"Auto-Szyk" Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
“Fajnie bardzo mila atmosfera pan w okularach starszy na luzie . Także można polecić .”
Znaleziono 8 wyników
“Fajnie bardzo mila atmosfera pan w okularach starszy na luzie . Także można polecić .”
“Pełen profesjonalizm i rzetelność, odpowiedzialne i życzliwe podejście do Klienta. Szczerze polecam zarówno serwis, jak i diagnostykę, z których korzystam od kilku lat. Każdy problem z autem, nawet najbardziej skomplikowany został rozwiązany. Zostawiam tu auto z pełnym zaufaniem do Pana Piotra i Pana Tomka. Dziękuję :)”
“Bardzo miła obsługa .to zadkosc w tych czasach. Dziękuję że jesteście.”
“Fachowa i rzetelna obsługa. Pełen profesjonalizm.”
“Mega profesjonalnie wyczyszczone wnętrze, po plamach na tapicerce foteli, drzwi etc. nie ma śladu. Zmęczone dywaniki wyglądają jak nowe. W zasadzie ze stanowiska detailingowego wyjeżdżasz autem w salonowym stanie. Bardzo polecam!”
“Jestem bardzo zadowolony z obsługi w Pro Garage Performance – od początku widać, że pracują tu ludzie, którzy naprawdę znają się na rzeczy i podchodzą do każdego auta z dużą starannością. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane dokładnie tak, jak oczekiwałem, z dbałością o szczegóły i terminowo. Dodatkowo samochód został oddany perfekcyjnie umyty i przygotowany do odbioru, co świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Pracownicy to prawdziwi pasjonaci motoryzacji, dla których to nie tylko praca, ale i zamiłowanie. Z pełnym przekonaniem polecam ten serwis i na pewno tu wrócę.”
“Polecam z calego serca. Od rozmowy telefonicznej z Panem Witoldem do rozwiazania problemu na poczekaniu. Wszystko bardzo profesjonalnie, usluga wykonana na wyzszym niz oczekiwany poziomie, z wyjasnieniem co sie stalo. Inni specjalisci elektrycy mnie splawiali, podejscie Pana Witka - prosze podjechac, zobaczymy, zasluguje na najwyzsze uznanie.”