Przegląd katalogu
- 411 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 411 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 411 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 128,994 opinii i ocen.
“Pani z tej żabki pomogła odblokować mi Muszyniankę za 600 żapsów. Historia tego miejsca też Ciekawa”
“Super sklep przemiła obsługa Pani Ania Pan Piotr Super pracownicy sklep czysty zadbany personel bardzo pomocny”
“Bardzo miło i kawa o wiele lepsza niż w innych żabkach.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Chciałabym żeby w innych żabkach były tak sympatyczne ekspedientki. Szybko opłaciłam rachunki ( bez grymasów że za mną robi się kolejka))z kwitkiem,, miłego dnia,,. Ps. Polecam założyć aplikację żabki. Przy jednorazowym zakupie 6 piwek dzięki aplikacji zaoszczędziłam 12zł. Pozdrawiam dziewczyny,, miłego dnia”
“Rewelacyjny sklep na naszym osiedlu!!!! Super ceny i duży asortyment %%%”
“Trochę jak w zoo. Przed sklepem dzień i noc stoją pijane małpy, większość bez zębów i godności. Sklep jak sklep ale atrakcje, które zapewniają lokalsi - niezapomniane. Ogólnie miejscówka dla ludzi o mocnych nerwach, dla wrażliwych lub samotnych kobiet - nie polecam.”
“Odwiedzamy zawsze gdy jesteśmy po sąsiedzku u weterynarza... Generalnie obsługa miła, a jeśli ktoś na widok klienta czasem nie ma uśmiechu od ucha do ucha to trudno, każdy może mieć gorszy dzień. Sklep przyjazny zwierzętom, nie musiałem dziś marznąć na zewnątrz z psem ponieważ zostałem zaproszony do środka.”
“Jedzenie jak to ff ale dobrze że jest sklep otwarty w niedzielę jak nagle czegoś zabraknie. Czysto wystarczający asortyment jest ok”
“Bardzo profesjonalna obsługa na poziomie. Świeże produkty i dużo produktów na półkach niestety w przeciwieństwie do żabki na Kossaka. Na żywność z Żabka Cafe czeka się krótko a i tak dostajemy świeże i smaczne jedzenie. Pracownicy sklepu do klienta podchodzą z wyrozumiałością i prezentują wiedzę o produktach której nie jeden sprzedawca by się nie powstydził. Zawsze pomogą i pokażą gdzie co jest a nawet jak przyżądzić by było najsmaczniej. Bez wątpienia sklep zasługuje na ocenę 5/5.”
“Szukałam napoju WOJANEK była to 7 żabka na mojej drodze gdy go zobaczyłam jak pani rozkładała towar powiedziała mi że dopiero za dwie godziny będą w sprzedaży bo musi zatwierdzić dostawę jednak gdy zobaczyła moją smutną minę powiedziała że dla mnie zrobi wyjątek i dzięki niej mogłam go posmakować i dziękuję bardzo za ten gest Pozdrawiam ❤️”
“Pani Kasia i Ania to bardzo miłe ekspedientki. Mimo braku towaru uratowały mój wieczór i znalazły idealne rozwiązanie. Dziękuję pozdrowienia z Torunia”
“Po intensywnej 1.5 godzinnej eksploracji Piotrkowskiej i okolic jedyny sklep monopolowy w którym, kupiłam Dębową 0,75 w drewnianym pięknym opakowaniu. ..Do tego craftowy likier z drobinkami złota z Raciborza. Cudo! Dziękuję!”
“Chciałbym podzielić się opinią o pani Kindze z Dużego Bena. Za każdym razem, gdy tam jestem, zawsze wyróżnia się na tle innych pracowników. Jest super pomocna, miła i zawsze uśmiechnięta. Nigdy nie czuję się przez nią poganiana czy ignorowana, zakupy tutaj to czysta przyjemność, a nie obowiązek. Czuję się jakbym przychodziła odwiedzać serdeczną koleżankę. Pani Kinga świetnie doradza przy wyborze alkoholu, niezależnie od okazji. Ma dużą wiedzę o produktach i zawsze podchodzi do klienta indywidualnie, dzięki czemu czuję się pewnie przy każdym wyborze i każdy prezent tu zakupiony był hitem dla obdarowanych.”
