Klinika stomatologiczna DENTYLION
“Polecam! Bardzo precyzyjni i uprzejmi lekarze, tłumaczą dokładnie plan leczenia. Miałam również wyrwaną ósemkę w klinice i byłam bardzo zadowolona.”
Znaleziono 3 wyników
“Polecam! Bardzo precyzyjni i uprzejmi lekarze, tłumaczą dokładnie plan leczenia. Miałam również wyrwaną ósemkę w klinice i byłam bardzo zadowolona.”
“Serdecznie polecam to miejsce. Lecze sie u dr Aleksandry. Bardzo dokładna diagnostyka, wytłumaczenie pacjentowi z czym się zmaga, a następnie bardzo dobrze przeprowadzone leczenie. Dr Aleksandra jest bardzo dokładna w tym co robi. Ufam jej w pełni. Mogę każdemu to miejsce polecić z czystym sumieniem.”
“Jestem po wizycie z 3 letnim dzieckiem i oceniam bardzo pozytywnie. Pani doktor wykazała się ogromną cierpliwością i wspaniałym podejściem do dzieci, dzięki czemu udało się zrobić przegląd raz polakierować ząbki, choć dziecko bardzo bało się wizyty a ja sama nie wierzyłam, że to się uda. Na koniec córeczka dostała zabawkę. Polecam, w szczególności wszystkim z małymi dziećmi”