Przegląd katalogu
- 27 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 27 wyników
Przeglądaj catering w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 27 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 6,079 opinii i ocen.
“Nie wiem skąd te złe opinie, dla mnie rewelacja ;) Jedzenie na naszym weselu było pyszne, pięknie podane, w takich ilościach, że wystarczyło spokojnie na drugi, a nawet trzeci dzień. Wszyscy goście byli zadowoleni. Panie z obsługi miłe, pomocne, profesjonalne - żadnych zastrzeżeń. Polecam! :)”
“Bardzo polecam usługi cateringu z firmy LIDIA. Jedzenie pyszne i pięknie udekorowane. Porcje duże, każdy na pewno będzie najedzony. Organizacja i podanie bardzo profesjonalne. Zespół sympatyczny i uprzejmy. Szósta gwiazdka za możliwość zamówienia własnej kompozycji dań a nie z określonej listy. Pełna fachura :)”
“Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam usługi firmy. Świetny kontakt, pyszne jedzenie . Szczególne podziękowania dla Pani Agaty D. Podpowiedzi na każdym kroku i realizację oferty”
“Jestem zachwycona tym cateringiem! Jedzenie jest bardzo smaczne, świeże i zawsze urozmaicone – każdego dnia coś innego, dzięki czemu posiłki nigdy się nie nudzą. Po jedzeniu czuję się lekko i dobrze, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Dodatkowo, stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny – trudno znaleźć coś tak dobrego w tak atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie polecam każdemu!”
“Korzystam z usług BeFit24 od ponad roku. Moje zadowolenie z posiłków jest przeogromne, waga spadła, a jedzonko jest przepyszne. Dziękuję BeFit!!!”
“Jedzenie pyszne, jak w domu. Polecam”
“Bardzo miła pani kelnerka. Świetna kawa espresso. Smaczny schabowy z mizerią. Piękna część ogrodowa ze stolikami, pluskającą sadzawką i leżakami. Idealne miejsce na przerwę w podróży.”
“Cudowne miejsce. Czas oczekiwania bardzo krótki, potrawy bardzo smaczne i świeże, robione na bieżąco ! Schabowy , karkówka super! Wszystko pyszne!Mega wielkie porcje za nie wysoka cenę! Moja rodzina nie była w stanie zjeść wszystkiego , więc poprosiliśmy o zapakowanie na wynos. Obsługa miła i bardzo sprawna! Żaden klient nie czuł się zaniedbany! Wrócimy tam jeszcze nie raz, a miejsce to będziemy polecali naszym znajomym! Kto jeszcze nie był musi tam pojechać! Pysznie, miło i cudowny personel!”
“Niedawno byliśmy gośćmi na komunii, jedzenie świeże i bardzo smaczne a porcje słuszne. Obsługa pełen profesjonalizm, panie kelnerki urocze kobiety, uśmiechnięte i sympatyczne z anielską cierpliwością do dzieci. Miejsce bardzo fajne, dostępny duży zadaszony taras ze stolikami, gdzie w spokoju można napić się kawy.A po obfitym obiedzie z pysznym deserem można wybrać się na spacer bo teren dookoła lokalu przepiękny. Szczerze polecam.”
“Przejazdem wstąpiłam do tej restauracji.Wspaniala obsługa ,wyśmienite jedzenie.Jestem pod wrażeniem...Polecam”
“Pomogli nam w organizacji już kilku eventów, zawsze na czas, dobry kontakt a co najważniejsze SMACZNIE !”
“Prawdziwy bar mleczny prawie jak z filmu Barei "Miś" Wystrój typowy do takich miejsc, zimno, wilgotno. Ale za to bardzo miła obsługa i naprawdę smacznie no i do tego tanio. Za zupę pomidorową, ziemniaczki z dwoma gołąbkami w sosie, kompot, placek po węgiersku, kawa, zapłaciłem 38 PLN. Żagań musi być dymny z tego lokalu. Polecam wszystkim głodnym, kobiety was tam nakarmią za niewielką cenę.”
“Bardzo polecam! Jedzenie przepyszne, zostało przywiezione punktualnie. Właściciele bardzo uczciwi i sympatyczni. Nie było potrawy, która by nie smakowała. Wszystko pięknie podane , ilości nie do przejedzenia. Goście byli zachwyceni. Serdecznie polecam ♥️”
“Miła obsługa, przyjazna atmosfera, ogólnie to polecam”
“W dużym skrócie: - kilka razy na dowóz, za każdym razem szybka dostawa i cieplutkie obiadki - kilka razy jedliśmy na miejscu, również za każdym razem wyszliśmy zadowoleni. Jedzenie bardzo pyszne. Miło i przyjemnie Wczoraj zorganizowaliśmy w Jawie imprezę urodzinową. Byliśmy umówieni w innej lokalizacji- właściciele 3 dni przed imprezą wypowiedzieli Nam umowę. Trafiliśmy tutaj i śmiało mogę stwierdzić, że był to strzał w 10-tkę. Właściciele przemili, pomocni i otwarci na wszystkie pomysły. Pomogli Nam i zorganizowaliśmy wspaniałe urodziny. Zdecydowanie polecam!!!”
“Obiady bardzo smaczne i cena bardzo przystępna. Polecam.”
“Świetna usługa cateringowa. Wieloletnie doświadczenie w branży Wojskowej. Serdecznie polecam”
“Super smaczne, fajny wystrój wnętrz i miła obsługa”
“Zamówiłam sushi z dostawą.Bardzo dobre, przyjechało jeszcze ciepłe, polecam :)”
“Jak dla mnie najlepsze sushi w Gorzowie. Wielokrotnie odwiedzałam już ten lokal i za każdym razem jestem bardzo zadowolona . Sushi pyszne i świeże. Ramen z kawałkami łososia również godny polecenia . Kilka razy zdażyło się, że oprócz zamówienia dostawaliśmy dodatkowo rolkę sushi od lokalu co jest bardzo miłym akcentem. Obsługa bardzo miła i pomocna . Polecam”
“Bardzo przyjemne miejsce z włoską duszą. Jedzenie, deser i kawa, z włoskimi opowieściami właściciela, dały pełne poczucie klimatu, którego chciało się doświadczyć. Polecam!”
“Byłam dziś z mężem pierwszy raz. Dania pyszne, sycące, przede wszystkim nie "parzące" usta, tylko o temperaturze zdanej do degustacji. Obsługa pierwsza klasa. Młody bardzo uprzejmy i przyjazny zespół :-) Pani Kelnerka z bardzo dużą kultura i świetnym podejściem do klienta. Jesteśmy mega zadowoleni i przede wszystkim syci :-) Z czystym sercem polecam. Ceny wcale nie wygórowane. Pozdrawiamy całą załogę Restauracji :-)”
“Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach wysoka jakość produktów obsługa jest bardzo miła jestem tu już 7 raz i do tej pory nie było żadnych problemów bardzo polecam świetna restauracja.”