Przegląd katalogu
- 65 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 25% Ze zdjęciami
Znaleziono 65 wyników
Przeglądaj supermarket w Nysie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 65 wyników w Nysie, Opolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 18,148 opinii i ocen.
“Bardzo lubię ten sklep, wszędzie czyściutko, zaopatrzenie adekwatne, ceny przystępne. Na pochwałę zasługuje też obsługa sklepu, panie są zawsze uprzejme, otwarte na klienta, dostępne na swoich stanowiskach, wyczuwa się przyjemną atmosferę.”
“Przepyszne słodycze, warto odwiedzić sklep, z miłą obsługą, oraz dużym asortymentem słodyczy , aby umilić rodzinie dzień przy kawie. Polecam”
“Szkoda, że nie można dać więcej gwiazdek bo za tak miłą obsługę i zawsze zimne piwko 5 gwiazdek to za mało!”
“Bardzo dobrze zaopatrzony, niewielki sklep. Miła obsługa. Można tam kupić prawie wszystko od świeżego pieczywa po proszek do prania.”
“Duży wybór i porządek, a nie tak jak w Biedronce znajdziesz produkt to zapomnij że znajdziesz do niego cenę. Tu z precyzją farmaceuty koło produktów są ceny. Cały czas widać pracowników sprawdzających daty ważności i układających produkty. Jedyny mankament to tragiczne przejście dla pieszych z 2strony uli czyli z osiedli A i B. Cieszy mnie również że sieć lewiatan jest polską siecią, choć należy do do grupy Eurocash gdzie głównym udziałowcem nie jest już Polak:(”
“Nie za duży jest ten sklep ale dobrze zaopatrzony. Dziewczyny bardzo miłe i pomocne. Na stoisku z mięsem super dziewczyny zawsze pomocne.”
“Dobrze zaopatrzony osiedlowy sklep. Znajdziemy tam świeże warzywa jak i owoce...pieczywo oraz różnego rodzaju ciasta. Pełna lada garmażerii wędliny ,mięsa... Można również kupić produkty z grilla,kiełbasa ,udko wszystko to można zjeść na ciepło. Są też dobrze zaopatrzone półki z alkoholem.”
“Serdecznie polecam, zawsze miła i sympatyczna obsługa ♥️”
“Kompletny sklep spożywczy, wędliny, mięso, w tym różne smażone, pieczywo, warzywa, nabiał, napoje, alkohole... super obsługa, parking”
“Super sklepik, mają co potrzeba. Obsługa bardzo spoczko, sprawnie i zabawnie :D Miejsca na parkingu pod dostatkiem:D”
“Miłe Panie pracujące w sklepie, zawsze pomocne”
“Stacja rewelacja Miła obsługa Dobre paliwo Dużo przekąsek”
“Miła obsługa i lubię robić zakupy”
“Bardzo lubię robić tu zakupy ,sklep dobrze zaopatrzony ,zawsze świeży towar ,personel zawsze pomocny miły i uśmiechnięty”
“Bardzo fajny sklep,przemiła obsługa klienta i co ważne otwarty w każdą niedzielę”
“Mało chodzę do tego markietu ale jest w porządku”
“Personel bardzo uprzejmy , zawsze służy pomocą i radą . Polecam !!”
“Badzo profesjonalna obsługa. Wszystkie Panie zawsze bardzo miłe, natomiast jeden (chyba jedyny) Pan który pracuje jest na prawdę wyjątkowo uprzejmy i pomocny. Gratuluję takiego zespołu!”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, świetny dojazd, duży parking. Jakość produktów bardzo dobra, wiele rzeczy i towarów które nie mają inne sieci Np. Austryjacki Grüner Veltiner. Polecam sieć!”
“Bardzo ładny,duży,przestronny, dobrze zaopatrzony sklep. Lubię robić tu zakupy.”
“Kupiłem bardzo dobrą wodę pitną 5 litrów.”
“Wszystko super. Miła obsługa. I super sympatyczna Pani która poratowała mnie ładowarką do telefonu gdy byliśmy przejazdem na motocyklu.”
“Przeżyłam dziś szok! Z biedronką mam się tak, że omijam ją jak tylko mogę, budzi we mnie lęki społeczne. Dziś musiałam się tam udać. Dzień przed majówką, oczywiście pełno ludzi. Idę z torbą w stronę kas, kolejka i jeszcze jak na złość znalazłam się w kolejce do standardowych kas (dla takich ludzi, jak ja to horror). Już miałam zmieniać kolejkę, ale mężczyzna w kręconych włosach zaprosił mnie do "trójeczki". Mówię sobie..Dobra, no idę i chyba nigdy w życiu nie czułam się tak zaopiekowana i miło obsłużona. Sama pracuję w handlu, bardzo często na kasie, staram się być najlepszą wersją siebie i dostosować pod klienta. Rozczuliło mnie to ogromnie. Pan poinformował mnie o produktach, które mogłabym jeszcze wziąć, aby zakupy było korzystniejsze. Nie chciałam robić zamieszania, Pan zeskanował produkty i zaopiekował się moimi zakupami, abym mogła udać się ponownie, szybko na sklep. Napisałabym "dajcie mu premie, albo awans", ale wiem , że to tak niestety nie działa. W każdym razie, naprawdę złoty człowiek, pracując w podobnym środowisku jestem jeszcze bardziej wdzięczna i ogromnie to doceniam.”
“Bardzo fajny i przyjemny sklep - szeroki asortyment - czynny w każdą niedzielę”