Przegląd katalogu
- 1,265 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 1265 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,265 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 271,813 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep spożywczy z miast takich jak Łódź, Radomsko, Skierniewice, Łask, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Fajny warzywniak, w dobrym miejscu. Obsługa miła. Pomimo małej powierzchni zakupy robi się całkiem sprawnie. Warto w tym sklepie uzupełnić zakupy z pobliskich punktów. Spore miejsce do parkowania na terenie parku handlowego, co ułatwia sprawę. Polecam.”
“Współpraca z panem Wiesławem super!! Bardzo Tęgi Umysł Metalowy jeśli będziesz potrzebował kogoś kto zna się na metalu i jego obróbce a do tego wykona dosłownie wszystko z niego, to dobrze trafiłeś! Szukałem kogoś kto wykona mi wykrojnik do wycinania blach, no masakra w tych czasach o człowieka który z rozmowy rysuje rysunek techniczny wykrojnika z mojej głowy :) wszyscy odprawiali mnie z kwitkiem bez rysunku tech nie mamy o czym rozmawiać :( Trafiłem do firmy Wileks i dziś zarabiam dzięki nim :) Dziękuje A poprzednik miał chyba pecha albo zły dzień lub po złości komentarz”
“Od lat w tym samym miejscu bardzo polecam super sklep super atmosfera wszystko na miejscu zawsze świeże i w dobrej cenie”
“Polecam , pyszne lody takie jak we Włoszech.Jadłam codziennie inne smaki ,są rewelacyjne!”
“Miła i konkretna obsługa. Bezproblemowe raty.”
“Prasa, bilety, napoje rożnej maści i mega miła obsługa. Lubię to miejsce”
“Bardzo dobry sklepik ceny są w porząku mili pracownicy polecam!”
“byłem dziś na zakupach w dużym benie i nie rozumiem waszych opini ,była fajna miła pani , doradziła mi w wyborze whisky a po za tym tranzakcja szybko i sprawnie polecam ten sklep, będę częściej przychodził a po za tym whisky bardzo dobre”
“Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, ale po ilości bardzo podobnych komentarzy i to od płci męskiej wnioskuję, że ewidentnie kogoś coś boli i postanowił zrobić na złość właścicielom. Przykre być takim złym człowiekiem. Za mną nikt w tym sklepie nigdy nie chodził, a bywam tam raz na jakiś zobaczyć czy jest coś czego potrzebuję i kupić to, jeśli jest. Kiedyś kupiłam piękną sukienkę białą jakby koronkową i mam ją do dziś, jak na sklep chiński świetna sukienka. Nie wszystko jest tam badziewiem, a jak ktoś narzeka, to no sorry, ale może niech pomyśli wpierw? Bo czego wy się spodziewacie po sklepie chińskim? Że będą tam np. zabawki najwyższej jakości? Ubrania z kaszmiru? No błagam, zejdźcie na ziemię dzieci albo jedźcie sobie do Dubaju. Jak na Zelów, to świetnie, że jest ten sklep chiński. Wyposażenie sklepu zadowalające i miła obsługa. Polecam ❤️”
“Wypieki swieze i bardzo dobre. Obsługa też mega miła ☺️”