troskliwa i pełna empatii. Panią pielęgniarka Patrycja, która jest prawdziwym aniołem w swoim zawodzie. Jej empatia i zaangażowanie są godne podziwu. Czułam się traktowana z szacunkiem i troską na każdym kroku. No i Pani Dr Elżbieta Cieszyńska-Samolej to prawdziwy skarb. Wyjątkowy lekarz i cudowny człowiek. Jej profesjonalizm, ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta są godne podziwu. Pani doktor zawsze z uwagą słucha, tłumaczy wszystko w sposób jasny i zrozumiały, a jej empatia i ciepło sprawiają, że każdy czuje się zaopiekowany. Dzięki niej mogłam poczuć się tak bardzo zaopiekowana. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu to miejsce, gdzie nie tylko dbają o zdrowie, ale również o spokój pacjenta.”
“Pani Profesor p. Joanna bardzo cierpliwa i miła. Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm .”
“Bardzo polecam Pana doktora. Szczegółowe badania, doktor wszystko wyjaśnił, bardzo miłe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam.”
“Wszystko zgodnie z harmonogramem. Pani na rejestracji brunetka w okularach różowych jest najlepsza - polecam.”
“Najlepszy specjalista. Godny zaufania Lekarz Polecam serdecznie w 100%”