Żabka w tym miejscu zakończyła działalność jakieś 3 miesiące temu. W pobliżu otwarto żabkę na ul. Hyrnej
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Werner ★☆☆☆☆
-
Marek Koczorski ★☆☆☆☆
Żabka tragedia pani która stała na kasie jednocześnie włożyła do opiekacza panini,kebaba i hod-doga po czym dostałem tak spalonego hod-doga że nie dało się zjeść i go oddałem mówiąc że tak spalonego hod-doga nie będę jadł, pani kasjerka nic z tego sobie nie zrobiła, straciłem tylko pieniądze na tego hod-doga. Sprawę zgłoszę w postaci skargi na Poznań i może w tedy właściciel żabki się zainteresuje. Ogólnie nie polecam takiej żabki
-
Aga ★☆☆☆☆
Z taką żabka się jeszcze nigdy nie spotkałam Pani szefowa która stoi w niedzielę nie ma szacunku do klienta . Poproszenie ja o zrobienie hod doga dostałam spalona bułkę jak kamień . Po zwróceniu jej uwagi że hod dog jest spalony i twardy odpowiedziała że jest dobry i wie jak się robi hod dogi po zwróceniu się do niej że jednak się nie zna chamsko odburkneła oczywiście za hod doga pieniędzy nie zwróciła .Niestety nie polecam tej żabki pod względem szefowej .
-
retextured ★☆☆☆☆
pani z mopem na głowie oszukuje klientów i chyba nie umie liczyć dałem 20 zl a do zapłacenia było 10 to wydała mi 21 groszy, później dała resztę ale tłumaczyła się kamerami . Zachowanie było fatalne nie polecam idzie sobie do sklepu obok zamiast do tego bvrdelu czy tam czegoś. Nigdy więcej
-
Oskar ★★★★☆
Widzę co ja chcę, mogło być na 5 gdyby było więcej do wyboru
-
Aleksandra Łukasiewicz ★☆☆☆☆
Pani w Loczkach jest bardzo arogancka myśle ze jeśli dalej się to nie zmieni będzie trzeba to zgłosić
-
Kolor Niebieski ★☆☆☆☆
Pani sprzedająca opryskliwa, bardzo arogancka. Ewidentnie obecność klientów nie jest tam mile widziana. Dzisiaj była tam moja ostatnia wizyta, zdecydowanie będę wszystkim odradzać. Szkoda że trzeba dać tę jedną gwiazdkę, nawet na to nie zasługują.
-
Julia ★☆☆☆☆
Pracownicy są opryskliwi i pracują jak za karę. Już miałam tam kilka nieprzyjemnych sytuacji ze sprzedawcami. Nie polecam
-
Adrian ##### ★☆☆☆☆
Wieczne problemy . Brud . Robaki . Przeterminowane produkty wyłożone na półkach . Panie które pracują zawsze zachowują się jakby były tam "za kare" . Parówki stare kręcą się cały dzień , sosy po terminie . A dzisiaj płatność tylko karta bo pani nie ma drobnych . Żabka zgłoszona gdzie trzeba . Czekamy na kontrolę , mam nadzieję że będą srogie kary . Nie polecam korzystać z tej żabki . Lepiej przejść się kawałek dalej
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Zbocze 18/22, Widzew, 92-003 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku