Jedzenie dowiezione w 40 minut ale wszystko zimne trzeba podgrzewać w mikrofali . Nie polecam tanio pysznie ale zimne
Zdjęcia
Opinie
-
anna bialek ★☆☆☆☆
-
Wiktoria Krawczak ★☆☆☆☆
Masakra w aplikacji zamówienie miało być dostarczone w 20 minut po czym zostało przedłużone o 1,5 godziny dzwonię na numer który był podany w aplikacji 3 razy zostałam przekierowana na inny numer , kebab niby że sport pub po czym ten bezczelny gość z słuchawki mówi że jest z habiby i ledwo coś duka że mu się w aplikacji zmieniło . Omijać te miejsce z daleka !
-
Aleq Duck ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizzę w aplikacji glovo (restauracja ma swojego własnego kuriera) i pizza przyjechała po TRZECH GODZINACH, zimna, już bez smaku. Na stronie wynosil maksymalny czas 90min czyli 90min dłużej im zajęło. Podczas próby dzwonienia do lokalu nikt nie odebrał. Nie polecam
-
Aleks ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizzę w aplikacji glovo (restauracja ma swojego własnego kuriera) i pizza przyjechała po TRZECH GODZINACH, zimna, już bez smaku. Na stronie wynosil maksymalny czas 90min czyli 90min dłużej im zajęło. Podczas próby dzwonienia do lokalu nikt nie odebrał. Nie polecam
-
Karolina Krawczyk ★☆☆☆☆
Po dwóch godzinach oczekiwania zamówienie nie zostało dostarczone. Pieniądze z konta poszły, status zamówienia na Glovo pojawił się jako doręczony, a zamówienia nie ma. Obsługa na infolinii w ogóle nie pomocna. Jestem oburzona tą sytuacją. Czekam na zwrot pieniędzy.
-
Aleksandra Łaniak ★☆☆☆☆
Tragiczne miejsce, które należy omijać z daleka! Mięso syfiaste, stare, suche!. Ponoć to nie oni robią już kebaby, a jakiś kebab obok. Dziwię się, że jeszcze sanepid się nie zainteresował tym miejscem? do tego strasznie nie miła obsługa, aplikacja, glovo podaje do nich numer jako do kebaba, a oni później mają pretensje, że do nich się dzwoni dopytać o zamówienie. Zaktualizujcie swoje dane na stronie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd. A Pan który tam pracuje, niech się nauczy kultury osobistej i rozmowy z klientem a nie wydziera się na ludzi
-
Shape Shifter ★★★★☆
Przyjemny lokal, ładnie urządzony. Piwo w rozsądnych cenach, zaskakująco smaczny kebab. Obsługa bardzo miła. Dziękujemy za gościnę :-) Jeśli chodzi o dostawę to odradzam. Zapominają wyłączyć dostawę w dni, w które nie pracują. Tym sposobem w środę czekałem 3 godziny na jedzenie, a po tym czasie dowiedziałem się, że lokal jest nieczynny.
-
Karol Czarnota ★★★★☆
Oceniam sushi. Dostawa w godzinę na tygodniu późnym wieczorem. Jakość niezła, ale nic więcej, cena rozsądna, rolki w zestawie promo 2 trochę mało zróżnicowane, przez co w smaku niewiele się działo, ale nie ma tragedii, brakowało mi także ozdóbek na tacce, ale sos, wasabi, imbir, pałeczki były, no ujdzie :). 3,5/5, na zachętę daje 4 gwiazdki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sport Pub?
Sport Pub znajduje się przy Nadbystrzycka 28, 20-506 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sport Pub?
Można skontaktować się z Sport Pub pod numerem +48 885 995 001
Jak można dotrzeć do Sport Pub?
Do Sport Pub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku