Opinie

  1. Piotr Piotr ★☆☆☆☆

    Ceny przy kasie różnią się od tych które są przy towarze.Trzeba sprawdzać paragon,a gdy się zwróci uwagę sprzedawcy to pretensje ze to nie oni tylko tak dostają.

  2. Magdalena Wasielewska ★☆☆☆☆

    Syf, bród i smród. Kasjerki niemiłe. Pani Agato proszę na siłę nie wpychać klientom produktów i zacząć rozumować słowo "nie'

  3. Wiktoria Jabłońska ★☆☆☆☆

    Oszustwo, mam e rachunek i przychodzi po czasie, jak sprawdzam to mam naliczone więcej niż powinnam. Kasa jedna na multum klientów. Przejść się nie da, bo taki bałagan.

  1. Ladia Momo ★★★★★

    Byłem tu wczoraj w godzinach wieczornych. Pierwszym co rzuca się w oczy jest porządek - od razu widać, że pracownicy dbają o swoje miejsce pracy. Żadnych porozwalanych produktów, wszystko dokładnie ułożone, nie tak jak w innych biedronkach w okolicy. Chciałbym pozdrowić również Panią porządkującą półki, która była pomocna i uprzejma w odnalezieniu właściwego produktu. Zakupy tutaj są zawsze przyjemne - dzięki przyjaznej atmosferze oraz porządkowi chce się wracać tutaj na kolejne zakupy. Przy kasie nie wystąpiły żadne problemy - wszystko szybko i sprawnie. Widać, że osoba zarządzająca zmianą potrafi upilnować pracowników ;) Gorąco polecam!

  2. ciostek pyndzel ★☆☆☆☆

    Same Ukrainki z problemem żeby wydać drobne, codziennie tylko 1 kasa otwarta w skutku bardzo długich kolejek, palety poustawiane na środku alejki że nie da się przejść. Jednym słowem tragedia nie polecam i warto pojechać do chorznia jak już chce się jechać do tego pseudo sklepu zwanym biedronką.

  3. Kamil Adam ★☆☆☆☆

    Do pewnego czasu była to moja ulubiona biedronka, zawsze czysto, schludnie, miła obsługa i dostępność produktów, ale kiepski parking. Niestety odkąd zatrudniono nowe osoby w szczególności młodą paniusię o długich blond włosach, chudą i niską to mam wrażenie, że przychodząc do sklepu robię jej krzywdę. Spogląda na klientów spode łba, zawsze nieprzyjemna, mało pomocna, wręcz opryskliwa. Widać, że pracuje za karę, skwaszona mina nie ważne co robi. Ostatnio podpatrzyłem jej pracę: ślamazarnie rozkładnie towaru, niedbale, byle by dobić do końca zamiany. Do kas samoobsługowych podchodzi z taką pretensją, chamsko wpycha się przed klientów aby tylko zatwierdzić towar. Nie wiem czym sobie zasłużyłem będąc klientem na takie zachowanie. Według mnie młoda paniusia jest do zwolnienia, może zasiłek byłby lepszym rozwiązaniem dziewczyno niż praca z ludźmi. Takie osoby psują tak fajne miejsca jak to. Przykre. Nowi pracownicy również nie dbają tak o porządek, dostępność produktów, czy pomoc na kasach a nawet zwykłe kasy bo przecież są samoobsługowe. Z 5 gwiazdek ta biedronka spadła na 1 gwiazdkę. Mam nadzieję, że ta młoda pretensjonalna paniusia szybko stamtąd zniknie i znów będzie można robić zakupy w miłej atmosferze.

  1. Jakub Wysocki ★★★★★

    Serdecznie polecam zakupy w tej biedronce. Sklep jest bardzo duży, towary na półkach rozłożone są w sposób przejrzysty. Nie zaobserwujecie tutaj państwo chaosu typowego dla innych sklepów biedronka znajdujących się w Koninie. Szyby w lodówkach są czyste co ułatwia wybór produktów znajdujących się wewnątrz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Poznańska 200, 62-500 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements