BellaDent - Poradnia stomatologiczna
“Super atmosfera w gabinecie. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Artystycznie wykonana praca i do jak tej pory bez reklamacji. Szkoda że już jest długi czas oczekiwania na wizytę”
Znaleziono 3 wyników
“Super atmosfera w gabinecie. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Artystycznie wykonana praca i do jak tej pory bez reklamacji. Szkoda że już jest długi czas oczekiwania na wizytę”
“Mój piesek jest zawsze zaopiekowany i z najwyższą starannością wykonywane są wszelkie badania i czynności. Lekarze podpowiadają ca można zbadać, a co jest zbędne. Jestem bardzo zadowolona :)”
“Witam chciałbym się podzielić opinią miałam rezonans magnetyczny 26 września w gabinecie nr 2 w szpitalu zespolonym w Elblągu przeprowadzała je pani Joanna chce bardzo podziękować za przemiłe podejście byłam bardzo zestresowana zostałam uspokojona zaopiekowania cała procedura była bardzo profesjonalna i polecam każdemu kto musi wykonać tam badanie będzie zadowolony i sprawnie przeprowadzony przez to badanie”