Przegląd katalogu
- 233 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 233 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Koninie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 233 wyników w Koninie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 72,783 opinii i ocen.
“Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty w tym sklepie. Wyróżnia się on szerokim asortymentem, który zaspokaja potrzeby różnych klientów – bez względu na to, czego szukasz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Co więcej, obsługa klienta jest wyjątkowo miła i profesjonalna; pracownicy są zawsze gotowi służyć pomocą i udzielać fachowych porad, co znacznie ułatwia zakupy. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu, kto szuka wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi.”
“Sklep czysty, dobrze zatowarowany. Miła obsługa. Bardzo dobrej jakości pieczywo. Sklep na co dzień wygląda b. dobrze.”
“Sklep czynny cały tydzień, dostępne wszystkie produkty, a do tego przepyszne wędliny”
“Zawsze pieczywo świeże i chrupiące. Bardzo duży asortyment. Polecam każdemu.”
“Świetna piekarnia. Proszę się nie sugerować opiniami konkurencja specjalnie je zaniża. Mają dobre pieczywo, świetne ciasta ,drożdżówki w połączeniu z bardzo smaczną kawą smakują wyśmienicie. Szczerze nie mam na co narzekać.”
“Duży wybór świeżego, pachnącego i pysznego pieczywa, a także wyrobów cukierniczych. Zawsze można spotkać się z bardzo miłą obsługą. Ceny również bardzo przystępne w pełni dopasowane do jakości oferowanych wyrobów.”
“Zamówiłam tydzień temu tort w Waszej cukierni ze zdjęciem i napisem i nie zawiodłam się. Pojechał on za granicę.Był on pięknie zrobiony, pysznie smakował. Jubilat był pod wrażeniem. Polecam każdemu tą cukiernię. Szkoda,że nie można dać 6 bo na nią zasługujecie. ❤️”
“Nowy kompleks sklepowy wraz z parkingami. Przestrzeń optymalnie zagospodarowana. Wygodny, przestronny parking. Łatwy wjazd i wyjazd z parkingu. Co do samego sklepu...to jest Lidl. Wybòr samych produktòw jest ograniczony. Ceny adekwatne do jakości produktu. Obsłyga kompetentna i kulturalna. Tylko kilku klijentòw. Spokojnie, czysto ( dyskretnie ) Brakuje towaru...jak na razie to jedyny mankament.”
“Dla podróżnych super rozwiązanie, nawet kawa nie najgorsza , tylko ciasnota niebywała.....”
“Żabka otwarta w niedziele i świeta od 9 rano super ,zawsze Pani szykuje dużo hot dogow więc są gotowe na klientów . Dobra kawa .Sklep zaopatrzony dobrze ,szkoda tylko że nie mają opcji prosto z pieca .”
“Bardzo miła i ciepła atmosfera. Przesympatyczna obsługa i smaczne menu. Idealne miejsce na dobry obiad, kawę czy spotkanie biznesowe. Latem warto odpocząć na tarasie, z którego jest bezpośredni widok na Wartę i starówkę. Rewelacyjne usytuowanie na Bulwarze Nadwarciańskim daje temu miejscu plus 10 do fame'u.”
“Fast Kebab to najprawdopodobniej najlepszy kebab w Koninie. Lokal jest mały, lecz pamięć o tym niesamowitym księstwie kebabów pozostaje żywa. Gdy byłem małym chłopcem, miałem około 7 lat (czyli 10 lat temu). Razem z mamą przechodziliśmy obok tego miejsca. Chcąc spróbować bliskowschodniego dania, jakim jest kebab, szturchnąłem ją i poprosiłem. Moja mama, ciężko pracująca, lecz niezamożna kobieta, którą zostawił mój ojciec, chciała sprawić przyjemność swojemu synowi, więc się zgodziła. Weszliśmy do środka i kupiła nam na pół małego kebaba w bułce. Parę tygodni temu, z powodu odwołanej lekcji, razem z kolegami zastanawialiśmy się, gdzie pójść na jedzenie. Przypomniałem sobie wtedy o tym lokalu. Szybko sprawdziłem, czy nadal istnieje, i wybraliśmy się pod wskazaną lokalizację. Lokal nie jest duży, ale w żaden sposób nie odzwierciedla to jakości smaku. Kupiłem średniego kebaba rollo z serem, oczywiście z baraniną i łagodnym sosem. Surówka jest dobra i świeża, porcja ogromna. Ciasto świeże, nie rozwala się tak łatwo. Sos jest smaczny, wyraźnie wyczuwalny, to nie zwykły majonez, ale porządny mix. Baranina naprawdę świetna, dobrze doprawiona i w dużej ilości. Lokal wyróżnia się na tle konkurencji, a wręcz ją miażdży. Najbliższym prawdziwym konkurentem był Fiery Kebab, ale został zamknięty. Ceny są niskie, 16 zł za małego kebaba w rollo to naprawdę niewiele. Z czystym sercem polecam tego kebaba. nie da się go mieć na sumieniu. Naprawdę warto.”
“Pyszny kebab, dobre sosy, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na jedzenie. Polecamy”
“Przepyszne jedzonko fajna knajpka ozdobiona ładnie najbardziej polecam fileta z frytkami imprezy też są tylko czasem wczesnie zamykajom lokal polecam wszystkim stoły czyste”
“Gorąco polecam. Zawsze udane zakupy tortów lodowych. Smak pyszny.”
“Spoko sklep. Czasem się czeka do kasy bo z 2 zawsze otwarta jest tylko jedna ale i tak człowiek kupić co potrzebuje. Ekspedientki w większości miłe. Jest tylko jedna taka naburmuszona co tam za karę przychodzi do pracy ale pozatym polecam tu zakupy. Sklep jest pod fraczyzna więc jakiś standard musi trzymać.”
“Moje ulubione Dino, zdrowa żywność, zawsze świeże mięso, najlepszy sklep w Koninie i super obsługa.”
“Ważne, czynne w każdą niedzielę, duży wybór towarów, można kupić dania gotowe. Polecam”
“Sklep w dobrym miejscu, z dużym wyborem produktów. W miare czysty, kasy samoobsługowe a Pani z punktu lodów i kanapek bardzo sympatyczna”
“bardzo polecam chodzę tam czasami z kolezanka...Obsługa bardzo miła i sklep zadbany”
“Miła obsługa, ciekawe wnętrze, kebab bardzo dobry!”
“Przepyszne, ogromne porcję, ceny jak sprzed 10 lat i przemiła obsługa. Baaardzo polecam”
“Bardzo miła obsługa, codziennie świeże, wypiekane na miejscu pieczywo drobne oraz drożdżówki.”
“Pierwsza w Koninie kuchnia orientalna i wciąż trzyma poziom! Smaczne dania robione na bieżąco. Bardzo miła obsługa właścicieli.Dania jak w Wietnamie i Tajlandii ale porcje 2x większe!”
“Serdecznie polecam zakupy w tej biedronce. Sklep jest bardzo duży, towary na półkach rozłożone są w sposób przejrzysty. Nie zaobserwujecie tutaj państwo chaosu typowego dla innych sklepów biedronka znajdujących się w Koninie. Szyby w lodówkach są czyste co ułatwia wybór produktów znajdujących się wewnątrz.”
“Bardzo miła obsługa, zawsze pełen asortyment. Na pewno będę wracać :)”
“W porządku, pięć gwiazdek za stanowisko mięsne, często z własnego wyrobu dobrej jakości”