Jeśli to jest najlepszy ramen w Trójmieście...to niestety jest to ogromy zawód. To poprawne dania,nic więcej. Jeśli jadło się ramen na Dalekim Wschodzie, to niestety te mocno rozczarują. Smakują bardziej jak doprawione glutaminianem, niż ważone. Dodatki są bardzo smaczne, choć makaron RAMEN (ech...) pozostawia wiele do życzenia, tak niestety wywary są mocno słabe. Tan Tan Spicy ramen smakuje tak,że potrafię sobie wyobrazić sobie,co chciano osiągnąć, jednak nie jest on ani zawiesisty, ani tłusty, a to powinno być płynne umami. Niestety również pikantność tego dania nie jest adekwatna do oznaczeń w menu. Jest ok, ale nie powala, szkoda.
Zdjęcia
Opinie
-
Eliza M. Duchnowska ★★★☆☆
-
Łukasz K. ★★★☆☆
"Mozna spróbować, ale są lepsze miejsca.." Zacznę od minusów: - Porcje stosunkowo małe. Zjadłem dużą porcję Ramena i nie jestem najedzony (bardzo mało wkładu w zupie). Żona wzięła mała porcję - jest naprawdę mała (dziecięca) - Brak czekokolwiek dla dzieci - Dzbanek lemoniady tylko do zestawów... - Praktycznie zerowy wybór napoi - Drzwi wejściowe których nie da się zamknąć... - Ceny zbyt wysokie w stosunku do otrzymanej ilości i jakości... - Pani obsługująca mało kontaktowa... Naprawdę nie wymagamy wiele. Nie chcemy, aby ktoś przy nas skakał, ale odrobina profesjonalizmu się przyda... starczy kilka słów o tym co jest w karcie - poczucie lekkiej "szydery" nie wiem z jakiego powodu dało się odczuć. -Dosc mało miejsca wewnątrz Plusy: + Zjadliwy Ramen (naprawdę bez zahwytów) + Dużo miejsc postojowych w okolicy + Szybko podane dania + Pierogi smaczne Trochę więcej minusów niz plusów - Niestety. Ogólnie to średnio powiedziałbym- średnio polecam.
-
unsubdu3d ★★★☆☆
Kiedy jadłem tutaj dwa lata temu, shoyu zrobił na mnie o wiele lepsze wrażenie niż teraz. Teraz był to chudy rosołek w dodatku ledwo ciepły. Gdyby nie porządny kawał karkówki i dobry makaron byłoby bardzo źle. Opcja wege shoyu w mojej ocenie była lepsza. Na pewno bardziej słona i treściwa, a także porządnie podgrzana, chociaż moja dziewczyna oceniła ją jako "wodę do której ktoś wlał sam sos sojowy". Pierożki gyoza poprawne - smaczne ale bez fajerwerków. Sumarycznie i tak jest tu lepiej niż w innych ramenowniach w okolicy, ale mineły dwa lata a ja znowu wracam do domu z przeświadczeniem, że w Trójmieście nie potrafią zrobić dobrego ramenu. Szkoda
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Meso Ramen?
Meso Ramen znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 17, 80-398 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Meso Ramen?
Można skontaktować się z Meso Ramen pod numerem +48 574 111 977
Jak można dotrzeć do Meso Ramen?
Do Meso Ramen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku