Opinie

  1. Zorya ★★★★★

    Bardzo duży asortyment. Rośliny w dobrej kondycji. Bardzo miła i profesjonalna obsługa służąca fachowym doradztwem. Atutem jest duży parking. Wszystko na wysokim poziomie. Centrum godne polecenia

  2. Mariola TYSIAK ★★★★★

    Dużo roślin, ceny dość przystępne, nogi bolą tylko od chodzenia bo wybór jest imponujący!

  3. Andrzej Stawski ★★★★★

    Miejsce gdzie na pewno znajdziesz kwiaty,krzewy,drzewa których szukasz... BRAK tego słowa tu nie znają.! Najbardziej zaskakuje tu porządek gdzie np. kwiaty ułożone są wg gatunku,koloru. Wyobrażam sobie ile trzeba włożyć pracy żeby ten OGRÓD tak wyglądał... Ile dbałości gdy nagle tak jak co roku dowiadujemy się o przymrozkach nad ranem... Tajemnica to właściciele którzy oddają całe serce i robią to co lubią a to zawsze kończy się SUKCESEM . Brawo tak trzymać WARTO TO MIEJSCE ODWIEDZIĆ

  1. MAREK MARKOWSKI (markizemilji) ★★★★☆

    Rośliny zadbane oraz mnogość gatunków, ceny różne, czasami przesadzone, a czasami dużo taniej niż konkurencja w porównaniu do wielkości roślin. Trochę dziwny system traktowania stałego klienta, dla mnie jak ktoś jest stałym klientem i wydał kilka tysięcy na rośliny to nie ważne kiedy przyjedzie ponownie! Jak miał rabat 15 % to ma rabat dożywotnio, wtedy nawet jak raz w roku kupi za 50 zł to i tak ma rabat! Bo do tej pory wydał tyle, że należy mu się szacunek! Taka Firma powinna dbać a takich klientów, a nie każdego roku wymuszać zakupy za jakąś kwotę. Jest to szczególnie krzywdzące dla osób które wydały setki złotych przy zakładaniu ogrodu, a przyjeżdżają za rok czy dwa i system mówi lub Pani w obsłudze, jak chce Pan mieć znów rabat i nazywać się stałym klientem to kup pan znów za parę setek w danym roku! To mi się po prostu nie podoba! Ogólnie jednak Firma na wysokim poziomie, po prostu nie czuję biznesu aby faktycznie docenić kogoś kto zostawił przez lata sporo pieniędzy-musi stale płacić aby mieć rabat i teraz 5%. Cóż za polityką danej firmy się nie nadąży:).

  2. Beti Beti ★★★★★

    Zamówiłam krzewy azali i borówki, rośliny super, zdrowe, duże pięknie rozkrzewione, zapakowane tak że dotarły w nienagannym stanie. zamawiałam od różnych sprzedawców, ale nigdy nie dostałam w takiej jakości- Premium. Szczerze Polecam i będę wracać na zakupy. Dziękuję

  3. Irenka K ★☆☆☆☆

    Niestety zawiedliśmy się. Od kilku lat przyjeżdżamy i robimy niemałe zakupy na tysiące złotych. Zobaczyliśmy przy wejściu promocje "za każde 250zł azalia wielokwiatowa w prezencie". Postanowiliśmy zrobić małe przemeblowanie ogrodu. Załadowaliśmy roślin za około 1300zł... jakie było nasze zdziwienie przy kasie jak usłyszeliśmy że ta promocja jest nieaktualna bo azalie się skończyły.... (przypomnę że na wózku z promocją stało kilkadziesiąt azalii). Poczuliśmy się wprowadzeni w błąd i zraziliśmy się do tego miejsca... Jak się kończy promocja to się usuwa informacje a nie wprowadza klientów w błąd żeby więcej kupili...

  1. Józef MTI24 ★☆☆☆☆

    Po złożeniu reklamacji - modrzew japoński - trzy sztuki - została ona odrzucona. Powód - zasuszenie ! Pech chciał jedno z tych drzewek walczło z tym "zasuszeniem" w naszym ogrodzie do końca Do tego w tym dniu zakupiliśmy kilka innych odmian, które mają się bardzo dobrze. Postanowiłem pokazać Państwu jak "zasuszamy" roślinki w naszym ogrodzie. Widać to na zdjęciach. Proponuję również sprawdzać paragony - zamiast trzech drzewek podczas reklamacji okazało się że na paragonie jest tylko jedno drzewko tej odmiany. Sprytnie dostrzegł to kierownik w rozmowie telefonicznej i to się faktycznie zgadza ale po moim późniejszych oględzinach okazało się że mamy też na paragonie drzewko, którego nie zakupiliśmy. Nasz ogród liczy sobie około 40 odmian zakupionych w innych szkółkach, które jakoś nie chciały się "zasuszyć". Reasumując z czystym sumieniem nie polecam tego centrum ogrodniczego.

  2. Andrzej BARAŃSKI ★★★★★

    Po kilkunastu latach i posadzeniu ok 60 rododendronów w tym wielkie , wielu azalii magnolii i borówek mam na 2 ha jeden z najpiękniejszych ogrodów . Małe Kew Garden. Tylko wielkie stare publiczne ogrody są lepsze . Nieliczne zginęły .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Ogrodnicze Ciepłucha?

Centrum Ogrodnicze Ciepłucha znajduje się przy Lutomierska 50, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Ogrodnicze Ciepłucha?

Można skontaktować się z Centrum Ogrodnicze Ciepłucha pod numerem +48 509 306 639

Jak można dotrzeć do Centrum Ogrodnicze Ciepłucha?

Do Centrum Ogrodnicze Ciepłucha można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements