Przegląd katalogu
- 535 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 535 wyników
Przeglądaj dentysta w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 535 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 14,287 opinii i ocen.
“Po wczorajszej wizycie mogą tylko powiedzieć tyle: cudowni specjaliści, przemiła atmosfera, zero bólu. Polecam serdecznie!”
“Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana doktora. Jeden ząb na fundusz wyrwany szybko bezboleśnie. Drugi 7 bez korony prywatnie wyrwana jeszcze lepiej. Doktor empatyczny zdecydowany i konsekwentny w swoim fachu. Prawdziwy profesjonalista. Ceny przystępne. Bardzo polecam Pana doktora.”
Agnieszka Dziuba - Stomatolog, Protetyka, Implanty - Mielec to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. Zespół dba o staranne wykonanie usług i przyjazną atmosferę. To przestrzeń...
“Bardzo dobra, fachowa obsługa. Umówiona wizyta przebiegła bez pośpiechu z dokładnym wyjaśnieniem sytuacji mojego uzębienia. Jestem bardzo zadowolona, a Pani dr Joanna B. spec. periodontologii to najlepszy ekspert w swoim fachu. Dziękuję bardzo”
“Korzystam z usług gabinetu z całą rodziną łącznie z małymi dziećmi i jestem zadowolony i polecam innym rodzinom z dziećmi.”
“Bardzo polecam. Pani stomatolog wykonuje zabiegi dokładnie i z dużym zaangażowaniem. Jest zainteresowana pacjentem wizyty odbywają się w miłej atmosferze pomimo że są na NFZ.”
“Do gabinetu Państwa Taszakowskich trafiłam z moim sędziwym tatą,który potrzebował szybkiej pomocy przed operacją wymiany biodra. Otrzymaliśmy fachową poradę,pomoc a sam zabieg usunięcia zębów przed Pana doktora to prawdziwy majtresztyk. Pełna fachowość i ogromne doświadczenie. Rzeczowo,grzecznie i kompetentnie. Bardzo dziękuję. Warto zapamiętać ten adres.”
“Wizyta przebiegła szybko, bezboleśnie i bardzo profesjonalnie. Stomatolog Karol zadbał o pełen komfort i wszystko dokładnie wyjaśnił. W gabinecie panuje miła, przyjazna atmosfera, co naprawdę robi różnicę. Byłem już u różnych dentystów, ale to miejsce zdecydowanie się wyróżnia. Jest skutecznie, konkretnie i bez stresu. Na pewno będę wracał. Polecam!”
“Pani Gabriela to pełen profesjonalizm w swoim fachu i podejsciu do pacjenta Polecam!!!”
“Serdecznie polecam Panią Doktor Patrycję Solińska, świetne podejście do małego pacjenta, rzetelność i dokładność w badaniu i wywiadzie a przy tym dokładne wyjaśnienie diagnozy oraz postępowania sprawiają, że nawet najbardziej dociekliwy rodzic będzie usatysfakcjonowany z wizyty. Na pewno wrócimy do Pani Doktor ;)”
“Jestem bardzo zadowolony ,z mojej winy miałem w uzębieniu mega dużo ubytków na całej szerokości uzębienia i po paru wizytach nic nie boli każda dziura zalepiona tak jak byc powinno gorąco pozdrawiam”
Ortho-Dent Stomatologia to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze, higienizacja i profilaktyka oraz chirurgia stomatologiczna.
“Pani Doktor jest naszym rodzinnym stomatologiem, uczęszczamy od lat z mężem. Leczenia zawsze były przeprowadzane profesjonalnie, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna. Czujemy się zawsze zaopiekowani. W sytuacjach kryzysowych (ból zęba) zawsze możemy liczyć na Panią Doktor❤️. Ogromnie polecamy.”
“Gabinet godny polecenia, uczęszczam tu już kilka lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Personel, a szczególnie dr Anna Bocheńska jest profesjonalny, podczas wizyty można czuć się bezpiecznie, a leczenie wykonywane jest dokładnie i bezboleśnie. Zdecydowanie nadal będę korzystać z usług gabinetu.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Miałem przyjemność korzystać z usług Pani Kamili i jestem bardzo zadowolony! Kamila jest niezwykle profesjonalna, a jednocześnie bardzo ciepła i serdeczna. Zawsze dba o komfort pacjenta, tłumacząc każdy etap zabiegu i odpowiadając na wszelkie pytania. Jej dokładność i staranność w pracy są godne podziwu. Dzięki niej czuję się pewniej w kwestii zdrowia jamy ustnej. Gorąco polecam Kamile każdemu, kto szuka fachowej pomocy w dziedzinie higieny stomatologicznej!”
“Byłem w Przychodni Dentystycznej Madent w Łańcucie przy ul. Piłsudskiego z dość złożonym problemem dentystycznym i muszę przyznać, że zostałem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Podczas jednej wizyty zajęli się mną wspólnie stomatolog, protetyk i implantolog – razem omówili mój przypadek i znaleźli konkretne, skuteczne rozwiązanie. Widać było duże doświadczenie i świetną współpracę całego zespołu. Pani doktor, która prowadziła leczenie (chyba współwłaścicielka przychodni), zrobiła na mnie ogromne wrażenie spokojem, pewnością w działaniu i profesjonalizmem. Wszystko odbyło się w spokojnej, życzliwej atmosferze, bez pośpiechu i z prawdziwą troską o pacjenta. Wcześniej raz byłem w innym gabinecie bardziej w centrum Łańcuta, ale dopiero tutaj spotkałem się z tak kompleksowym podejściem i realną współpracą kilku specjalistów przy jednym przypadku. W Madent naprawdę czuć doświadczenie i pasję do tego, co robią. Wreszcie gabinet, w którym pacjent czuje, że trafił w dobre ręce. Polecam !!!”
“Usuwanie 8-mki. Sprawnie, profesjonalnie. Minimum słów, maksimum działania. Wszystko zostało mi wytłumaczone, zapisane, dostałem kilka cennych rad. Widać, że doktor nie jest "duszą towarzystwa", ale bardzo się stara być miłym. Niektórzy po prostu nie mają daru łatwego nawiązywania relacji, ale też nie tego szukam idąc do dentysty. Może też ci, według których doktor bywa chamski są nieco przewrażliwieni? Możliwość zapłaty kartą. W każdym razie dla mnie bardzo pozytywne wrażenie”
“Bardzo profesjonalny specjalista leczenia kanałowego , polecam !!! Dbałość o najmniejszy szegół każdego leczenia .”
“Bardzo miła, dokładna a ceny umiarkowane”