Apteka Sp. z o.o. Apteka pod Złotym Wężem
“Polecam wszystkim,bardzo miła obsługa.”
Znaleziono 10 wyników
“Polecam wszystkim,bardzo miła obsługa.”
“Apteka ta jest dla mnie niezastąpionym miejscem, gdzie zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie. Jej personel cechuje się uprzejmością i kompetencją, co sprawia, że czuję się za każdym razem komfortowo. Serdecznie polecam !”
“Lokal odnowiony dostępny bezpośrednio z parkingu bez progu. Miła i profesjonalna obsługa.”
“Szukasz asortymentu w atrakcyjnej cenie ? Trafiłeś w 10. Rewelacyjne obniżki na perfumy, choć mógłby by być większy wybór :)”
“Bezpieczna apteka z miłą obsługą, serdecznie polecam!”
“Odwiedzam aptekę dość regularnie bo często przebywam w tamtym rejonie. Super zaopatrzenie i bardzo miła obsługa . Panie farmaceutki zawsze pomocne i sympatyczne , aż się chce kupować . Dziwi mnie opinia o paniach blondynkach że coś nie tak . Ja osobiście wręcz odwrotnie , pani brunetka w okularach jest chamowata i opryskliwa , zdarzało się że specjalnie czekałem aż się zwolni inna farmaceutka żeby tylko nie iść do tej sfoszonej kobiety. Generalnie polecam bo ceny są konkurencyjne , obsługa przemiła ( z jednym wyjątkiem ) .”
“Dobre zaopatrzenie i miłe farmaceutki.”
“Wszytko dostępne w dobrych cenach , jak czegoś nie ma to zawsze załatwia nawet trudne do kupienia leki ,duży parking - polecam. Dyżury nocne są w powiecie Prudnik tylko do 24-00 , więc po co te nerwy”