Przegląd katalogu
- 457 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 457 wyników
Przeglądaj lekarz w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 457 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 16,676 opinii i ocen.
“Bardzo polecam,bardzo miła wizyta ,super podejście do dziecka,jestem bardzo zadowolona.”
“Szczerze z całego serca polecam! Pełny profesjonalizm! Zaczynając od samego wejścia! Pani Asia z rejestracji zawsze uśmiechnięta i z super podejściem do zwierząt, przede wszystkim do piesków. Potrafi doradzić w kwestii żywienia i pielęgnacji. Pani Magda lekarz weterynarii z ogromną wiedzą i empatycznym podejściem! Zdecydowanie wet z powołania! Moja Luna z gabinetu wychodzi zawsze bez stresu i z merdającym ogonkiem. W kwestii dużych zwierząt Pan Tomek nie raz i nie dwa uratował życie moim koniom. Jedyny wet który podjedzie nawet w kwestii błahostki i niezależnie od dnia tygodnia co mało kiedy się zdarza jeśli chodzi o duże zwierzęta. Polecam szczerze! Pozdrawiam całą ekipę gabinetu.”
“Dziękuję pan doktor Grzegorz Witkowski pokazal mie leczenie kanałowe moze być przyjemne. Bardzo dziękuję za miłą obsługę pod czas wizyt. Polecam klinike Witkowscy . Pozdrawiam Tomasz P.”
“Najlepszy lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i prawdziwa chęcią pomocy małemu człowiekowi. Zawsze trafiona diagnoza i właściwie dobrane leki, jedyne pełne zaufanie. My rodzice dziękujemy że mamy takiego lekarza. Nieraz ratował przed szpitalem właściwym leczeniem, ale przede wszystkim ratuje, gdy w naszym mieście głuche lekarki nigdy nie słyszą i nie widzą chorób naszych dzieci. Bardzo polecam”
“Jestem zadowolona ze współpracy, lekko ponad rok noszenia aparatu i wada zgryzu wyeliminowana :)”
“Dokładnie zbadany syn. Wskazania do dalszego leczenia. Dziękujemy.”
“Świetny człowiek i znakomity dentysta. Polecam.”
“Ogromna wiedza Pani Doktor oraz doskonałe podejście zarówno do pacjenta, jak i do właściciela. Serdecznie polecam leczenie w tym gabinecie!”
“Ciepły, kontaktowy i konkretny lekarz”
“Mimo naszego spóźnienia pani doktor przyjeła nas z ciężarną pacjentką w niedzielę rano. Jako jedyny dentysta w okolicy Mławy pani doktor odebrała telefon. Mimo niedzieli i wczesnej pory dnia koszt usunięcia zęba był niższy niż u innego dentysty w normalnym dniu pracującym szczerze polecam”
“Miła i profesjonalna obsługa i podejście do Pacjenta. Po tylu przebojach z dentystami cieszę się bardzo że trafiłam do gabinetu Pani doktor. ;-) Polecam każdemu kto ma uraz do dentysty.”
“Bardzo dobra placówka medyczna na mapie Olsztyna.Obsługa w rejestracji na wysokim poziomie,Panie bardzo kulturalne,miłe i pomocne.Lekarze z dużą wiedzą i kulturą.Moje serce jest dla Pani Marty z rejestracji która w moim niepokoju o zdrowie bardzo mocno mnie wsparła ciepłym słowem i szybkim działaniem.Dziękuję♥️”
“Jak ma sie znajomości to bez skierowania :D”
“Polecam Nikt nie mógł zdiagnozować córki przez 4 miesiące Byliśmy u 7 specjalistów Pani doktor na pierwszej wizycie się poznała Potwierdziła przypuszczenia wynikami Naprawdę polecam”
“Polecam z całego serca. Wizyty przebiegają szybko, sprawnie, profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze”
“Kompetentna i profesjonalna specjalistka. Gabinet świetnie przystosowany do kobiecych potrzeb”
“Bardzo dobry lekarz, dokładny, poszukujący, uważny, cierpliwy.Profesjonalista o miłym usposobieniu.”
“Pan doktor jest uprzejmy, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Pacjenci nie są dla niego kolejną pozycją do odhaczenia, wykazuje "ludzkie" podejście, a zaproponowane przez niego leczenie przynosi dobre efekty. Polecam.”
“Z czystym sumieniem polecam Pana Haponik, jego profesjonalizm, troska o pacjenta i niezwykle przyjazna atmosfera w gabinecie sprawiają, że wizyta u niego to prawdziwa przyjemność. Chodzę do niego od najmłodszych lat I zawsze jestem bardzo usatysfakcjonowana z wizyty dentystycznej. Jego precyzja I delikatność sprawiły, że czułam się komfortowo przez całą wizytę. Gorąco polecam każdemu szukającemu doświadczonego i życzliwego dentysty.”
“Na lepszą Panią Doktor nie można trafić. Jest przede wszystkim dokładna, delikatna, pomocna i nie lekceważy nawet najmniejszych problemów. Ze szczegółami opisuje badania, na które kieruje, tak że idzie się na nie bez stresu. Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat i polecam Ją znajomym, bo to doskonały lekarz i człowiek w jednym ”
“Chciałabym bardzo polecić wszystkim wizytę u Pana dr Marcina. Panicznie bałam się dentysty, a teraz chodzę tam z wielką przyjemnością i bez strachu, że coś mnie zaboli. Wszystko jasno wytłumaczone i odpowiedzi udzielone na wszystkie moje pytania. Pani Kasia oraz Pani Agata również bardzo sympatyczne i profesjonalne. Polecam z całego serca i pozdrawiam.”
“Polecam doświadczony i profesjonalizm w każdym calu.”
“Najlepszy lekarz jakiego znam.szacunek do pacjenta,empatia,chęć pomocy”
“Bardzo dobry lekarz stomatolog.”
“Jak najbardziej polecam przemiłą Panią doktor,świetna okulistka”