Opinie

  1. Jola Gral ★★★★★

    Bardzo polecam salon. Mimo, że jestem z daleka, zdecydowałam się na zakup ze względu na korzystną cenę i zostałam super obsłużona. Częsty kontakt mailowy i telefoniczny z miłą obsługą zarówno przed zakupem jak i po. Szczegółowa pomoc w doborze produktu. Zamówienie zostało zrealizowane o tydzień szybciej niż było to planowane.

  2. Jacek Jackowy ★★★★★

    Bardzo dobry kontakt z właścicielem sklepu, praktycznie o każdej porze dnia. Narożnik Limone który kupiliśmy jesteśmy zadowoleni, oglądaliśmy na "żywo" w innych sklepie, ale na zakup zdecydowaliśmy się tutaj ponieważ był trochę tańszy i co najważniejsze darmowa przesyłka! , po mimo że na granicę Śląska i Małopolski jest trochę drogi, gdzie wcześniej wspomnianym sklepie ( 5km ) chciano za transport 80zł!? Oby narożnik nam służył na długie lata Pozdrawiam Jacek L.

  3. Sebastian L. ★★☆☆☆

    Elastyczność na potrzeby klienta jest totalnie niemożliwa w tym sklepie. Chcialem kupić narożnik, wersalke oraz meble do 2-pokoi wiec jakies dobre kilka tysięcy zarobku. Chcialem dodatkowo opłacić transport, wniesienie i montaż mebli. W odpowiedzi usłyszalem, że kierowcy nie chce sie tak daleko jechać (50km). Z kolei drugi Pan powiedział, że on nosi meble tylko do 2 pietra (ja mieszkam na 3-cim pietrze). Gdy bylem w sklepie to jeden Pan stoi i (dosłownie) głaszcze kanapy, sofy udajac że cieżko pracuje natomiast drugi Pan na pietrze flirtuje z inną pracownicą. Po co zatrudniać takich ludzi którym nie chce się jechać z transportem albo noszą meble tylko do 2 piętra. Wyszedłem ze sklepu i pomyślalem sobie, że to scena z filmu Barei. Szkoda mi tylko tej Pani (sprzedawca), która probowała jeszcze zawalczyć o klienta i jakos mi pomóc szukajac innych rozwiązań ale co biedna mogła zrobić jak ma takich 2-ch pracowników. Gwiazdka dla tej Pani.

  1. Ewa Wil ★★★★★

    Zakupiliśmy duży narożnik (z polecenia znajomych trafiliśmy na ten salon,) Firma godna polecenia: narożnik solidnie wykonany ,stabilny,pięknie się prezentuje i bardzo wygodny. Obsługa pomocna do nas podszedł Pan obsługa profesjonalna.Firma dotrzymuje terminu realizacji ustalony przy zamówieniu. Polecam za jakość ,obsługę i cenę przystępną.

  2. Robert Starz ★★★★★

    Sklep meblowy z dość dużym wyborem mebli do sypialni, salonu,, kuchni, dobra lokalizacja, obok parking bezpłatny, miła obsługa, ceny zróżnicowane, jakościowo i gatunkowo towary dość dobre warto tam zajrzec.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Meblowy Babiak?

Salon Meblowy Babiak znajduje się przy Harcerska 1, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Salon Meblowy Babiak?

Do Salon Meblowy Babiak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements