Opinie

  1. Anna Cie ★★★★★

    Pani Samanta bardzo nam pomogła po długiej trasie. Dziękujemy , urocza osoba ;)

  2. Andriushchenko Myroslav ★☆☆☆☆

    11:40 Jest zawsze zamknięty, zawsze jest jakaś przerwa, więc po co otworzyłeś ten sklep, skoro nie pracujesz?

  3. Patrycja ★☆☆☆☆

    Jeśli szukasz żabki żeby zjeść o godzinie 21 to nie w tej żabce ekspedientki chyba nie do końca stosują się do godzin w których powinno być urządzenie odpalone.

  1. Tymoteusz Bednarczyk ★★★★★

    Podczas wizyty w Łodzi szukaliśmy kawy z rana w niedzielę. Było koło 9:30, więc wiedzieliśmy że jak kawa w pobliżu to tylko Żabka. Przechodziliśmy raz koło tej Żabki, ale na drzwiach ma informacje, że czynne od 11:00, wiec poszliśmy dalej. Po zrobieniu kółka mijaliśmy ją drugi raz i zobaczyliśmy, że w środku są ludzie. Ku naszemu zdziwieniu jednak była czynna wcześniej. Przesympatyczna Pani sprzedawczyni, bez problemu zrobiła pizzę (co w Żabkach nie jest codziennością, bo zwyczajnie nie chce się pracownikom robić pizzy, zwłaszcza w weekendy). Dobra kawa, miła obsługa, świeże pieczywo. Polecam!

  2. Sebastian Piaseczny ★☆☆☆☆

    Dziś byłem pod sklepem a sklep był zamknięty,co dzieje się w dzisiejszych czasach z ajentami , słyszałem że ajentka posplacala kredyty i sie zamknęła ,jest to tak zwane oszustwo gospodarcze

  3. Андрій Роговський ★☆☆☆☆

    Proszę o wysunięcie kandydatury tego sklepu na "najgorszy sklep Żabka w Polsce". Nie marnujcie swojego potencjału, może 1 miejsce mu nie świeci, ale wejdzie do TOP 5, a jeśli trochę postara się, wejdzie do Top 3.

  1. Artur Brzozowski ★☆☆☆☆

    Słaba obsługa nie nauczona obsługi kawomatu i ciągle zimne hot dogi

  2. Angelika “Majewska03” Majewska ★☆☆☆☆

    Szczerze mówiąc to brak słów co do obsługi musiałam czekać aż ponad 5min na obsługe i jak kupiłam hot doga to był zimny nie polecam tej żabki lepiej pójść dalej na Piłsudskiego do żabki obok Galerii Łódzkiej

  3. Angelika “AngelikaSzulc07” Szulc ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej żabki mega słaba obsługa nawet nie proponują hot doga ani kawy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy płk. Jana Kilińskiego 116, Śródmieście, 90-013 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements