Przegląd katalogu
- 23 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 17% Ze zdjęciami
Znaleziono 23 wyników
Przeglądaj stacja paliw w Skierniewicu, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 23 wyników w Skierniewicu, Łódzkie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 1,882 opinii i ocen.
“Mila i fachowa obsługa. zdecydowanie polecam. jakość paliwa... rewelacja na zbiorniku robię o jakieś 10-12 procent więcej km.”
“Konkurencyjne ceny, miła obsługa.”
“Gorąco polecam, oprócz zatankowania samochodu podpompujecie tutaj opony można też zjeść pyszne hot-dogi z różnymi rodzajami parówek, kawa również dobra. Oczywiście dostępna jest również darmowa toaleta.”
“Ceny umiarkowane. Obsługa i kierownik bardzo weseli i zgrany zespół. Super podejście do klienta.”
“Dobra cena na paliwo. Paliwo biorą z Orlenu. Miła obsługa.”
“Robiłam tutaj badanie techniczne auta. Robił je sympatyczny pracownik. Polecam.”
“Pani Edytka i ogólnie Wszyscy z obsługi robią najlepszą kawę, polecam karmelową Obsługa niesamowita, super atmosfera .”
“Bardzo polecam tankowanie na tej stacji, obsługa bardzo miła w szczególności pan maksymilian. Pozdrawiam i napewno wrócę na jego wartę”
“Dobre i tanie paliwo oraz super obsługa.”
“Paliwo dobrej jakości, ceny kilka groszy niższe niż na markowych stacjach. 100% zadowolenia.”
“Zawsze tu tankuje w czasie kiedy czekam aż przejazd się otworzy na stacji można zjeść coś ciepłego i obsługa jest miła”
“Dobre paliwo przystępna cena parking dobrze zaopatrzona stacja i bardzo miła obsługa polecam”
“Polecam. Najtaniej w mieście gaz ok . Miła obsługa”
“Polecam. Sprawne zadbane auta. Doświadczona kadra kierowców. Przystępne ceny”
“Tankuję tam od dłuższego czasu tankowałem benzynę do dwusuwowego bo na tańszych praca silnika nie była zadowalająca co do dwusuwowego silnika gaźnik owiec przy mieszańce gdzie stosuje i-pone truskawke żeby prawdę Ci powie o paliwie”
“Zawsze miła i sympatyczna obsługa. Ceny jak zawsze najniższe w mieście. Zdecydowanie polecam tą stację wszystkim posiadaczą pojazdów z instalacją gazową.”
“Tankowałem gaz i bez żadnego problemu, auto chodzi tak jak powinno.”