Przegląd katalogu
- 110 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 54% Ze zdjęciami
Znaleziono 110 wyników
Przeglądaj cafe w Nysie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 110 wyników w Nysie, Opolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 28,829 opinii i ocen.
“Sklep spożywczy. Głównie piekarnia ale i do pieczywa coś będzie.”
“Duży wybór artykułów, mięsny i piekarnia. Wszystko można kupić w jednym miejscu.”
“Obsługa taka jak powinna być, miła Pani za ladą, zero problemów. Nie to co w biedrze na przeciwko....”
“Super żabka! Obsługa miła i pomocna, jedzenie też bardzo dobre”
“Super obsługa pełen profesjonalizm, sklep zatowarowany jedzonko robione szybko a zarazem smacznie Polecam gorąco”
“Pizzeria Nyska to miejsce, do którego zawsze wracam z przyjemnością. Za każdym razem jedzenie jest wyśmienite, świeże i przygotowane z dbałością o smak. Obsługa jest miła, a atmosfera przyjemna i swobodna. Jest to jedna z tych pizzerii, do których chce się wracać – i na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę. Polecam z pełnym przekonaniem.”
“Zawsze korzystałem z tego sklepu w niedzielę jak przebywałem nad jeziorem.Można polecić ten sklep za położenie i czystość w środku”
“Przepyszne i piękne wyroby cukiernicze.”
“Najlepsza piekarnia w Okolicy, przemiła i uczynna obsługa, czasem mam wrażenie że panie tam pracujące robią to z pasji i miłości do wypieków. Moje ulubione są pączki w zestawie z kawą lepszych na próżno szukać gdziekolwiek indziej a już na pewno nie w Nysie. Polecam z całego serca”
“Oglądając opinie na temat Piwiarni nie sądziłam że są imprezy z Dj - em. Byliśmy miło zaskoczeni bo umówiliśmy się ze znajomymi na piwko. Obsługa super kelnerka szybko ogarnęła sale. O 21 zaczął grać Dj. I zaczęła się fantastyczna zabawa. Muzyka całkiem fajna dla każdego coś miłego. W momencie parkiet się zapełnił i ludzie się fajnie bawili.”
“Zamówiłem z dostawą kebaba Mexicana. Niby miał być z frytkami, a był bez. Dziwne. Nawet sprawdziłem na kilku aplikacjach i wszędzie było napisane że będą frytki a ich nie było. Dodatkowo mimo że nie było podane w składzie to znalazła się jeszcze kukurydza i papryczka marynowana - ostra. Jak ktoś nie lubi ostrego to może się zdziwić. Mięsa dużo, warzyć może być. Jeśli ktoś lubi mięsne kebaby to będzie zadowolony ale ja wolę tak pół na pół warzyw z mięsem. Pora fajna. Sosiki dobre. Dostawa szybka. Obsługa ok. Ceny jak na rozmiar kebaba wręcz perfekcyjnie. Może wrócę na jakąś inną pozycję.”
“Super burgery bardzo serdecznie polecam . Będę wpadać częściej przepyszne palce lizać ❤️”
“Szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd te wszystkie negatywne opinie. Dosyć często robię zakupy w tej Żabce i mogę powiedzieć że dwie panie które tam pracują to chyba najbardziej uśmiechnięte i najmilsze ekspedientki z Żabki. Serdecznie polecam”
“Bardzo dobre zapiekanki dobry klimat dobry sos autorski polecam”
“Najlepsze ciasta na świecie!!! Niebo w gębie, rozpływają się w ustach!! Czuć dobór najlepszych składników, a bułeczki jagodzianki to dobro narodowe ”
“Bardzo miły przyjazny zwierzętom hotel, w le śnej okolicy niedaleko jezioro, super serwis i Pani Nadia, która zaaranżowała mi chillout wieczór z prosecco, książką w wygodnym fotelu. Super po stresującym dniu!”
“Mega chlebek od lat. Polecam zawsze świeżo i mega miła obsługa. A jak ktoś narzeka że chleba czasem nie ma no raczej normalne w małym rodzinnym biznesie a nie w fabryce , zawsze jakość nie ilość. Pozdrawiam ;)”
“Naprawdę fajna restauracja , dobra pizza na cienkim cieście. Miła obsługa oraz fajny klimat . Bardzo fajne i przyjazne miejsce, jest tam również mały plac zabaw dla dzieci więc nie będą się nudzić , można zjeść na zewnątrz budynku co jest fajne w ciepłe dni . Jest tam również większa salka gdzie osoby z większymi grupami spokojnie się zmieszczą . Nie trzeba czekać długo na jedzenie , najwyżej do 15-20 minut .”
“Zamówiliśmy tort ślubny i był po prostu bajeczny! Nie tylko wyglądał przepięknie – dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy – ale też smakował obłędnie. Każdy z gości chwalił jego lekkość i wyważony smak. Współpraca z Panią Jolą to sama przyjemność – świetny kontakt, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Dziękujemy za cudowne dopełnienie naszego wyjątkowego dnia!”
“Pieczywo jak i ciasto bardzo dobre.Polecam.Obsługa sympatyczna .”
“Bardzo sympatyczna obsługa. Dobre obiady. Fajna miejscówka. Polecamy jako grupa 16 osobowa, która w tym.miejscu była szybko obsłużona.”
“Bardzo smaczne, domowe jedzenie, którego moim zdaniem brakowało zarówno nad nyskim jeziorem jak i w całej Nysie. Miejsce przyjemne, jest nawet mały plac zabaw dla dzieci, więc duży plus, miła obsługa i przystępne ceny. Szczerze polecam.”
“Bułki są po prostu pyszne a chlebek bardzo dobry.”
“Bardzo polecam tę Żabkę, głównie ze względu na dwie fantastyczne panie, które tam pracują – panią Izę i panią Oliwię. Obie są zawsze pozytywne, życzliwe i potrafią sprawić, że nawet zwykłe, szybkie zakupy stają się przyjemniejsze. Za każdym razem, gdy są na sklepie, witają z takim samym uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do człowieka.”