Nie polecam tłoczno , dużo sklepów w których niema nic ciekawego i okropnie dużo chodzenia by coś znaleźć ,brak jakiegoś oznakowania gdzie jaki sklep się znajduje.Restauracji dużo a nic konkretnego same głównie śmieciowe jedzenie.
Opinie
-
Ewelina Świerkot ★☆☆☆☆
-
Jakub Wyrwalec ★★★★★
Bardzo duża ciekawa galeria jak i wybór w niej sklepów. Strefa gastro również bogata w większość kuchni świata. Parking przeogromny wielopoziomowy. Co zadziwiające, w środku galerii na 2 piętrze znajduję się zjeżdżalnia która ma 11 metrów wysokości i prowadzi aż na piętro 0.
-
Errr CeEl ★★★★★
Mam bardzo pozytywne wrażenia z pobytu w "Libero". O godzinie 10 wydawała nam się że byliśmy sami - tak mało osób tam wtedy było. Ciekawy, darmowy parking i fajny zakątek do odpoczynku to to, co moim zdaniem zdecydowanie wyróżnia to centrum. Znajdziemy tam oczywiście wszystkie potrzebne sklepy i punkty gastronomiczne, kino i kręgielnię, oraz miejsce do zabawy dla dzieci. Centrum jest czyste i zadbane. Brawo.
-
Beata B.G. ★☆☆☆☆
Jestem zniesmaczona i oburzona zachowaniem ochroniarzy, ktorzy chcieli wyrzucic mojego niepelnosprawnego tescia, ktory smial wprowadzic na teren galerii (a raczej przedsionka) swoj rehabilitacyjny rower, bez ktorego trudno mu sie poruszac (bo byla burza). Powiedzieli, ze nie zna regulaminu i ze ma natychmiast wyprowadzic pojazd z galerii i sam sie wynosic. Uczynil, co mu nakazano i nie zrobil zadnych zakupow. A chcial sobie tylko kupic cos do picia.
-
kris7205 ★★★★★
Ciekawe centrum, dużo sklepów, fajna strefa gastronomiczna, kino, duży parking, czysto, estetycznie, wygodne ławki. Toalety estetyczne i czyste. Polecam
-
Mirosław Grudzień ★★★★★
Duże centrum handlowe ze sporą ilością sklepów i częścią restauracyjną. Galeria posiada spory, bezpłatny parking na kilku poziomach. Poza sklepami jest również kino, siłownia oraz kręgielnia. Największym plusem tego miejsca jest stosunkowa mała ilość ludzi. Można spokojnie zrobić zakupy bez stania w kilometrowych kolejkach do kasy. Mają bardzo przyjemną część wypoczynkową przy strefie jadalnej oraz salę zabaw dla dzieci.
-
Monika Szydło ★★★★★
Świetne miejsce na zakupy z dziećmi. Czeka tam na nie wiele atrakcji - na zewnątrz latem plac zabaw, zimą lodowisko. Wewnątrz zjeżdżalnia, kącik dla dzieci oraz płatna sala zabaw. Można się zrelaksować w strefie chillu na 2 piętrze, zrobić zakupy, jest nawet Biedronka! A do tego nigdy nie ma problemu z parkowaniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Handlowe Libero?
Centrum Handlowe Libero znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 229, 40-600 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Handlowe Libero?
Można skontaktować się z Centrum Handlowe Libero pod numerem +48 322 138 700
Jak można dotrzeć do Centrum Handlowe Libero?
Do Centrum Handlowe Libero można dotrzeć, korzystając z poniższego linku