Opinie

  1. Karina ★☆☆☆☆

    Ten sklep to jakaś żenada, brudno, koszyki klejące się, brak cen. Po zwróceniu uwagi Panu, który układał warzywa, że owoce dają wiele do życzenia odnośnie swierzości, stwierdził że po swierze to można iść na rynek obok i tam wybrzydzać, dziwię się ze tacy ludzie tam jeszcze pracują. Pani na kasie powolna, nie działającą taśma, zakupy trzeba przesuwać samodzielnie albo najlepiej ich nie wykladac. Po prostu jedno wielkie obrzydzenie na samą myśl o tym sklepie.

  2. Sysia ★☆☆☆☆

    Syf i jeszcze raz syf. Na warzywach wszystko spleśniałe, nadające się jedynie do wyrzucenia. To nie jest sytuacja, która występuje rzadko, a praktycznie codziennie są zepsute rzeczy i muchy. Na akceptację wieku na kasach samoobsługowych można czekać 10 min, a kasjerka na zwykłej kasie jeszcze się patrzy, nie reagując. Ogólnie obsługa sklepu w 80% to nieporozumienie. Wulgaryzmy, głupie docinki są na poziomie dziennym. Chodzę tam tylko jak muszę.

  3. Monika Baranska ★★★★★

    Fajny sklep,zarowarowany, obsługa miła. Polecam

  1. Maria Kowalska ★★☆☆☆

    Absolutny bałagan w środku sklepu niczym wysypisko zalegającego, nigdy niesprzedanego towaru.

  2. renata chojnacka ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony sklep z kasami samoobsługowymi, szybkie zakupy w rozsądnych cenach. Dodatkowo gazetka z promocjami.

  3. Maniekaska ★☆☆☆☆

    Radzę omijać sklep szerokim łukiem. Po opłaconych zakupach zostałam bezpodstawnie osądzona o kradzież. Zostałam przeprowadzona przez sklep przez ochroniarza na magazyn po czym po sprawdzeniu paragonu i moich zakupów personel sklepu stwierdził że jednak się pomylili. Zostałam przeproszona jednak niesmak pozostał. Radzę zatrudniać bardziej kompetenty personel. Na pewno będę odradzać ten sklep wszystkim znajomym.

  1. Zdzisław Tytko ★★☆☆☆

    Lokalizacja ok! Sklep zagracony,asortment spory,ciasny,dwa wózki,kłopot przy mijaniu.

  2. Maciej Pająk ★★★★☆

    Duży plus za częste i dobre promocje na kawę Lavazza. Oraz za posiadanie w ofercie produktów firmy "Maluta" z Nowego Dworu Gdańskiego

  3. Mac Mtvme ★★★★☆

    Nie najtaniej ale przy rynku Batory i w centrum osiedla. W czasie pandemii limit 33 osoby w sklepie. W dni handlowe na rynku można postać i poczekać na wejście. -- Not the cheapest, but at the Batory market and in the center of the estate. During the pandemic, the limit of 33 people in the store. On trading days, you can stand in the market and wait for entry.

  1. Maciej Kamiński ★★★★☆

    Nie najtaniej ale przy rynku Batory i w centrum osiedla. W czasie pandemii limit 33 osoby w sklepie. W dni handlowe na rynku można postać i poczekać na wejście. -- Not the cheapest, but at the Batory market and in the center of the estate. During the pandemic, the limit of 33 people in the store. On trading days, you can stand in the market and wait for entry.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Józefa Elsnera 21, Widzew, 92-504 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements