Polecam to miejsce. Bardzo Dobre jedzenie, czysto obsługa klienta na najwyższym poziomie
Opinie
-
Adam Kołodziejczyk (Kolek102) ★★★★★
-
Tomasz Malyga ★★★★★
Spędzając wczasy w Gołdapi szukaliśmy miejsca z domowym jedzeniem. Wybór padł na bistro "Lubię to", i nie żałujemy. Byliśmy tam dwa razy, i za każdym razem trafiliśmy na pyszny domowy obiad. Barszcz ukraiński który każda Pani domu robi inaczej, nam w bistro smakował. Do tego zrazy wieprzowe i po dwie różne surówki. Niestety pierwszego dnia kompot był ciepły i musieliśmy zrezygnować. Całość kosztowała 52 PLN. Dzisiaj zjedliśmy zupę szczawiową. Brakowało mi w niej kawałka jajka, ale i tak była pyszna. Na drugie żona wybrała placka po węgiersku, co było wielce ryzykowane ze względu na to że sama jest mistrzynią tego dania. Jednak o dziwo placek jej smakował. Ja jadłem roladę z piersi kurczaka. Może nie było to wybitne danie, ale świeże,smaczne i typowo domowe. Dopełnieniem całości był tym razem chłodny i przepyszny kompot, w którym było czuć śliwki. Za dwudaniowy obiad z kompotem zapłaciliśmy 62 PLN. Lokal jest czysty, a panie które tam pracują robią to z pasją. Polecamy.
-
Paulina Dziurda ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy z mężem obiad. Niestety 5 rodzin, które zamówiło po nas dostało jako pierwsze, mimo że zamawiali to samo. Po 40 min Pani z obsługi przyniosła nam danie i za chwilę zabrała bo okazało się, że to też nie należy do nas. NIE POLECAM
-
29ath ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre doprawione, duże porcje. Zupa krupnik, schabowy i sałatka, ziemniaczki pyszne. Ceny też nie odstraszają. I ta miła kulturalna uśmiechnięta obsługa, chętnie bym tam wrócił i te Panie uściskal.
-
Simon Ice ★★★★★
Odwiedziliśmy restauracje przejazdem przez Gołdap, bylismy 4 osobową rodziną na obiadku. Jedzenie było naprawdę przepyszne , wszystko świerze, filet z kurczaka idealny , ziemniaki bardzo dobre , placek po węgiersku bajka , kompot domowy pyszny , generalnie wszystko mega , mega smaczne jak u mamusi. Jak tylko kiedyś bedziemy w tych okolicach ponownie to na 1000% tutaj wrocimy coś zjeść. Kończąc dodam że obsługa bardzo miła i sympatyczna a czas oczekiwania na dania jak to w restauracji chwilkę trzeba poczekać. Aha i ta zupa ogórkowa rozwaliła system , poprostu petarda. Pozdrawiamy ze Szczecina.
-
Dominika Orlaś ★★★★★
Zajechałam tam przejazdem na obiad z rodziną. Miejsce w nowoczesnym stylu. Duży wybór dań dnia za 20 zł. Krupniczek, schabowy, spaghetti pycha. Czysto i przyjemnie. Pani z obsługi bardzo miła i sympatyczna. Polecam to miejsce!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lubię To!?
Lubię To! znajduje się przy Paderewskiego 11, 19-500 Gołdap, Warmińsko-mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lubię To!?
Można skontaktować się z Lubię To! pod numerem +48 570 821 500
Jak można dotrzeć do Lubię To!?
Do Lubię To! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku