Przegląd katalogu
- 535 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 535 wyników
Przeglądaj dentysta w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 535 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 14,287 opinii i ocen.
“Profesjonalizm, życzliwość, kompleksowość usług zarówno podczas umawianych wizyt i wtedy gdy dojdzie do zdarzenia nieprzewidzialnego. Syn jest pacjentem Pana Doktora od około trzech lat i szczerze polecam usługi świadczone przez Pana Doktora tym wszystkim, którym zależy na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu”
“Gorąco polecam. Podczas leczenia zęby zostały odtworzone w sposób estetyczny z zachowaniem ich właściwych kształtów co zostało bardzo wysoko ocenione przez ortodontę u którego leczyłem wadę zgryzu. Miła i profesjonalna obsługa z możliwością wykonania prześwietlenia na miejscu sprawia, że zostanę z rodziną pod opieką KRAWDENTU na dłużej.”
“Świetny stomatolog, bardzo dokładny i profesjonalny, do każdego podchodzi z bardzo dużym entuzjazmem, zaangażowany, niezwykła precyzja, pięknie ukształtowane i wyszlifowane zęby po każdej wizycie. Gorąco polecam”
“Czas oczekiwania dość spory lecz naprawdę warto poczekać i bardzo porządnie i tanio zrobić zęby. Bardzo uprzejma pani.”
“Jestem po pierwszej wizycie i jestem zachwycona. Jeszcze nigdy nie trafiłam na gabinet gdzie tak cudownie ktoś obchodzi się z pacjentem. Wrócę na pewno jeszcze nie raz ☺️”
“Bardzo gorąco polecam. Nigdy nie została mi odmówiona pomoc. Pani Doktor jest bardzo ciepłą ,przemiła osobą. Oczywiście nie mogę pominąć również personelu ,który jest na najwyższym poziomie i jest również bardzo miły i pomocny.”
Tomczyk Dorota, lek. stomatolog, Tomczyk Marek, lek. stomatolog. Prywatny gabinet stomatologiczny to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze.
“Od lat jestem pacjentką Pani Asi Kot.Wizyta w gabinecie jest zawsze przyjemna a Pani Asia bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Jest osoba rzetelną, miłą, służy pomocą i doradztwem.Jej podejście do pacjenta sprawia że z przyjemnością wracam na kolejne wizyty.Polecam Panią Asię Kot jak i również Panie pracujące w recepcji które także są pomocne.”
Artdent to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmosfera, rzetelna opieka nad pacjen...
Stomatologia Szeląg to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmosfera, rzetelna opiek...
Gabinet stomatologiczny lek. stom. Marta Zawół-Brulińska to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem je...
Bednarz Stomatologia || Implanty zębów || Chirurg Stomatolog to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze. To przestrzeń,...
UNIDENT Bartosz Dziuba - Stomatolog, Protetyka, Implanty - Mielec to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze, higienizacja i profilaktyka oraz przyjazne dzieciom.
PRO SMILE Implanty, Stomatologia Mielec to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się implanty i protetyka, leczenie kanałowe i zachowawcze oraz chirurgia stomatologiczna.
“Chciałbym bardzo podziękować za pomoc udzieloną mi w klinice Primadent przez panią dr Górowską. Rok temu miałem usuwane dwie ósemki w innym mieście i przeżyłem horror. Długo wahałem się z decyzją do kogo zgłosić się. Polecono mi pani doktor Górowską z kliniki Primadent w Rzeszowie. Jestem z Wrocławia i do Rzeszowa w 1 str mam 400 km to mimo odległości uważam, że była to najlepsza decyzja. Cały proces leczenia (od diagnozy po wykonanie zabiegów) został przeprowadzony na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Mimo moich obaw, wszystkie procedury były praktycznie bezbolesne, co jest ogromnym plusem dla osób wrażliwych. Zarówno Pani Doktor, jak i asystentka stworzyli ciepłą i komfortową atmosferę, co znacznie zredukowało mój stres związany z wizytą. Jestem zachwycony efektem końcowym i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę każdemu, kto szuka kompetentnego i empatycznego dentysty chirurga. To była najlepsza decyzja dotycząca zdrowia moich zębów. Dziękuję!”
“Polecam z całego serca Panią Izę Kochman. Jest niesamowitym stomatologiem, chyba rzadko spotykanym w tych czasach...”
“Świetny specjalista, bardzo sympatyczny Pan Doktor. Poszedłem do Pana Doktora z polecenia i jestem bardzo zadowolony z wizyty.”
