Kuźnia Smaków
“Jedzenie świeze, smaczne. Miła obsługa. Polecam.”
Znaleziono 7 wyników
“Jedzenie świeze, smaczne. Miła obsługa. Polecam.”
“Z polecenia przez kanał o ostrym jedzeniu Sunny Pete z duetu Crazy Home Production, postanowiłem przyjechać z Warszawy do Poznania, by tego bardzo ostrego burgera opartego na papryce Carolina Reaper sprawdzić. Burger jest zdecydowanie piekielnie ostry i stanowczo go odradzam osobom początkującym, którzy dopiero wchodzą w świat ostrości, natomiast osobom doświadczonym polecam. Fenomenalne jest to, że nie było nachalnej goryczki paprykowej, tylko przez cały czas jedzenia czułem przyjemny smak mięsa, słodki smak sosu, cebuli, i innych składników mimo ostrości. Zapraszam na mój ostrościowy kanał Dziki Jakub, a w filmie "Mocny Zawodnik w lokalu Krowa jak BYK" zawarłem relację z niniejszego burgera.”
“Przytulne miejsce, ze stolikami do spotkania ze znajomymi, jak i dyskretnej rozmowy we dwoje. Dużo roślin, w tym przepiękna monstera na wejściu. Za barem kompetentna baristka, która zna się na swoim fachu, i umie wyjaśnić niuanse parzenia kawy. Bogata oferta, pierwszy raz spotkałam się z dostępem aż 3 rodzajów kaw BEZkofeinowych. Trzeba zawitać!”
“Bardzo polecam to miejsce. Bardzo dobre jedzenie tradycyjnej kuchni polskiej. W MENU klasyki takie jak tatar, zrazy, zupy, pyszne pierogi robione na miejscu...a Rosół..marzenie, z kluseczkami- mój ulubiony. Dodatkowo w tygodniu restauracja oferuje danie dnia z zupa w bardzo przystępnej cenie. Obsługa zawsze bardzo miła. Przyjemny taras z widokiem na fontannę.”
“Świetne jedzenie i super klimat. Pizza pierwsza klasa, ryba z frytkami pyszna. Do tego uczciwe ceny i przemiła pani kelnerka. Duży plus za wystrój i dobrą atmosferę.”
“Byliśmy po rewolucji... To było doświadczenie z tych niezwykłych. Ale trudno mi to umieścić w jakiej kategorii czy niezwykle pozytywnych czy raczej wręcz przeciwnie... Były rzeczy które nas zaskoczyły raczej mało pozytywnie ale rozbawiły niebywale... No mniejsza. Teraz konkretnie...Klimat miejsca raczej pozytywny, jedzenie też pozytywne a obsługa... No pani Andżela wymiata i chyba zostanę jej wielbicielem. Teraz bardziej o jedzeniu. Zupa kartoflanka jest cudowna, syta pełna i pyszna. Ćwierć kaczki z pyzami palce lizać...Rolada wołowa.. Tutaj raczej umiarkowanie. Jadalna ale czy pyszna to nie wiem. I to byłoby wszystkie historie z miejsca do którego jechaliśmy polami lasami...”
“Super, duże porcje pizzy, Szkoda że pizza "kebab" nie ma dużo mięsa kebab ani kurczaka, za dużo kapusty pekińskiej. Reszta dam była ok. Przyszła wielka "zgraja" i zostaliśmy totalnie zignorowani przez obsługę (nawet prosiliśmy kilka razy o nasze zamówienia), jakby oni dawali im większy utarg niż inni klienci w restauracji.”