Przegląd katalogu
- 411 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 411 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 411 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 128,994 opinii i ocen.
“Byłem po prezerwatywy, przypadkiem zrobiłem spore zakupy. Wyjątkowo nie zabijałem się o palety które normalnie stoją na środku każdej alejki w każdej biedronce, i naniosłem brud z zewnątrz, nie wyniosłem z wewnątrz jak to standardowo w biedronkach bywa. Razem z partnerem zaskoczeni byliśmy bardzo miła obsługą, zwłaszcza pomocą czarnowłosej pani Dominiki .Polecam ten przybytek.”
“Zamówienie przez internet na 5 gwiazdek z plusem. Na każdy mój telefon uzyskiwałam pomóc od Pana o anielskiej cierpliwości. Towar przyszedł szybko. Polecam!”
“Dobra dostępność towarów oraz utrzymany porządek na półkach. W godzinach szczytu występują kolejki do kas, lecz tragedii nie ma.”
“Podoba mi się praca Pani Pauliny która jest miłą i sympatyczną osobą, widać że jest zaangażowana. Jestem pod wrażeniem tego, jak potrafiła zachować spokój w trudnej sytuacji.”
“Kocham tej biedronki, jak byłem studentem cały czas robiłem zakupy tylko tutaj:)”
“Świetny sklep, bardzo sympatyczna obsługa! Polecam wszystkim,którzy chcą kupić alkohol w miłej atmosferze!”
“najlepszy sklep alkoholowy na osiedlu, przemiła obsługa, zawsze jest czysto, i ogromny wybór towarów, od fajek, przez alkohole, i mniej adekwatne rzeczy - typu lody, słodycze, chipsy wszystko tip top!”
“Zawsze odbieram tam paczki. Mega miła obsługa.”
“MOC ALKOHOLI to miejsce, w którym można cieszyć się szerokim wyborem napojów alkoholowych i liczyć na doskonałą obsługę. Moje wrażenia z wizyty były imponujące i z przyjemnością podzielę się szczegółową recenzją. Przede wszystkim, wybór alkoholi w MOC ALKOHOLI jest imponująco zróżnicowany. Oferują zarówno lokalne, jak i importowane trunki, w tym różne rodzaje win, whisky, wódki, piwa i wiele innych. Niezależnie od preferencji, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Co więcej, jakość produktów MOC ALKOHOLI jest na najwyższym poziomie. Wszystkie napoje przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości, gwarantując świeżość i autentyczność. Zawsze mam pewność, że kupuję wyłącznie wysokiej jakości alkohole. Kolejnym atutem sklepu jest profesjonalizm personelu. Pracownicy MOC ALKOHOLI są zawsze gotowi pomóc w wyborze trunku, polecić go i odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów. Ich wiedza i doświadczenie sprawiają, że zakupy są przyjemne i pomagają w dokonaniu właściwego wyboru. Wreszcie, ceny w MOC ALKOHOLI są często bardzo atrakcyjne. Sklep oferuje różnorodne promocje i oferty specjalne, które pomagają zaoszczędzić pieniądze na zakupach. To dodatkowy bonus dla klientów, dzięki któremu zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze. Ogólnie rzecz biorąc, byłem bardzo zadowolony z zakupów w MOC ALKOHOLI. Szeroki wybór, wysoka jakość produktów, profesjonalna obsługa i przystępne ceny sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na zakup napojów alkoholowych. Zdecydowanie polecam MOC ALKOHOLI każdemu.”
