Hotel nie zasługuje na 2gwiazdki ponieważ: Jest brudno Posciel była nie wymieniona Pluskwy oraz robaki Obsługa niezbyt przyjemna.
Zdjęcia
Opinie
-
Weronika Kot ★☆☆☆☆
-
Ula Lipińska ★☆☆☆☆
Moje doświadczenie z pobytu w tym hotelu było bardzo negatywne. W pokoju zauważyłem ślady, które mogły wskazywać na obecność pluskiew, co wzbudziło mój duży niepokój. Materac wyglądał na zaniedbany – był brudny i miał żółtawe plamy. Całość sprawiała wrażenie braku odpowiedniej higieny i dbałości o czystość. Dodatkowo atmosfera w hotelu była dla mnie niekomfortowa. Spotykałem tam osoby, których zachowanie sprawiało, że czułem się nieswojo. W pokoju znalazłem również włosy na łóżku, co tylko potwierdziło moje złe wrażenie dotyczące sprzątania.
-
Aneta Ostrowska ★★★★★
Sercem hotelu jest restauracja z przepysznym jedzeniem, duże porcje, sympatyczna obsługa i z pewnością tu wrócimy❤️
-
Maria Bondarenko ★★★★★
Super obsługa i przyjemna atmosfera. Szukałam cichego miejsca na szybką herbatę z rodzicami i jestem bardzo miło zaskoczona poziomem obsługi. Pani na restauracji, uśmiechnięta i bardzo miła. Serdecznie pozdrawiamy, jeszcze raz dziękujemy za miłą obsługę i obiecujemy, że wrócimy niedługo.
-
Mateusz Jurek ★★★★☆
Hotel trochę w stylu PRL-u. Cena adekwatna do poziomu. Pokój 1-osobowy mały, ale stosunkowo czysty. Na jeden, dwa noclegi może być.
-
Neos _X ★★☆☆☆
Są pluskwy w pokojach i szybko zapychające się totalety. Zepsuty tynk na ścianach i gniazdka które wiszą na kablach w pokoju 106.
-
Monika Rzepka ★★★★★
Pokój czysty, obsługa sympatyczna. Największy plus za śniadanie - smaczne i na bieżąco uzupełniane. Bardzo miłe zaskoczenie.
-
Wioletta Malicka - Rosiak ★★☆☆☆
Standard pokoju nr 121 to jest chyba jakiś żart. Łóżko tragicznie skrzypiące!!!!! Wykładzina brudna. Kabina nie zamyka sie poprawnie. Duszno w pokoju mimo wietrzenia. Wściekły kolor na ścianach nie sprzyja wypoczynkowi. Sniadanie smaczne i spory wybór na szwedzkim stole. Bardzo miła obsluga przy sniadaniu. Niestety jadalnia tragiczna, stoły nie praktyczne, lekkie, rozchwiane, z jakąś poprzeczką w miejscu kolan. Wysoka osoba nie może wygodnie usiąść. Podkładki na stole niezbyt czyste.
-
Kremowka Papieska ★☆☆☆☆
Najgorszy hotel w Rzeszowie!!!, dzwoniłam na recepcję wielokrotnie w sprawie zostawionej w pokoju rzeczy, Pani obiecała ,że wyśle . Pamiątka rodzinna w ciągu dalszym nie przychodziła i gdy Pani z repecpcji usłyszała w jakiej sprawie dzwonie wlrozlaczała się za każdym razem , omijać szerokim łukiem!!@@
-
Paweł Karbowski ★★★★★
Dwukrotnie miałem okazję gościć w tym hotelu i w obu przypadkach byłem zadowolony. Cena za nocleg w porównaniu do cen w innych hotelach stosunkowo niska, obsługa miła a w pokojach czysto. Ze śniadań nie korzystałem, więc nie wiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Iskra w Rzeszowie?
Hotel Iskra w Rzeszowie znajduje się przy Generała Jarosława Dąbrowskiego 75, 30-409 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Iskra w Rzeszowie?
Można skontaktować się z Hotel Iskra w Rzeszowie pod numerem +48 178 549 740
Jak można dotrzeć do Hotel Iskra w Rzeszowie?
Do Hotel Iskra w Rzeszowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku