Przegląd katalogu
- 36 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 36 wyników
Przeglądaj catering w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 36 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,756 opinii i ocen.
“Przepyszne kebaby, bardzo dobre mięso i sosy. Zdecydowanie najlepszy kebab w Kędzierzynie, polecam! Edit: Niestety ceny coraz wyższe, średni kebab to już 21 zł - sporo, jak na taki Kędzierzyn. Nie mniej smak nadal tak samo dobry.”
“Bardzo dobre sushi, fotomak z krewetka w tempurze bardzo dobry Ogórek z Awokado daję posmak takiej świeżości a urumak philadelphia bardzo dobry, ryba świeża i bardzo dobrze dobrana ilość serka do rolki. Polecam bardzo”
“W restauracji panuje niezwykle przyjemna atmosfera, a jedzenie jest po prostu wyśmienite. Każde danie jest dopracowane, świeże i pełne smaku. Dodatkowo obsługa zasługuje na wielkie wyróżnienie — kelnerki są przemiłe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte, dzięki czemu cała wizyta staje się jeszcze bardziej udana. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i profesjonalnej obsługi!”
“Wspaniałe sushi! Bardzo wszystkim polecam. Pan który nas obsługiwał był bardzo miły i pomocny.”
“Witam nie zgodzę się z pani Anny jak z innymi negatywnymi opiniami jedzenie pierwsza klasa i zawsze na świeżo robione i porcje są duże. Pizza pierwsza klasa od zawsze przeze mnie uwielbiana z czystym sercem można polecić tą restauracje Miejsce jest klimatyczne właściciele przesympatyczni i zawsze dla swoich gości uprzejmi Obsługa również pierwsza klasa zawsze uśmiechnięte panie uprzejme i starają się jak mogą by zadowolić gości restauracji Owszem toaleta męska jest na górze damska jest na dole i nie w piwnicy a w klubie Pozdrawiam właścicieli restauracji i proszę się nie przejmować negatywna opinia bo ja z czystym sumieniem jak i inni polecamy restauracje parową Jeśli chcesz dobrze zjeść w pięknym klimatycznym miejscu to tylko parkową cudowne smaki”
“Więc po kolei.. za ceny pizzy itp od lat Was unikam. No i doszedł jeszcze słynny klasyk: placek po zbójnicku zamawiany lata temu a który budzi moje ,,lęki i obawy do dziś". Ponieważ nie miałem wyjścia zdecydowałem się dać wam dziś szansę. I o dziwo... Się mile rozczarowałem. Burger którego dostałem był zacny. Słuszna porcja mięsa dodatki nie dominowały, szło się nasycić, choć wyglądał dość niepozornie. Na stronie mieliście opcje donuty z kurczaka więc i je zamówiłem. No.. najlepiej przyrządzony kurczak jaki jadłem od dawna. Ukłon w waszą stronę. Ale ten sos... Chyba dostałem miętowy, bo tak coś czuć... No kuźwa obłęd. Na prawdę najlepsze sosiwo jakie w życiu jadłem.”