Opinie

  1. anna bialek ★☆☆☆☆

    Jedzenie dowiezione w 40 minut ale wszystko zimne trzeba podgrzewać w mikrofali . Nie polecam tanio pysznie ale zimne

  2. Wiktoria Krawczak ★☆☆☆☆

    Masakra w aplikacji zamówienie miało być dostarczone w 20 minut po czym zostało przedłużone o 1,5 godziny dzwonię na numer który był podany w aplikacji 3 razy zostałam przekierowana na inny numer , kebab niby że sport pub po czym ten bezczelny gość z słuchawki mówi że jest z habiby i ledwo coś duka że mu się w aplikacji zmieniło . Omijać te miejsce z daleka !

  3. Aleq Duck ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pizzę w aplikacji glovo (restauracja ma swojego własnego kuriera) i pizza przyjechała po TRZECH GODZINACH, zimna, już bez smaku. Na stronie wynosil maksymalny czas 90min czyli 90min dłużej im zajęło. Podczas próby dzwonienia do lokalu nikt nie odebrał. Nie polecam

  1. Aleks ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pizzę w aplikacji glovo (restauracja ma swojego własnego kuriera) i pizza przyjechała po TRZECH GODZINACH, zimna, już bez smaku. Na stronie wynosil maksymalny czas 90min czyli 90min dłużej im zajęło. Podczas próby dzwonienia do lokalu nikt nie odebrał. Nie polecam

  2. Karolina Krawczyk ★☆☆☆☆

    Po dwóch godzinach oczekiwania zamówienie nie zostało dostarczone. Pieniądze z konta poszły, status zamówienia na Glovo pojawił się jako doręczony, a zamówienia nie ma. Obsługa na infolinii w ogóle nie pomocna. Jestem oburzona tą sytuacją. Czekam na zwrot pieniędzy.

  3. Aleksandra Łaniak ★☆☆☆☆

    Tragiczne miejsce, które należy omijać z daleka! Mięso syfiaste, stare, suche!. Ponoć to nie oni robią już kebaby, a jakiś kebab obok. Dziwię się, że jeszcze sanepid się nie zainteresował tym miejscem? do tego strasznie nie miła obsługa, aplikacja, glovo podaje do nich numer jako do kebaba, a oni później mają pretensje, że do nich się dzwoni dopytać o zamówienie. Zaktualizujcie swoje dane na stronie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd. A Pan który tam pracuje, niech się nauczy kultury osobistej i rozmowy z klientem a nie wydziera się na ludzi

  1. Shape Shifter ★★★★☆

    Przyjemny lokal, ładnie urządzony. Piwo w rozsądnych cenach, zaskakująco smaczny kebab. Obsługa bardzo miła. Dziękujemy za gościnę :-) Jeśli chodzi o dostawę to odradzam. Zapominają wyłączyć dostawę w dni, w które nie pracują. Tym sposobem w środę czekałem 3 godziny na jedzenie, a po tym czasie dowiedziałem się, że lokal jest nieczynny.

  2. Karol Czarnota ★★★★☆

    Oceniam sushi. Dostawa w godzinę na tygodniu późnym wieczorem. Jakość niezła, ale nic więcej, cena rozsądna, rolki w zestawie promo 2 trochę mało zróżnicowane, przez co w smaku niewiele się działo, ale nie ma tragedii, brakowało mi także ozdóbek na tacce, ale sos, wasabi, imbir, pałeczki były, no ujdzie :). 3,5/5, na zachętę daje 4 gwiazdki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sport Pub?

Sport Pub znajduje się przy Nadbystrzycka 28, 20-506 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sport Pub?

Można skontaktować się z Sport Pub pod numerem +48 885 995 001

Jak można dotrzeć do Sport Pub?

Do Sport Pub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements