Park przy Odrzykońskiej w Rzeszowie
“Fajne miejsce na spacer. Długie ścieżki rowerowe i spacerowe. Kilka placów zabaw, dwa dog parki. Budka z lodami, toaleta i siłownia na powietrzu.”
Znaleziono 8 wyników
“Fajne miejsce na spacer. Długie ścieżki rowerowe i spacerowe. Kilka placów zabaw, dwa dog parki. Budka z lodami, toaleta i siłownia na powietrzu.”
“Wrażenie bardzo dobre. Basen zadbany. Akurat siedzieliśmy na trybunach na igrzyskach europejskich - dużo miejsca, swobodnie można przejść obok innych osób. Ze względu na rodzaj zawodów (skoki do wody) na basenie gorąco i duszno - trzeba się odpowiednio na cebulkę ubrać.”
“Fajny park w centrum Rzeszowa. Dużo drzew, które dają cień i tym samym schronienie przed słońcem w upalne dni. Dużo ławek umożliwiające odpoczynek po wyczerpujących wędrówkach po Śródmieściu. Jest także punkt z wodą pitną umożliwiający ugasić pragnienie lub umyć twarz.”
“Warto przyjść tutaj wieczorową porą, świetnie wygląda wśród świateł.”
“Po pracach remontoych i renowacyjnych park nadal jest fajnym miejscem na spacery i odpoczynek dla mieszkańców Rzeszowa oraz osób chorych mogących chodzić wraz z osobami odwiedzających chorych. Zlikwidowano oczko wodne (chyba zbiornik wodny dla celów ppoż.), który choć był ogtodzony, to stanowił element uatrakcyjniający ten park.”
“Jedyny dostępy zbiornik wodny w Rzeszowie nad którym można spędzić upalny dzień. Osobiście, nie jestem fanem plaży, ponieważ w sezonie jest tak głośno i tłoczno (muzyka z budek nie pomaga). W sezonie zimowym natomiast, to bardzo fajne miejsce do morsowania.”
“Super. Syn chodzi na sekcję pływania. Godziny odpowiednie, koszt akceptowalny, trener bardzo spoko. Jest ok. Mogę nawet polecić. Jedyny minus, że rodzice muszą gotować się na widowni. A tak to spoko. Dziecko zadowolone. Jeden minus: Sokół nie ma zajęć na wakacjach. Trzeba szukać we własnym zakresie instruktora.”