“Oceniam sieciówke, więc musi być dobrze doskonałe miejsce na szybkie zakupy. Spory asortyment jak na niewielką powierzchnie sklepów. Ceny mogłyby być bardziej umiarkowane. Polecam”
“Bardzo miła obsługa. Zawsze czysto. Częste promocje. Można kupić alkohol po 22”
“Najlepsza Żabka w jakiej byłem, pani Małgorzata zawsze miła, pomocna”
“Żabka jak Żabka, jednak dziś trafiłem tu na fajnego, zaangażowanego Sprzedawcę! Oceniam, bo rzadko widać w tej sieci zaangażowaną obsługę :)”
“Najlepsza Żabcia w jakiej kiedykolwiek byłam, dziewczyny są mega-zwłaszcza Pani kierownik Paulinka, buziaczki dziewczynki”
“Miła sympatyczna obsługa obsługa, duża ilość towaru niczego nie brakuje dlatego daje 5 gwiazdek”
“Pani Amelia jest najcudowniejsza. Zrobiła mi pysznego hot doga z kiełbasą z kurczaka. Bułka była idealnie dopieczona. Pan Sebastian też wzorowo mnie obsłużył, polecił mi pyszny sos algierski. Dzięki, na pewno wrócę”
“Najlepsza żabka w Łodzi, Pan Konrad zawsze coś poleci dobrego do zjedzenia/wypicia. Mega gość, polecam mocno tę Żabkę. Zawsze schludnie, czysto i miło.”
“Polecam z całego serca. Przede wszystkim nareszcie czysto , a nie przysłowiowy syf, który był za poprzedników. Negatywne opinie pisane są z fikcyjnych kont osób , którym widać brud i smród nie przeszkadza….. Dbałość o artykuły, czyste, a nie klejące się półki, dotrzymane terminy, a nie sprzedaż przeterminowanych produktów to obecne atuty tego sklepu. Właściciele żabki przesympatyczni ludzie z uśmiechem i empatią podchodzą do każdego klienta. Wiem, bo wpadam tam w niedzielę po świeże bułki. Z poczuciem humoru, a jednocześnie profesjonalna obsługą służą pomocą. Pozdrawiam serdecznie. Ps. Hejet jest obrzydliwy więc zastanówcie się czy nie krzywdzicie uczciwych ludzi.”
“Typowa żabka, Bardzo wygodna lokalizacja, idealna na szybkie zakupy w drodze do pracy lub późnym wieczorem. Sklep dobrze zaopatrzony, zawsze znajdę coś na przekąskę, kawę czy podstawowe produkty. Obsługa miła i pomocna. Plus za możliwość odbioru paczek i szybkie płatności. Fajnie, że działa nawet w niedziele niehandlowe.”
“Bardzo fajna Żabka. Super przyjazna obsługa”
“Natalia to przefajna dziewczyna, szefuńciowa z szefuńciem to pierwsza klasa. Jeszcze tak nie było chyba żeby towaru jakiegoś nie było No dbają o ten sklep, no co mam napisać no.”
“Mega super obsługa bardzo miłe ekspedientki aby tak dalej”
“ŻABKA jak ŻABKA ale za to dobrze zaopatrzona i ze świetną obsługą. W pobliżu sporo możliwości zaparkowania. Pan za ladą dwoi się i troi a mimo to stać go na uprzejmości i profesjonalną obsługę-choć klienci nie zawsze pomagają. Brawo. Byle tak dalej!”
“Pani Angelina ( jeśli dobrze pamiętam) bardzo miła na pewno zachęcająca do kolejnych zakupów :) zdecydowanie wolę przejść dłuższy kawałek by zrobić zakupy w tym sklepie niż w sąsiadującej żabce na Pabianickiej gdzie pijanego towarzystwa nigdy nie brakuje + za świeże pieczywo w niedzielę. pozdrawiam:)”
“Świetny lokal w przecznicy ul. Piotrkowskiej, przy ul. Zielonej w Łodzi. Tatar, ozorki w sosie chrzanowym i wiele innych. Z tyłu lokalu przyjemny ogródek oraz piętro na które można dostać się windą. Całości dopełnia przepyszna wódka - produkt lokalny”
“Bardzo miła obsługa Pana Sławka, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Po takich zakupach chce się wracać:)”
“Bez Biedry był bym Biedny ;) A tak na poważnie to dziękuję pracującym tam Osobą za ich trud w tej wyczerpującej fizycznie i psychicznie pracy.”