Opinie

  1. Weronika Kot ★☆☆☆☆

    Hotel nie zasługuje na 2gwiazdki ponieważ: Jest brudno Posciel była nie wymieniona Pluskwy oraz robaki Obsługa niezbyt przyjemna.

  2. Ula Lipińska ★☆☆☆☆

    Moje doświadczenie z pobytu w tym hotelu było bardzo negatywne. W pokoju zauważyłem ślady, które mogły wskazywać na obecność pluskiew, co wzbudziło mój duży niepokój. Materac wyglądał na zaniedbany – był brudny i miał żółtawe plamy. Całość sprawiała wrażenie braku odpowiedniej higieny i dbałości o czystość. Dodatkowo atmosfera w hotelu była dla mnie niekomfortowa. Spotykałem tam osoby, których zachowanie sprawiało, że czułem się nieswojo. W pokoju znalazłem również włosy na łóżku, co tylko potwierdziło moje złe wrażenie dotyczące sprzątania.

  3. Aneta Ostrowska ★★★★★

    Sercem hotelu jest restauracja z przepysznym jedzeniem, duże porcje, sympatyczna obsługa i z pewnością tu wrócimy❤️

  1. Maria Bondarenko ★★★★★

    Super obsługa i przyjemna atmosfera. Szukałam cichego miejsca na szybką herbatę z rodzicami i jestem bardzo miło zaskoczona poziomem obsługi. Pani na restauracji, uśmiechnięta i bardzo miła. Serdecznie pozdrawiamy, jeszcze raz dziękujemy za miłą obsługę i obiecujemy, że wrócimy niedługo.

  2. Mateusz Jurek ★★★★☆

    Hotel trochę w stylu PRL-u. Cena adekwatna do poziomu. Pokój 1-osobowy mały, ale stosunkowo czysty. Na jeden, dwa noclegi może być.

  3. Neos _X ★★☆☆☆

    Są pluskwy w pokojach i szybko zapychające się totalety. Zepsuty tynk na ścianach i gniazdka które wiszą na kablach w pokoju 106.

  1. Monika Rzepka ★★★★★

    Pokój czysty, obsługa sympatyczna. Największy plus za śniadanie - smaczne i na bieżąco uzupełniane. Bardzo miłe zaskoczenie.

  2. Wioletta Malicka - Rosiak ★★☆☆☆

    Standard pokoju nr 121 to jest chyba jakiś żart. Łóżko tragicznie skrzypiące!!!!! Wykładzina brudna. Kabina nie zamyka sie poprawnie. Duszno w pokoju mimo wietrzenia. Wściekły kolor na ścianach nie sprzyja wypoczynkowi. Sniadanie smaczne i spory wybór na szwedzkim stole. Bardzo miła obsluga przy sniadaniu. Niestety jadalnia tragiczna, stoły nie praktyczne, lekkie, rozchwiane, z jakąś poprzeczką w miejscu kolan. Wysoka osoba nie może wygodnie usiąść. Podkładki na stole niezbyt czyste.

  3. Kremowka Papieska ★☆☆☆☆

    Najgorszy hotel w Rzeszowie!!!, dzwoniłam na recepcję wielokrotnie w sprawie zostawionej w pokoju rzeczy, Pani obiecała ,że wyśle . Pamiątka rodzinna w ciągu dalszym nie przychodziła i gdy Pani z repecpcji usłyszała w jakiej sprawie dzwonie wlrozlaczała się za każdym razem , omijać szerokim łukiem!!@@

  1. Paweł Karbowski ★★★★★

    Dwukrotnie miałem okazję gościć w tym hotelu i w obu przypadkach byłem zadowolony. Cena za nocleg w porównaniu do cen w innych hotelach stosunkowo niska, obsługa miła a w pokojach czysto. Ze śniadań nie korzystałem, więc nie wiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Iskra w Rzeszowie?

Hotel Iskra w Rzeszowie znajduje się przy Generała Jarosława Dąbrowskiego 75, 30-409 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Iskra w Rzeszowie?

Można skontaktować się z Hotel Iskra w Rzeszowie pod numerem +48 178 549 740

Jak można dotrzeć do Hotel Iskra w Rzeszowie?

Do Hotel Iskra w Rzeszowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements