Przegląd katalogu
- 919 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 919 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 919 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 373,397 opinii i ocen.
“bardzo przyjemne miejsce :). Dużo zieleni, jezioro i ogólnie klimat :). Może trochę by przydało się zmienić ścieżkę połączoną - rowery i piesi, ale to tylko tyle reszta jak najbardziej super”
“Super miejsce bardzo mila i profesjonalna obsluga - fajne miejsce na wypad z paczka znajomych na luzny wieczór. Drinki super. Miejsce godne polecenia i odwiedzenia.”
“Przyjemne miejsce, przepyszne jedzenie, miła obsługa. Polecam”
“Najmilsza obsługa jaką spotkałem w tym mieście, szczególnie barmanka zuzia:)))”
“Klimatycznie, muzyka na żywo, jamy muzyczne, alternative... dobre miejsce na mapie Olsztyna, polecam”
“Zajefajne włoskie jedzenie. A największym atutem są dwie panie które nas obsłużyły. Polecam serdecznie wszystkim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️”
“Lokal na uboczu starówki serwuje najlepsze whiskey sour jakie piłam. Polane od serca z najlepszych produktów. Przemiły i bardzo pomocny Właściciel. W środku dużo miejsca. Czysto. Polecam.”
“W marcu braliśmy tort dla bobasa. Z przyjemnością mogę wystawić pozytywną opinię i szczerze polecić każdemu. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z innymi produktami, ale zakładam że są równie smaczne i przede wszystkim nie czuć było chemicznych dodatków. Tort rozszedł się szybko!!”
“Tu zawsze jest pysznie lecz dawno nie byłam. Mega zaskoczenie że można kawki się napić do jedzonka. Wrócę napewno. A panie przesympatyczne. Chciałbym by wszędzie była taka obsługa. Wrócę napewno”
“Duży plus za drożdżowe wypieki. Obeszxyśmy kilka kawiarni w okolicy i wszędzie drożdżowych było jak na lekarstwo albo nie było wcale. A ja do kawy wolę drożdżówkę niż 3 -piętrowy tort :) A tu bardzo smaczne, solidnych rozmiarów cynamonki i równie smaczny rogal z wiśnią i czekoladą. Latte na owsianym mleku również bardzo dobre.”
“Wszystko super. Obsługa mega. Cena adekwatna za jakość. Sushi chyba najlepsze jakie do tej pory jadlam a ciężko jest sprostać moim kubkom smakowym. Polecam!”
“Tutaj wszystko się zgadza. Przede wszystkim SMAK - wszystko się rozpływa w ustach, polecam zacząć od spróbowania maści czarownic do latania, potem koniecznie karmuszki. Moim faworytem są warmińskie dzyndzałki oraz kotlet jagnięcy z udźca...chociaż nie bo i pierś z kaczki... tutaj trzeba wracać, kosztować, z przyjaciółmi, z rodziną. Klimat jest wspaniały, jest przytulnie, ciepło, domowo. O taką atmosferę dba również obsługa. Dzięki Cudne....Jesteście CUDNE!”
“Super miejsce, naprawdę świetny schabowy. Porcja bardzo duża, kotlet ogromny i wcale nie jest cienki. Cena naprawdę przystępna, szczególnie jak na takie duże porcje. Lokal raczej nieduży, aczkolwiek ładny. Obsługa bardzo miła i krótki czas oczekiwania. Jeżeli szukacie miejsca, w którym zjecie porządny obiad w przystępnej cenie to Pan Schabowy będzie bardzo dobrym wyborem!”
“Klimatyczne miejsce z baaardzo dobrym piwem. Świetnie zagospodarowana przestrzeń. Warto zajechać jest z czego wybierać.”
“Prawdziwe odkrycie wakacji. Pyszne gofry i zapiekanki. Miła obsługa. Szczerze polecam samemu spróbować.”
“Mało pamiętam a to chyba dobrze hehe”
“Polecam. Tak pysznych pierogów z jagodami, polanych gęstą śmietaną nigdzie nie jedliśmy. Wewnątrz same jagody. Pierogi, jak i porcje mega duże. Jak zabrakło pierogów, Panie ,,wyczarowały" dla nas pieczone udka kurczaka. I też porcje b. duże. I wszystko świeże i smaczne.”
“Przepyszny sandacz, takiego szukaliśmy na Mazurach! Knajpka z klimatem, bez zbędnej sztampy o którą tutaj nietrudno. Miejsce trochę na uboczu, przy porcie więc tym bardziej szacun za trzymanie wysokiego poziomu.”
“Zajechałam tam przejazdem na obiad z rodziną. Miejsce w nowoczesnym stylu. Duży wybór dań dnia za 20 zł. Krupniczek, schabowy, spaghetti pycha. Czysto i przyjemnie. Pani z obsługi bardzo miła i sympatyczna. Polecam to miejsce!!”
“Restauracja była wyjątkowa. Jaka szkoda, że jest już zamknięta :( mam nadzieje ze wróci w podobnej odsłonie!”
“Wspaniali życzliwi ludzie. Miejsce godne polecenia.”
“Bardzo smaczne i ciekawe dania. Można tu zjeść zarówna dziczyznę i dobre dania mączne. Klimat bardzo przyjemny, wszędzie wokół las za szybami. Super wybór napojów. Polecam, zarówno na obiad z dziećmi jak i kolację we dwoje.”
“Pyszne, gorące, świeżo przygotowane jedzenie domowe.”
“Bardzo dobre, domowe jedzenie. Świeżo i smacznie. Polecam serdecznie!”
“Kebab bardzo smaczny soczyste mięso bardzo dobry sos jak ktoś chce więcej to jest więcej polecam każdemu”
“Moim Zdaniem najlepszy z okolicy. Przede wszystkim kebab duży i gorący. Fajne chłopaki tam pracują, zawsze się uśmiechają i pierwsi krzyczą- dzień dobry! Mało miejsc do Jedzenia na miejscu”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszego wesela w tej sali! Managerka zadbała o każdy szczegół, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem, nie martwiąc się o nic. Pomyślała o rzeczach, na które my sami byśmy nawet nie wpadli, a jej doświadczenie i zaangażowanie były dla nas ogromnym wsparciem. Bardzo doceniamy też elastyczne podejście do zmian w menu i wszystkich naszych próśb. Wszystko dało się ustalić bez najmniejszego problemu. Jedzenie było przepyszne, obsługa uśmiechnięta i profesjonalna, a sala prezentowała się przepięknie zarówno w dzień, jak i po zmroku. Nasi goście byli zachwyceni atmosferą, jedzeniem, organizacją i hotelem, a my sami nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na ten wyjątkowy dzień. Z całego serca polecamy to miejsce wszystkim parom, które chcą mieć pewność, że ich wesele będzie dopięte na ostatni guzik i przebiegnie w cudownej atmosferze! ❤️”
“dobre wyroby pieczywa i z cukier”
“Bardzo piękne miejsce. Byliśmy tam 4 dni grupka 4 dorosłych i 2 dzieci i mimo słabej pogody czas spędzony w tym miejscu był naprawdę super! Obsługa jest poprostu genialna wszyscy są pomocni mili i przedewszystkim bardzo naturalni. Możliwość wykupienia sniadania jak najbardziej na plus każdy może sobie wybrać cos co lubi. Obiady tak samo dobre ceny naprawdę adekwatne. Byliśmy pierwszy raz i napewno nie ostatni jest to jedno z najlepszych miejsc na mazurach w jakim Byliśmy!”
“Polecam chleb dla diabetyków - już od pół roku jem go na śniadanko :)”