Nasze Kamienice Apartament Rzeszów Główny
“Polecam czysto i przyjemnie tylko mogło by być więcej kanałów TV”
Znaleziono 12 wyników
“Polecam czysto i przyjemnie tylko mogło by być więcej kanałów TV”
“Bardzo miła, pomocna i zaangażowana obsługa. Hotel oraz pokoje czysty i zadbany. Dla mnie jedynym minusem jest położenie gniazdek w pokoju, które są zgrupowane w jednym miejscu. Śniadanie w postaci szwedzkiego stołu wliczone w cenę. Składniki dobrej jakości. Ciekawym daniem na śniadaniu jest żurek. W hotelu znajduje się również restauracja. Posiada szerokie menu, każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Czyste pokoje i dobra obsługa. Polecam kwaterowanie pracowników pod tym adresem.”
“Witam, chciałbym się podzielić moją nie typową historią, patrząc o opiniach zdecydowałem się na ten apartament lecz kiedy doszło do pierwszego noclegu zobaczyłem w kuchni szczura w garnku jak z filmu rattatui zaczął przyrządzać spaghetti pogadałem z nim trochę , widać że brakowało mu towarzystwa, dlatego chętnie wrócę jeszcze do was”
“Sercem hotelu jest restauracja z przepysznym jedzeniem, duże porcje, sympatyczna obsługa i z pewnością tu wrócimy❤️”
“Jestem dzwigowym pracuje w niemczech ponad 12 lat i skorzystalem z okazji z powodu przerwy zimowej i pracowalem w rzeszowie a co do hotelu ci co narzekaja to sie myla.Pokoje czyste wi fi telewizja i wcale nie jest zimno lazieki czyste kuchnia wyposazona pierwsza klasa jak na nocleg po pracy daje 5 gwiazdek.!!!!!pozdrawiam milych wlascicieli.Apropo duzy parking.Proponuje zrobic nowe zdiecia bo wszystko jest wyremontowane na tip top i nie ma zadnej wilgoci”
“Jak na swoja cenę to wszystko ok. Pokój czysty, ale widać że ma już swoje lata. Na plus zasługuje klimatyzacja i fajny twardy materac w łóżku. Obsługa miła, śniadanie przeciętne.”
“Super lokalizacja, mega wygodnie.”