Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj szkoła podstawowa w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 375 opinii i ocen.
“Innej szkoły niż tej to święcą szukać”
“Chodziłem do tej szkoły niestety tylko przez jeden rok ale mogę powiedzieć że zapamiętam ją na zawsze miło i fajnie. Polecam.”
“Fajna szkoła z pozytywnym podejściem do ucznia.”
“Najlepsze obiady jakie mogą być i nikt nikogo nie bije)”
“Fajna szkoła ale boisko do kitu”
“Najlepsza szkoła. Nauczyciele bardzo mi tutaj pomogli.”
“Mogę polecić tą szkołę z czystym sercem. Świetne lekcje i zajęcia pozalekcyjne organizowane przez szkołę.”
“świetna placówka na najwyższym poziomie.”
“Mam pytanie jest tam profil ,,technik weterynarii" ?”
“Przyjazna szkoła z oddziałami integracyjnymi. Na miejscu jest także siłownia i Orlik. Piękny plac zabaw ala Wyspa Piratów.”
“Szkoła jest bardzo fajna, nauczyciele mili, lekcje ciekawe a obiady dobre. Park jest przepiękny i jest to zasługa uczniów, którzy nie śmiecą, ale w dużej mierze woźnych, którzy pracują i utrzymują park w czystości. Podoba mi się też boisko szkolne, które jest dość duże, jak na rozmiary szkoły. Ponieważ jest to szkoła z oddziałami integracyjnymi, jest też osobna szatnia i winda dla chorych osób. Sprzątaczki bardzo dokładnie sprzątają, dlatego starajmy się zmieniać obuwie na szkolne, które ma białą podeszwę oraz używać owoców i warzyw odpowiednio, spożywając je, a nie używając nie do zabawy. Na przykład ostatnio starsze klasy grały w piłkę nożną śliwkami.”
“Pan Tomasz bardzo cierpliwie i zrozumiale tłumaczy zawiłe kwestie. Dzięki korepetycjom pewna siebie podeszłam do matury z fizyki i udało mi się osiągnąć jeden z najwyższych wyników w szkole. Z łatwością dostałam się na mój wymarzony kierunek studiów. Szczerze polecam!”
“Będąc w 5 klasie mogę już chyba stwierdzić że nie żałuje że wybrałem tą szkołe. Będąc na kierunku informatycznym, strasznie się dużo nauczyłem i będę świetnie wspominać lekcje najbardziej u pana Radzińskiego który już niestety nie pracuje a był nauczycielem z najlepszym podejściem do nauki i robił świetne lekcje oraz pana Prusisza które lekcje będe również wspominał świetnie dzięki jego świetnemu przekazywaniu informacji. Reszta kadry szkoły również świetna ale tym dwóm panom najbardziej zawdzięczam. Porównując się do np. poziomu Ekonomika w Łasku to wielka przepaść. W ekonomie zero nauki a tutaj nauczyciel chętnie podchodzi by nauczać.”