Przegląd katalogu
- 646 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 646 wyników
Przeglądaj meble w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 646 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 73,718 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera meble z miast takich jak Opole, Nysa, Kluczbork, Brzeg, Namysłów i innych.
“Kilka lat temu szukaliśmy z żoną nowych mebli. Zaczęliśmy intensywnie przeglądać ofertę na rynku. Byliśmy w wielu salonach (także w Novelle). Po obejrzeniu większości ofert rynkowych wybór jednoznacznie padł na Novelle. Po pierwsze: Meble mają świetny design (nasze meble pochodzą głównie z serii Elia). I są dobrze wykonane. Po drugie: Zależało nam na możliwości modyfikacji – tu firma jest otwarta na klienta. Niektóre meble to nasze pomysły na bazie produktów Novelle. Projektanci uporali się z naszymi „widzimisię” doskonale. Po trzecie: Nie obyło się bez drobnych usterek. Ale reakcja firmy była taka jakiej oczekiwaliśmy. Zostały sprawnie i skutecznie usunięte. Po czwarte: Doświadczyliśmy bardzo miłej obsługi w salonie. Panie podchodzą rzeczowo i profesjonalnie do swojej pracy! Teraz czekamy na otwarcie salonu we Wrocławiu…”
“Bardzo dobry sklep, duży asortyment, stół przepiekny, kontakt z obsługa wzorowy.Polecam”
“Fajne miejsce. Ciekawe przedmioty. Dobre ceny. Miły właściciel.”
“Przy zakupie sprzętu AGD, wyposażenia kuchni i wielu innych polecam tylko i wyłącznie ten sklep. Zakupiłam tu sporo: piecyk gazowy, kuchenkę, lodówkę, pralkę ,a nawet telewizor dla siebie i mamy. Atrakcyjne , konkurencyjne ceny,a obsługa? Nie ma sobie równych. Niebawem zakupie tu kuchenkę ,bo moja już wysłużona i już mam upatrzoną. To naprawdę bardzo dobry sklep z ogromnym wyborem i przede wszystkim bardzo ludzkim podejściem do drugiego człowieka.”
“Odwiedziłem ten salon z polecenia dobrych znajomych. Mówili, że warto sprawdzić ich ofertę. Po dojeździe na miejsce zaparkowaliśmy przed samym salonem. W salonie bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani poświęciła nam tyle czasu ile tylko potrzebowaliśmy. Na każde nasze pytanie skrupulatnie odpowiadała. Wybór bardzo duży, a same meble wykonane doskonale. Polecam salon bo jest w czym wybierać i jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym plusem jest oferowany przez TC transport. POLECAM PS moje zakupy były bardzo udane”
“Fachowa obsługa, jednym słowem profesjonaliści, nie mogę się do niczego przyczepić meble są bardzo piękne, polecam”
“Stosunkowo wydający się mały, ale bardzo dobrze zaopatrzony sklep z indywidualnym podejściem do klienta. Ceny umiarkowane, dobra ekspozycja. Polecam gorąco na małe szybkie zakupy jak i te duże przy remoncie łazienki i ogrzewania.”
“Bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia - sklep. Dobre ceny. Miła i fachowa obsługa.”
“Rzeczowa i profesjonalna obsługa klienta, przed i po sprzedażowa. Wieloletnie doświadczenie idące w parze z wiedzą na wysokim poziomie. To zupełnie inny poziom niż w markecie, gdzie realizacje celów sprzedażowych przesłaniają sprzedawcom interes klienta. Zdecydowanie polecam.”
“Doskonałe poczucie estetyki, znajomość sprzętu AGD i umiejętność doradzenia, precyzja w wykonaniu, szybki i czyściutki montaż,przystępna cena, świetny kontakt z klientem od pierwszego e- maila aż do zakończenia realizacji. Polecam wszystkim.”
“Bardzo miła obsługa! Serdecznie polecam!”
“Dziękuję za poprawę życia renowacją mojej części sofy. Złamana sprężyna została szybko i sprawnie wymieniona. Dodana pianka wywołała uśmiech na mojej twarzy. Zaoszczędzone pieniądze na zakupie nowego łóżka. Polecam gorąco !!! Nikt z takim uśmiechem i wyrozumieniem nie podejdzie do klienta. Dziękuję !!!”
“Dobrze to wszystko idzie, obsługa zawsze chętna żeby pomóc. Gdyby chociaż połowa inspirowała się ww. pracownikami, latające samochody nie byłyby jedynym krokiem na przód w naszym życiu.”
“Dziękuję za zakupy w Waszym sklepie.Zaloga bardzo zainteresowana klientem mila kompetentna pomocna.Szczególne podziękowania należą się panu Adamowi”
“Bardzo polecam! Pani Patrycja świetnie doradziła mi przy zakupie. Zna się na swojej pracy, a do klienta podchodzi z empatią i uśmiechem na twarzy. Na pewno wrócę jeszcze niejednokrotnie”
“Fajny sklep. Spory wybór i bardzo miła obsługa.”
“Jesteśmy super zadowoleni z wykonanej roboty, warto było czekać chociaż czas oczekiwania był i tak bardzo konkurencyjnym w stosunku do innych firm tego typu. Meble bardzo ładnie wykończone, nie ma fuszery. Eleganckie i estetyczne. Znane i sprawdzone systemy, cichy domyk i prowadnicę działają cicho i póki co bez zarzutów. Gorąco polecamy wraz z małżonką.”
“Polecam w 100 %, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo produktowe. Bardzo duży wybór materiałów wykończeniowych. Pozdrawiam”
“Absolutnie fantastyczna kanapa z najlepszym, a tak trudnym do znalezienia, mechanizmem rozkładania typu amerykanka. Mebel jest mega wygodny, także do spania, łatwo się rozkłada i pięknie wygląda. Strasznie podoba mi się twardość - uwielbiam twarde łóżka i to jest to! Świetna jest tkanina pet-friendly - sierść naprawdę bardzo mało wbija się w mebel!!! Warto za nią dopłacić, jeśli ma się zwierzaka. Fantastyczne są też te 2 boczne pufy wyjmowane spod oparć. Pufy są solidne, można usiąść, albo trzymać na nich nogi, a potem ukryć je pod oparciami - super wymyślone. Bardzo dobry kontakt z firmą. Pan pomógł mi załatwić transport na sobotę, co bardzo ułatwiło dostawę. Jedyny minus to to, że nie ma usługi wnoszenia. Kurier co prawda był wstępnie umówiony, że pomoże odpłatnie wnosić, z kimś kogo załatwię, ale w końcu zrezygnowałam z tego i wniosło odpłatnie 2 panów z firmy przeprowadzkowej i to był dobry pomysł, bo przed budynkiem okazało się, że kanapę trzeba nie tylko rozłożyć na części, ale i odkręcić 1 bok - nie mieściła się w drzwiach - !!! Gdyby wnosił kurier, to zakładam, że nie dokonałby tego, co tych 2 gości, bo w sumie pracowali nad wniesieniem/rozkręceniem i skręceniem mebla 2h! Dlatego tez duży plus dla projektanta kanapy że boki przy tak dużym meblu (cała kanapa ważyła ponad 90 kg!) dało się odkręcić - czasem podobno są zatapicerowane i wtedy klops. Trzeba zwracać na to uwagę, bo odkręcane boki mogą komuś uratować, może nie życie, ale możliwość wniesienia mebla do mieszkania!”
“Dziękuję Panstwu za super miła współpracę. Projekt wykonany przez panią Dominikę przypadł nam od razu do gustu. Pani Dominika bardzo szybko i konkretnie odpisywała na nasze wiadomości. Meble są wykonane naprawdę solidnie, zostały dostarczone do Niemiec w nienaruszonym stanie (bardzo dobrze przygotowane do transportu). Serdecznie polecam Salon Meblik w Opolu. Pozdrawiam serdecznie Karolina Kowalik”
“Bardzo polecam Panią Ewę, cudowna, wspaniała, słuchająca i rozumiejąca potrzeby klientów. Wybór konkretnego narożnika, materiału, koloru dzięki Pani Ewie jest po dziś dzień bardzo dobrym wyborem. Dziękuję”
“Na tle innych firm z branży – zdecydowanie solidniejszy towar. Widać, że to meble do pracy, a nie tylko do wyglądu. Handlowcy znają się na rzeczy i wiedzą co jest ważne dla naszych klientów.”
“Szukałam nowego łóżka i w tym sklepie był duży wybór. Znalazłam idealne łóżko dla moich potrzeb i było bardzo przystępne cenowo.”
“#MojaOpiniaAmica Polecam , bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zakupiłam piekarnik i płytę gazową Firmy Amica. Sprzęt rewelacyjny, prosty w obsłudze.”
“Fajny sklep coś w rodzaju mini "Mrówka", personel profesjonalny, jak trzeba to doradzi .”
“Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie! Duży asortyment.”
“Ładnie zaopatrzony sklep, obsługa bardzo miła, widać, że Panie cały czas coś dokładają. Czysty sklep, poukładany.”
“Duży wybór produktów do produkcji mebli. Mila i pomocna obsługa.”
“Najlepsza obsługa jaką spotkałem w jakimkolwiek sklepie. Bardzo miłe kasjerki i nigdy nie trzeba czekać i prosić się aby przyszły do kasy.”
“Fajnie wyposażony! Szukałem nietypowej lampki i właśnie tu znalazłem! Sprzęty RTV AGD też spory wybór. Polecam”