Przegląd katalogu
- 477 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 477 wyników
Przeglądaj stacja paliw w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 477 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 97,794 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stacja paliw z miast takich jak Skierniewice, Radomsko, Łask, Łódź, Ozorków i innych.
“Pani Dorotka to przekochana osoba, obsługa na najwyższym poziomie na pewno wrócę tu nie raz, Pani Dorotka powinna dostać podwyżkę gdyby nie ona ta stacja by upadła”
“Skład godny polecenia. Bardzo miła obsługa i atrakcyjne ceny.”
“Dużo stoisk do tankowania, dostępny gaz oraz kompresor.”
“Świetna obsługa i bardzo dobre hot-dogi! Super stacja, polecam :)”
“Korzystałem na tej stacji z myjni ręcznej typu Car Wasch. Paliwa nie kupowałem, ale mały sklepik na stacji zaopatrzony dobrze.”
“Niskie ceny miła obsługa polecam”
“Wielkie podziękowania dla Pań z niedzielnej zmiany za udostępnienie szczypiec dzięki, którym udało się wymienić pęknięta szprychę w rowerze. Dzięki Wam udało nam się dojechać z córką do Gdańska. Oby więcej takich osób. Jak będę przejeżdżał samochodem na pewno zatankuję na Waszej stacji. Jeszcze raz dziękuję!”
“Mała stacyjka ale z z vervą, jest parking dla kilka dużych”
“Lubię tu tankować LPG. Nie trzeba naciskać bez przerwy, żeby leciało paliwo. Jest przełącznik.”
“Czyściutko i super obsługa, miła, uśmiechnięta.”
“Najtańsze paliwo rakietowe w okolicy.Polecam”
“Dobry pomysl z kartami rabatowymi dzięki którym tankujesz 5groszy taniej DIESEL LUB BENZYNE oraz 2 grosze rabatu na LPG, miła obsługa, uśmiechnięta. Oby więcej pozytywnych pracowników umiejących samym uśmiechem poprawić klientowi humor.”
“„Jol Gaz – poezja przy dystrybutorze” Na drodze, gdy zmęczenie w oczy dmucha, a silnik mruczy jak kot pod płucem ducha, jest miejsce, gdzie świat zwalnia swój czas — to moja przystań, stacja Jol Gaz.”
“Najlepsza obsługa pod słońcem panie mi przyniosły telefon bo go zapomniałem dziękuję bardzo oby więcej takich pracowników”
“Mała stacja często się czeka ale nadrabia cenami i charakterem lus za sok i warzywniak”
“Korzystałem z usługi transportu węgla zakupionego w sklepie internetowym PGG. Wywrotka z Pajęczańskiej Mleczarni szybko i sprawnie przywiozła towar pod adres. OSM Pajęczno solidna firma.”
“Mila i fachowa obsługa. zdecydowanie polecam. jakość paliwa... rewelacja na zbiorniku robię o jakieś 10-12 procent więcej km.”
“Tanie paliwa w końcu ktoś nie kradnie”
“Polecam stacje ZOŚKA-Gaz w 100%. Bardzo miła obsługa ,gaz super wydajny ,na dodatek Lotto na miejscu .”
“Wszystkie stacje Orlen mają z raguły czyste toalety a jeśli jest inaczej to wina leży po stronie klientów...zawsze można coś zjeść na ciepło ...dba się o porządek rzadko naprawdę się zdarza że można się do czegoś przyczepić...”
“Dobre paliwo jeszcze lepsi pracownicy ;)”
“Gdyby wszystkie stacje głównie te przy autostradach wyglądały tak jak ta tutaj to naprawdę wiele by to zmieniło . Bardzo miła obsługa, duży bezpłatny parking, na miejscu bar plus myjnia samoobsługowa (zarówno dla małych aut jak i ciężarowych) Czyściutko cichutko myślę że wszystkie stacje powinny brać przykład .”
“Bardzo czysto, czyste wc i czysta restauracja, duży teren do spacerów z psem, nic nie jedliśmy to nie wiem jak obsługa”
“Panie z Orlenu naprawdę zasługują na awans i pogratulowanie za poszanowanie i obsługę klienta oraz cierpliwość do zadawanych im pytań.”
“Miła obsługa. Na sklepie czysto i naprawdę TANIO (spożywka jak i akcesoria samochodowe) jak na sieciówke. Bardzo ładna toaleta. Zimne napoje, gorące hot-dogi:) Dystrybutor AD-Blue. Obsługa kart DKV, UTA, ESSO. Odkurzacz i kompresor na miejscu. POLECAM”
“Stacja paliw z parkingiem przy autostradzie A2. Na terenie znajduje się także plac zabaw, motel oraz Burger King. Toalety bezpłatne. Kompresor. Oddzielne dystrybutory do ciężarówek. Punkt ładowania aut elektrycznych. Na parkingu czysto i schludnie ale mógłby być większy ponieważ nie zawsze mieszczą się wszystkie ciężarówki i utrudniają ruch.”
“Najtańsze paliwo w okolicy. Polecam”
“Przyjeżdżam tu dla obsługi pozdrawiam ekipę!”
“Super miła obsługa każdego dnia. Aż chce się tankować paliwo na takiej stacji paliw ♥️.”
“Przemiła obsługa i cierpliwa. Gorąco polecam”