Opinie

  1. Hans Kloss ★☆☆☆☆

    Jeszcze do niedawna ten sklep był moim pierwszym wyborem przy codziennych i większych zakupach. Teraz to już historia, wszystko za sprawą tego łysego jegomościa, który przedstawia się jako kierownik. Takiego festiwalu chamstwa i arogancji to jeszcze w kontaktach z obsługą sklepów nie doświadczylem. Dość powiedzieć, że na moją sugestie, że cenówki są nieprecyzyjne i wprowadzają klientów w błąd zaczął grozić wezwaniem policji ( sic ), bardzo ciekawe jaki powód by podał. Pewnie ton głosu klienta się nie spodobał. Następnie oświadczył, że jest funkcjonariuszem publicznym i rozmowa z nim w sposób jaki to czyniłem to jak napasc na policjanta. Następnie wyjął telefon i udawał, że gdzieś dzwoni. Połączenie rzekomo uzyskał po 1 sekundzie i familiarnie zagadał, że już w porządku i sam sobie poradzi. Mogło to być śmieszne a nawet kabaretowe gdyby nie to, że ktoś tak nieogarniety ma kontakt bezpisredni z klientami. Gdyby nie to, że byłem spóźniony chętnie bym poczekał na przyjazd policji. Na koniec dodam dwie sprawy techniczne. Usunięcie koszy sprzed drzwi sprawiło tylko to że klienci po obejrzeniu paragonu rzucają je na posadzkę bo nikt nie będzie chodził na drugi koniec parkingu, ostatnia sprawa to te biletu parkingowe, czemu to ma służyć, chyba tylko podniesieniu ciśnienia klientów.

  2. Darek ★★★★☆

    Sklep bardzo fajny. Większość Pań od lat tam pracuje, są mile, pomocne. Towar jest dobelrej jakości. MAM TYLKO JEDNĄ UWAGĘ (NIE DO SKLEPU) : KLIENCI GRZEBIĄ BRUDNYMI ŁAPAMI WYBIERAJĄC PIECZYWO. DUŻO LUDZI NIE KORZYSTA Z JEDNORAZOWYCH RĘKAWICZEK. I JESZCZE ZWRÓC TAKIM UWAGE TO ZWYZYWAJĄ. Może LIDL Polska podejrzy jak to rozwiązal w swoich sklepachi we Włoszech.

  3. Martyna Żurowska ★☆☆☆☆

    Probójąc zakupić piwo o godzinie 21:51, napotkałam problem, mianowicie, Pani powiedziała, że o takowej godzinie nie może mi już sprzedać butelki piwa, ponieważ, uwaga, uwaga istnieje coś takiego jak „blokada Konina” i o 21:51 jest już za późno na zakup napoju alkoholowego. Nie byłby to dla mnie problem, gdyby Pani zamiast odzywać się chamsko, zwyczajnie wytłumaczyła politykę sklepu. Pojechałam więc do biedronki przy ulicy Przyjaźni. Uwaga!!! O godzinie 21:59 zakupiłam me wymarzone piwo :D i nie było problemu z „blokadą Konina”

  1. Urszula Grzelak ★★★☆☆

    Sklep Ok. Tylko jedna rzecz bardzo by się przydała...A mianowicie małe miejsce wydzielone na przymierzalnię chociaż prowizoryczną, żeby przymierzyć ubrania. Byłoby to bardziej przyjazne dla klienta umożliwiając bardziej trafne zakupy ,bez częstych zwrotów.

  2. t s ★★★★★

    Sklep czysty, dobrze zatowarowany. Miła obsługa. Bardzo dobrej jakości pieczywo. Sklep na co dzień wygląda b. dobrze.

  3. Jakub Śmiglewski ★☆☆☆☆

    Kasjerki w porozumieniu z kurierami kradną opłacone przesyłki kurierskie jako dpd-pickup tzw. "Odbiór przesyłek" I serio, to nie pierwszy wasz błąd że akurat mój numer telefonu stary wykorzystano, a przesyłka i tak była moja ja sam za, to tę przesyłkę płaciłem. Że zwrot kasy zawsze i tak wraca do mnie, to nie dość że sklepy was pozywają o kradzież towarów. To nawet miejską komendę policji w, to umoczyli do współpracy "świadomej". Odmówił mi dyspozytor przyjazdu patrolu kiedy, to wytłumaczyłem że jest jawna kradzież. Bo nawet technik dpd infolinii stwierdził że istnieje w tym przypadku system oświadczenia pisemnego z dowodem osobistym. Za każdym razem kurierzy oznaczają że przesyłka została dostarczona. Minione 2-a tyg. Temu otrzymałem e-mail że paczka której wcale nie odebrałem również i z żabki została dostarczona. I w tamten czas jak zawsze czy np. Nie było kodu PIN. Czy np. A w naturze rzeczywistości zaistniało zwrot gotówki na konto.

  1. Sara YT ★★★★★

    Bardzo przyjemny sklep. Czysto. Wszystko na swoim miejscu.Panie bardzo sympatyczne, zawsze służące pomocą. Kasy samoobsługowe ok, kasą normalna też otwarta. Jeśli coś nie wiadomo,Pani zawsze pomoże. Jedyne ale, to współczuję tym dziewczyną słuchania narzekania ludzi na byle co. Słyszałam jak niektórzy ludzie narzekają na byle co. Żenada. Te Panie pracują jak każdy inny człowiek i nie jest im lekko. Może czasami niepotrzebnie komentarze jakie padają z ust klientów są niepotrzebnie.

  2. Dawid Olczyk ★☆☆☆☆

    "Twój Lidl w mieście Konin oferuje wysokiej jakości produkty w niskich cenach. Znajdziesz tu najlepszej jakości owoce i warzywa na Ryneczku Lidla..." tak bynajmniej pisza, w rzeczywistosci tak nie jest. Wazywa sa stare slabej jakosci gdy je sie rozkroji w srodku to są zgnite/zepsute.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Jana Pawła II 1d, 62-500 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements