Przegląd katalogu
- 204 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 40% Ze zdjęciami
Znaleziono 204 wyników
Przeglądaj sklep w Prudnikie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 204 wyników w Prudnikie, Opolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 10,756 opinii i ocen.
“Fachowa obsługa, dobrze zaopatrzony.”
“Polecam jest co wybrać i gdzie zgubić się”
“Najlepsza księgarnia w naszym regionie. Duży wybór książek. Miły i pomocny właściciel. Polecam.”
“Bardzo szybki załadunek. Mega pomocny magazynierzy. Świetny kontakt z biurem”
“Polecam spokojnie można zrobić zakupy Miła obsluga”
“Obsługa profesjonalna na bardzo wysokim poziomie. Szczere doradztwo bez naciągania. Serdecznie polecam !”
“Bardzo duży wybór pieczywa, bułek. W ofercie są też pampuchy.Można kupić też ciasto i zamówić tort. Jest też pieczywo bezglutenowe. BARDZO MIŁA OBSŁUGA”
“Świetne rybki przetwory rybne znakomite a i obsługa na wysokim poziomie.”
“Super hurtownia. Profesjonalna kadra. Polecam”
“Serdecznie polecam sklep,szczególnie lade mięso wędliny jak i panie które,tam obsługują,przemiła obsługa również na sklepie.”
“Bardzo miła obsługa, fajny wybór odzieży,polecam”
“Jako stacja i obsługa to wszystkjo jest ok .Jedne minus to ceny zaporowe na tej stacji .A powód jest tylko jedne zysk bo blisko granicy i sąsiedzi Czesi tutaj często tankują paliwa .A to nie jest powód by wszyscy płacili drożej .”
“Miła profesjonalna obsługa. Ceny przystępne, ogromy wybór artykułów dla dzieci. Chce się tu wracać.”
“Przejeżdżałam ostatnio przez Prudnik i weszłam do Lidla w Prudniku. Już od wejścia przeżyłam pierwsze zaskoczenie. Pracownik, który wykładał kwiaty przywitał mnie uśmiechem. Następnie zauważyłam świeże owoce i pachnące pieczywo. Są tylko dwa miejsce na świecie, gdzie można zjeść dobrego croissanta - w Lidlu w Prudniku i w Paryżu. Poza tym wszystko czego szukałam, to kupiłam. Przy kasach nie było kolejek, a przy kasach samoobsługowych był pracownik, który pomógł mi skasować pieczywo. Naprawdę polecam sklep Lidl w Prudniku!!”
“Panele w dobrych cenach, kafle tez”
“Bardzo dobre i konkretne miejsce, wspaniała obsługa ,duży asortyment i piękne bukiety robią. Polecam wszystkim i pozdrawiam obsługę”
“Świetny wybór produktów, świeże warzywa i owoce, polecam”
“Apteka ta jest dla mnie niezastąpionym miejscem, gdzie zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie. Jej personel cechuje się uprzejmością i kompetencją, co sprawia, że czuję się za każdym razem komfortowo. Serdecznie polecam !”
“Wszystko czego potrzeba do szkoły i nie tylko w jednym miejscu, Super”
“Polecam sklep zawsze czysto dużo miejsca między regałami”
“Dzisiaj w sklepie zgubiłem dowód rejestracyjny, proszę o informację czy ktoś go znalazł”
“Pany Tatianą jest bardzo dobra pracownicom zawsze miła i uśmiechnięta poleca”
“Pani poniżej która wstawiła obraźliwą opinię chyba lubi mijać się z prawdą i dręczy ludzi na sklepach dla sportu albo z nudów. Tak się składa, że robiłem tam zakupy gdy robili pracownikom awanturę i nie dali im dojść do słowa i nic wytłumaczyć, po ich wyjściu nawet podszedłem do pracowników żeby się nie przejmowali takimi ludźmi. Zaczęli obrażać Bogu ducha winnych pracowników od złodziei, nawet ja stojąc przy telefonach słyszałem ciągle te same próby wyjaśnienia przez pracowników które Ci wpuszczali jednym uchem i wypuszczali drugim, ciągły atak i pretensje na ludzi którzy musza wykonywać swoja pracę i pewnie codziennie mają do czynienia z takimi gburami. Po raz kolejny padło że pracownicy kłamią, że coś skradzione i że dzwonią po policję. Nawet policja która pojawiła się po 5 minutach stwierdziła na sklepie, że tacy ludzie są niereformowalni i roszczeniowi więc o jakiej interwencji mowa? Nie miała w ogóle miejsca, weszli, pośmiali się z nich pracownikami, wysłuchali ich, stwierdzili że pracownicy mają rację i wyszli. Przestańcie utrudniać pracę ludziom. Pozdrawiam serdecznie całą załogę sklepu, bardzo fajna ekipa a szczególnie pan Patryk który mnie obsługiwał na telefonach. I szanuję za cierpliwość, ja bym nie wytrzymał.”
“Fachowo i miło ,duża gama towaru”
“Lokal odnowiony dostępny bezpośrednio z parkingu bez progu. Miła i profesjonalna obsługa.”
“Bardzo mila i profesjonalna obsluga”
“Obsługa bardzo chętna do pomocy wszystko co chcialem załatwiłem od ręki. Napewno bede korzystał z uslug tego salonu. Polecam”
“Wszystko zawsze świeże i smaczne :)”