“Obsługiwana mnie dziś urocza kobieta Konkretna pomocna jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną obsługę”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, codziennie robię tutaj zakupy polecam”
“Sklepik malutki aczkolwiek bardzo dobrze zatowarowany Personel bardzo uprzejmy Jeden z nielicznych sklepów w okolicy który przypomina mi o aplikacji o której ciągle zapominam Polecam na codzienne zakupy”
“Podczas wizyty w Łodzi szukaliśmy kawy z rana w niedzielę. Było koło 9:30, więc wiedzieliśmy że jak kawa w pobliżu to tylko Żabka. Przechodziliśmy raz koło tej Żabki, ale na drzwiach ma informacje, że czynne od 11:00, wiec poszliśmy dalej. Po zrobieniu kółka mijaliśmy ją drugi raz i zobaczyliśmy, że w środku są ludzie. Ku naszemu zdziwieniu jednak była czynna wcześniej. Przesympatyczna Pani sprzedawczyni, bez problemu zrobiła pizzę (co w Żabkach nie jest codziennością, bo zwyczajnie nie chce się pracownikom robić pizzy, zwłaszcza w weekendy). Dobra kawa, miła obsługa, świeże pieczywo. Polecam!”
“Jestem stałym klientem tej żabki,i mnie podoba ten sklep,bo kiedy nie prszyjde,to u nich zawsze wszystko są! Obsługa fajna, i kulturalne zachowanie u pracowników. Pracowniki zawsze naszykowane do pomocy! Miło zawsze iść do nich! Więc polecam ten sklep jak najbardziej! Przeczytałam komentarzy ludzi ,i nie dziwię się,bo znachodzą takie osoby którym nie dogodzisz, a są takie osoby które po złości mogą napisać zły komentarzy tylko bym przepraszam"zrobić k*pę na pracownika" Kim by on nie był Polakiem czy Ukraińcem! A, same nie umieją korzystać swoją aplikację nawet! Pozdrawiam!”
“Najlepsza żabka na pietrynie ! Nigdy nie było z niczym problemu ,( a chodzę tam od x lat ) obsługa bardzo pomocna Największe brawa dla najbardziej wspaniałego człowieka w tej żabce, Małego :))) to jest człowiek wielozadaniowy zawsze chętny do pomocy , zrobi wszystko zeby klient wyszedł zadowolony , no i oczywiście mamuśka :)”
“Dzisiejszy dzień 25.03 był jednym z lepszych dni w tej żabce. Nowy kasjer Pan Alan wraz z Panem Oskarem którego zdązylem już w tym sklepie poznac tworzą swietną ekipe pracownikow. Oby tak dalej”
“Lubię bardzo robic zakupy w tym sklepie. Obsługa cudownie miła, przjacielska i pomocna. Nie będę ukrywać że i moje piesulki lubią wszystkie Ciocie i Wujków tu oracujacych.”
“Często wysyłam paczki, bardzo mila obsługa super punt polecam.”
“Duży wybór i sympatyczne ekspedientki Panie Ania i Beata”
“Panie ekspedientki super, zawsze doradzą. Sklep czyściutki, aż przyjemnie wejść. Polecam zakupy w tym sklepie”
“Lubię tam robić zakupy ze względu na super obsługę i fajna atmosferę po wejściu do sklepu polecam!”
“Uwielbiam tę Żabkę ze względu na obsługę. Panie są przesympatyczne i zawsze uśmiechnięte :) sklep jest również zadbany i dobrze zatowarowany :)”
“Miła obsługa ! I jak najbardziej można wejść z psami !”