Żebrowska Anna. Specjalista II stopnia, stomatologia zachowawcza dla dzieci i dorosłych
“Miła atmosfera i duży profesjonalizm. Marek.”
Znaleziono 7 wyników
“Miła atmosfera i duży profesjonalizm. Marek.”
“Polecam! Bardzo precyzyjni i uprzejmi lekarze, tłumaczą dokładnie plan leczenia. Miałam również wyrwaną ósemkę w klinice i byłam bardzo zadowolona.”
“Jestem po wizycie z 3 letnim dzieckiem i oceniam bardzo pozytywnie. Pani doktor wykazała się ogromną cierpliwością i wspaniałym podejściem do dzieci, dzięki czemu udało się zrobić przegląd raz polakierować ząbki, choć dziecko bardzo bało się wizyty a ja sama nie wierzyłam, że to się uda. Na koniec córeczka dostała zabawkę. Polecam, w szczególności wszystkim z małymi dziećmi”