“Robiłam sobie higienizacje jamy ustnej u p. Dominiki, jestem mega zadowolona rezultatem. Lepszej higienistki to trudno sobie wyobrazić. Polecam z całego serca. P.S Znalazłam swoją klinikę.❤️”
“Moje doświadczenie z Panią Dr Klimowicz było cudowne . Wszystko przebiegało sprawnie ,bez bólu i w bardzo przyjaznej atmosferze. Podejście Pani doktor sprawia że nawet stresująca wizyta staje się o wiele bardziej komfortowa .Na każdym etapie leczenia wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone przez co czułam ,że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego i troskliwego dentysty ❤️”
“Bardzo polecam. W sytuacji gdy zadzwoniłam zaraz po wyjściu z pogotowia z zapaleniem zęba Panie postarały się o załatwienie szybko wizyty.Leczenie przebiegło naprawdę sprawnie i dobrze. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone jak i jasno podany kosztorys za wizyty. Co do ceny są naprawdę w porządku. Trzeba sobie zdać sprawę że to przychodnia prywatna i wszystko kosztuje lecz spotkałam się z już z droższą wyceną a mniej profesjonalną obsługą. Naprawdę jestem miło zaskoczona :)”
“Klinika na Skale Światową 7 dni w tygodniu lekarzy ze wszystkich specjalizacji w jednym miejscu Lekarze i cała obsługa poziom Światowy sprzętowo też świetnie wyposażona oby tak dalej będę tutaj do końca życia pacjentem cenie sobie współprace z Profesjonalistami i po wielu latach wreszcie na takich trafiłem Pozdrawiam i do zobaczenia już niedługo :)”
“Wizyta u pani doktor była bardzo komfortowa. Cały zabieg przebiegł spokojnie, a atmosfera w gabinecie sprawiła, że poczułam się bezpiecznie. Pani dentystka bardzo delikatna i profesjonalna.”
“Polecam doktora Dubiela – zarówno w leczeniu kanałowym, jak i w codziennej pielęgnacji zębów. Moja pierwsza wizyta odbyła się w 2021 roku i obejmowała powtórne leczenie kanałowe oraz wymianę korony. Do dziś wszystko trzyma się świetnie, a kanał jest w pełni wyleczony. Od tamtej pory regularnie odwiedzam gabinet – powierzam doktorowi swoje zęby i korzystam także z profilaktycznych zabiegów. Doktor Dubiel jest sumienny, odpowiedzialny i doskonale zna się na swojej pracy. Z pełnym przekonaniem polecam!”
“Od prawie 20 lat korzystam z fachowej wiedzy i doświadczenia zawodowego Pani Doktor Moniki i nigdy sie mie zawiodłem.”
“Za odratowanie pieska, który był w stanie agonalnym, wystawiam zdecydowane pięć gwiazdek. ❤ Do Dr Sowy trafiłam zrozpaczona, z psem, który miał wysoką gorączkę, sikał pod siebie i już praktycznie nie kontaktował. Wcześniej przez dwa tygodnie leczony był w innej lecznicy, gdzie podejrzewano białaczkę, ale poinformowano nas, że ze względu na stan pieska nie można pobrać szpiku i potwierdzić choroby, więc nie mogą dla nas zrobić nic więcej. Po moim telefonie dr Sowa zaproponowała, by natychmiast przywieźć Pepinka, a dr Madera-Biskup na podstawie obrazu krwi obwodowej wstępnie potwierdziła chłoniaka i od razu podała chemię. Dwa dni później piesek był jak nowo narodzony, gorączka spadła i odzyskał siły. W tej chwili już od ośmiu miesięcy jest na chemii, wyniki są dobre i ma się świetnie. W związku z jego leczeniem onkologicznym, a także innymi schorzeniami – Pepinek ma niedomykalność zastawek, w ciągu ostatnich miesięcy zaliczył również czyszczenie ząbków i był leczony na anaplazmozę – w lecznicy jesteśmy bardzo często, zawsze jednak możemy liczyć na miłą atmosferę, życzliwe podejście i pomoc pań doktor. W razie potrzeby służą także radą telefonicznie. Serdecznie polecam ten gabinet, a za uratowanie mojego najlepszego przyjaciela – dziękuję! Nie mogłam trafić lepiej.”
“Bardzo profesjonalna obsługa w tym pomocna i miła atmosfera. Po zabiegach też starannie wytłumaczono co robić żeby utrzymać stan zębów w optymalnym zaleceniu pielęgnacyjnym. Wielką wiedza higienistki i bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Polecam serdecznie Dawid Kuchniak.”
“Polecam NeuroDental. Jestem zachwycony podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia, a przedewszystkim za profesjonalizm w wykonywanych zabiegach ze strony doktor Marty i doktora Łukasza, nie zapominając o najlepszych asystentkach, które uzupełniają cały zespół. Pozdrawiam serdecznie wraz z żoną i gorąco polecam każdemu kto szuka idealnego miejsca na odzyskanie pięknego uśmiechu szybko i bezboleśnie.”
“Polecam, profesjonalne podejście, sympatyczna obsługa. Normalne ceny za usługę, jeżeli utrzymają się na takim rozsądnym poziomie to na pewno wrócę. Na plus możliwość rejestracji wizyty online.”
“Polecam z całego serca dr Nadię i Panią Gosię... Każda wizyta na najwyższym poziomie ☺️☺️☺️ fantastyczne podejście do małych pacjentów - córka zachwycona ☺️☺️☺️ po każdej wizycie wychodzi z uśmiechem na twarzy ☺️☺️☺️”
“Polecam z całego serca. Lekarze godni zaufania. Dużo wizyt mamy za sobą u Państwa zarówno kontrolnych jak i gdy się coś działo. Zawsze służono dobrym słowem i profesjonalną wiedzą. Widać że kadra ciągle się szkoli i wie co robi. Nikt mnie nie wyśmiał gdy przyszłam z moim ukochanym psem bo wydawał mi się nieswój, zrobiono mu kompleks badań i dążono do tego by wykluczyć wszystkie możliwe diagnozy. Jeśli komuś zależy na podejściu do zwierzęcia jak do czującej istoty którą właściciel dąży wielką miłością i chcę czuć się zaopiekowany to tylko w tej przychodni!”