Przegląd katalogu
- 7,153 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 7153 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,153 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 5,447,860 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza i sushi z miast takich jak Mazowieckie, Śląskie, Pomorskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Dania obiadowe pyszne tak dobrze czytasz bardzo smaczne,, jedliśmy rosół a na drugie danie schabowy plus dodatki ziemniaki lub frytki surówki wszystko świeże.. polecam bo cenowo to nie majątek a naprawdę pojecie .. Polecam. Ślązak”
“Pychota:) i obsługa bardzo miła, polecam!”
“Weekendowa wizyta w Krakowie, przypadkowo podczas spaceru odkryta fajna miejscówka z leżakami i pyszną pizzą. Parma dla mnie i Pera dla mojej Pani. Pierwszy raz próbowałem pizzę z gruszką i tu moje wielkie zdziwienie, smakowało fantastycznie, aż żal było wracać do mojej Parmy mimo, że szynka parmeńska była ewidentnie włoska:) Miejsce godne polecenia.”
“Idealna alternatywa dla zwykłego "chińczyka". Jedzenie świeże i smaczne, menu krótkie i proste. Bardzo miła obsługa. Mała sugestia - surówka mogłaby być w oddzielnym opakowaniu. Polecam.”
“Rolka z krewetkami w temprze na prawdę pyszna, w promocji everytap 9zł, więc warto.”
“Super pizza i przepyszne lody. Serdecznie polecam! A rybka obok-rewelacja !”
“Zamawiałam z chłopakiem już wielokrotnie ramen wegetariański i pierożki na słodko i słono. Za każdym razem pysznie, świeżo, dowiezione w ustalonym czasie (a nawet sporo przed czasem) gorące posiłki. Cena rozsądna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sercem polecamy wszystkim znajomym dookoła.”
“Mimo niskiej średniej ocen - właściwie nigdy nie mieliśmy z nimi problemu, a z racji godzin w jakich pracują zdarzało się zamawiać często. Jedyny problem, który czasem się zdarza to zbyt mokra pizza, ale to incydenty. Generalnie zawsze jest smaczna, dużo składników, dobre ciasto. Placek jest dość cienki (ale nie łamie się), dzięki czemu pizza nie jest aż tak ciężka jak typowe "polskie" pizze tego rodzaju.”
“Rewelacja !! Obsługa znakomita, jestem mega zaskoczony bo Pani była miła, pomocna i z podejściem do dzieci. Jedzonko pyszne, bardzo krótki czas oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty , obsługi i jedzenia ! Nie ma wątpliwości że wrócę. I dziękuję że zostałem dobrze obsłużony :)”
“Dobrze, że nie przeczytałam opinii wcześniej bo na pewno bym tam nie poszła i nie spróbowała przepysznego jedzenia. Nie jestem ze Szczecina i jadąc w podróży po prostu zobaczyłam napis sushi i skręciłam. Nie wiem jakiego pecha mięli klienci ale ja jestem meeeega zadowolona. Czysto. Miła i uśmiechnięta obsługa. No i to jedzenie! Ślicznie podane. Wielka porcja. Dobra cena. Dla mnie....boskie jedzenie! Pyszna lemoniada malinowo cytrynowa ślicznie podana. Było tak pysznie, ze zamowilam jeszcze zestaw sushi na wynos, które tez okazało sie wyśmienite! Dziękuję. Na pewno wrócę!”
“Jedliśmy na miejscu większą grupą znajomych 4 różne pizze w tym największym rozmiarze ku mojemu zdziwieniu wszystkie były bardzo dobre i każdy zachwalał jaka pyszna, według ocen to się tego nie spodziewałem. Ja polecam.”
“Nie rozumiem skąd taka niska ocena. Jedzenie bardzo smaczne i tanie. Za dwa talerze z jedzeniem zapłaciłam ok. 50 zł. Jedyną mogą uwagą jest to, że mogłoby być więcej jedzenia do wyboru.”
“Super jedzonko taniej jak nad morzem”
“Szybka dostawa, za każdym razem pizza przyjeżdża gorąca. Pizzeria nie oszczędza na dodatkach i ciasto jest smaczne. Polecam!”
“Bardzo dobra pizza, na cienkim cieście, taka jaką lubię. Pizza diabelska naprawdę jest moim faworytem, bardzo dobry sos czosnkowy. Dostawa szybka i przyjemna, a Pan który ją przywiózł uśmiechnięty. Serdecznie polecam.”
“Straszna lipa zamowiona pizza przez ubera nawet nie dojechala z czego zaznaczyli ze pizza na miejscu zamowione o 21 o 00.30 niby dostarczone”
“Pizza smaczna, jak ktoś oczekuje pizzy neapolitańskiej to wiadomo zamawia się gdzie indziej. Ale jak się oczekuje aby do browarka napchac się dużą ilością składników, dobrych, w miarę przyzwoitej cenie to idealna będzie. Trzeba dobierać oczekiwania do ceny, składników i wyrobu. Do browarka czy na kaca idealna.”
“Miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie i szybko podane. Serdecznie polecam i nie rozumiem niskich czemu ma tak niską ocenę.”
“To mój pierwszy kontakt z ich pizzą, ale ocena z Google mówi jedno: jak bardzo niewiarygodne są to opinie. Pizza wyśmienita, ciasto idealne, ani za suche ani za mokre, ani za słone ani mdłe. Wyśmienite. Składniki na pizzy drobno pokrojone, nie ma wrażenia jakby dodatki "spadły na ciasto ze stołu". Sosy smaczne, czosnek smakuje czosnkiem a nie granulkami czosnku i soli. Na pewno to nie ostatnie nasze zamówienie w tym lokalu.”
“Dla mnie sztos! Niektórzy oceniający chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że jak pizza 50 cm kosztuje 40 zł to jakość składników nie będzie taka sama jak w przypadku pizzy za 80 zł. Wystarczy trochę pomyśleć - nic się nikomu od tego nie stanie, a rozczarowań w życiu będzie mniej :D”
“Pizza sama w sobie rewelacja 5 gwiazdek Natomiast zamowienie złożone na platformie WOLT jest o 10zł droższe, niż w restauracji. następnym razem zamówię z Pyszne pl, przynajmniej ceny adekwatne do menu z restauracji ;)”
“Znaleźliśmy pizzerię w aplikacji ale zawsze przed zamówieniem sprawdzam opinie na Google. Mówiąc szczerze nie zachwycały a wręcz odrzucały. Mieliśmy już rezygnować ale znaleźliśmy komentarz jednej Pani mówiącej o tym, że nie rozumie tak niskich opinii bo pizza dotarła bardzo dobra. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na jokera z dodatkowym jalapeno. Duże zaskoczenie gdy sama pizza dotarła gdyż okazała się jeszcze bardzo ciepła a sama pizza miała sporo dodatków które były na bardzo dobrym poziomie. Absolutnie nie jest to pizza włosko-neapolitańska ale nikt od niej tego nie oczekiwał. Raczej trzeba ją rozpatrywać w kategorii tych „polskich” z ciekawymi dodatkami i tutaj sprawdza się świetnie. Składniki świeże ciastko nie jest gumowate a sos dobry, nie rozwodniony ( jak w większości pizzeri tej kategorii) tak czy siak od nas wielki plus odwiedzimy jeszcze nie raz”