Przegląd katalogu
- 65 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 25% Ze zdjęciami
Znaleziono 65 wyników
Przeglądaj supermarket w Nysie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 65 wyników w Nysie, Opolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 18,148 opinii i ocen.
“Dobra lokalizacja, pomocny personel”
“Ogólnie market jak to market, z jednym wyjątkiem - jest lokalne piwo. Dlatego dodaję recenzję :)”
“Duży wybór produktów i zawsze czynne w niedzielę i Święta.”
“Szybka obsługa, polski market, spory asortyment. U nich można kupić wodę w butelce szklanej !!!”
“Polecam sklepik mały a dobrze zaopatrzony.”
“W sklepie zawsze kupuje pieczywo jest bardzo pyszne.”
“Bardzo mile Panie pracują w sklepie. Towar swiezy. W sklepie czysto. Polecam.”
“Sklep jak kazdy slep, natomiast podoba mi sie babciowa atmosfera w srodku”
“Idol najlepszy sklep chodzę tam od 7lat”
“Duży wybór artykułów, mięsny i piekarnia. Wszystko można kupić w jednym miejscu.”
“Sklep spożywczy, art.alkoholowe itd. Super promocyjne ceny, polecam.”
“Bardzo sympatyczne Panie obsługujące. Gorąco polecam i pozdrawiam”
“Polecam sklep a pracownicy zawsze mili i uśmiechnięci przy tak ciężkiej pracy . Nawet jeśli czegoś nie ma wśród asortymentu to idzie to zrozumieć. Sklep czyściutki”
“Zawsze korzystałem z tego sklepu w niedzielę jak przebywałem nad jeziorem.Można polecić ten sklep za położenie i czystość w środku”
“Polecam,wszystko świeże. Miła obsługa.”
“Jak na mały sklep, jest bardzo dobrze zaopatrzony, jednak ceny wydają mi się trochę wyższe niż w innych sklepach. Jest czysto, obsługa jest miła.”
“Polecam, duży wybór produktów polecam”
“Fajny sklep z dużym wyborem artykułów, trochę wąskie alejki i mały parking ale warto.”
“Dobre ceny ,świeży towar miła obsługa a pani na mięsnym wspaniała umi doradzić i polecić.”
“Prawdopodobnie najlepsze lody na świecie !!!”
“Duży plus za oranżade w szklanych butelkach. Ogólnie dobry osiedlowy sklep mili życzliwi ludzie Polecam”
“Bardzo miła obsługa, to jest OTWARTE W NIEDZIELĘ, DZIĘKUJĘ”
“Dobrze zaopatrzony, miła i szybka obsługa ,polecam”
“Bardzo fajny wygodny jest nawet miejsce na wypoczynek”
“Najlepszy sklep w okolicy. Obsługa rewelacja. Właściciele zresztą też. Pozdrawiam.”
“Przesympatyczni Państwowo właściciele :) zawsze uśmiechnięci, zagadają, pogadają:)”