Przegląd katalogu
- 4,545 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 4545 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,545 wyników w Polsce. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 3,126,006 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera centrum handlowe z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Małopolskie, Kujawsko-Pomorskie i innych.
“Małe ale dobrze dobrane sklepy, ladnie i czysto”
“Świetny wybór towaru, bardzo miła i sprawna obsługa. Polecam!”
“Byłem raz ale jestem zaskoczony obsługą, asortymentem oraz przestrzenią.”
“Tanie i fajne zabawki dla dzieci :) jakościowo szału nie ma ale zazwyczaj warte swojej ceny. Polecam”
“Świetna galeria. Miła obsługa, bogata oferta sklepowa zarówno strefa gastronomiczna i nie tylko. Wiele sklepów topowych marek. Zróżnicowanie, parking. Wszystko na plus. Polecam.”
“Sklep ok lubie robić tam zakupy ale jedna z pani w informacji chyba siedzi tam za kare. A tak to ok”
“Co prawda szału nie robi ilość sklepów ale jakość obsługi jest na wysokim poziomie i ceny raczej też nie odstraszają.Polecam”
“Dziś byłam na zakupach w CH Plaza. Obsługiwały mnie dwie cudowne dziewczyny, cudownie mi doradziły i mają pojęcie o herbacie, która sprzedają, a to duży plus. Byłam w sklepie tej sieci pierwszy raz i jestem zachwycona klimatem, herbatami i przede wszystkim obsługą. Co tu dużo mówić, na pewno wrócę i to nie raz”
“Szeroki asortyment, miła i fachową obsługa”
“Klimatyczna galeria. Fajny sklep z zabawą na pierwszym piętrze. Duży plus za toaletę.”
“Duży wybór dobre ceny na miejscu Chińczyk z dobrą szama z boku spory decathlon”
“Super. W jednym miejscu wszystko czego potrzebujesz . Centrum nie za duże, miejsce parkingowe. Polecam.”
“3 najgorsze rzeczy jakie mogą spotkać faceta? Za ciasne buty, chleb z giganta i baba z cidrów.”
“Bardzo duży wybór roślin, akcesoriów i nawozów. Obsługa jest niezwykle pomocna i zawsze doradzi co wybrać. Ceny są przystępne, a rośliny zawsze zdrowe i zadbane. Zdecydowanie miejsce, do którego warto wracać!”
“M1 w Czeladzi to dla mnie wzór centrum handlowego. Jestem zachwycony tym obiektem! Przede wszystkim niesamowita wygoda – wszystko jest na jednym poziomie, przestronnie, bez tłoku i biegania po schodach. To sprawia, że zakupy tutaj to czysta przyjemność i relaks, a nie męczarnia. Wybór sklepów jest ogromny, a klimat miejsca bardzo przyjazny. Wielki plus za duży parking. Dla mnie to numer jeden w okolicy, zdecydowanie polecam! 5/5!”
“Te 5 gwiazdek to dla Rossmanna. W sobotę pakując zakupy zapomniałam ręczniki papierowe , za które zapłaciłam , a nie spakowałam. Dziś (wtorek) odebralam je, miła Pani ekspedientka odłożyła je dla mnie, pamietala, że zostawilam je w sklepie. Aż chce się wracać tam na zakupy, widzę , że każdy klient czuje się tam jak w klubie dobrych przyjaciół, ekspedientki same wręcz oferują pomoc w korzystnych zakupach, co robia nienachalnie i taktownie. Dziękuję.”
“Bardzo Miła obsługa, różnorodność towarów. Polecam na 100 %”
“Jysk jak każdy inny, ale czasami można kupić dobry towar w dobrej cenie.”
“Przyjemny parking , nawet w sobotę można znaleźć.iejsce do parkowania”
“Jest to sprawiedliwa opinia i moja wdzięczność za wystawienie ozdób świątecznych ze strony Heliosa. Każdego roku brakowało mi, teraz jest lepiej.”
“Super centrum handlowe jedno poziomowe parking płatny ale chyba tylko w trawie w Opolu jest bezpłatny duża gama sklepów ogólnie zawsze fajnie wystrojone korytarze itp rzeczy”
“Dobre ceny mila obsługa bo i kebab na parkingu wysminity”
“Kupisz czego trzeba w przystępnych cenach. Polecam.”
“No muszę pochwalić naprawdę duży wybór produktów ,ciekawych i jak zawsze w atrakcyjnych cenach . Dla stałych klientów karta z rabatem więc można kupić jeszcze taniej . Sklep duży, 2przymiezalnie , obsługa 2-3panie na sklepie.”
“Bardzo przyjemny sklep, jedyny market w Myślenicach w którym robię zakupy. Wspierajmy polskich przedsiębiorców, kupujmy w Polskich sklepach.”
“Centrum jak centrum, ale na samej górze jest taras widokowy na Giewont. Przepiękne widoki. Warto się tam wybrać i zrobić sobie zdjęcie.”