Opinie

  1. SiDneJki ★☆☆☆☆

    20.10 godzina 9:40 Żabka zamknięta mimo światła w środku, czekałem 5 minut przed drzwiami lecz nikt otwierał, odchodząc widziałem pracownika wychodzącego ze sklepu na papieroska" poczekalem az wypali bo wypada być czlowiekiem, wrociłem po minucie gdy pracowniczka sobie wypaliła a znowu sklep zamknięty. DRAMAT. Zastanówcie sie nad ludzmi pracującymi bo to jest kryminał żeby tak robić.

  2. Remix Remikowski ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa, codziennie robię tutaj zakupy polecam

  3. Justyna Kote ★☆☆☆☆

    18.08 robiłam zakupy i obsługiwała mnie Starsza Pani z czarnymi włosami,która była nie miła,i jeszcze strasznie śmierdziła alkoholem i to było ostatni moje zakupy w tej żabce!! Wcześniej zawsze robiłam zakupy w dwóch innych pracownic, które są grzecznie obsługiwają. A Starsza Pani z czarnymi włosami tylko siedzę na dworze na koszę i pali papierosy i mam myśli że w kubku z lodem, który ona ma zawsze przy sobie jest alkohol, tak jak nie pierwszy raz słyszę od niej zapach alkoholu. Proszę żeby szefowa zwróciła uwagę na swoją pracownice!!

  1. Monika Wolf ★★☆☆☆

    Cała żabka jest pusta, mleka w ekspresie też nie ma.

  2. Aron Kołodziejski ★★★★★

    Obsługa w tej żabce bardzo pozytywna, miła, uprzejma i pełna humoru. Sporo towaru.

  3. Noemii_997 ★★★★★

    Uwielbiam panią Anete! Zawsze ma super promocje i pozytywny humor. Bardzo lubie robić tu zakupy.♥️

  1. OrtegaX ★★★★★

    Super Atmosfera i oferta, obowiązkowa wizyta przed pracą, pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Rzgowska 207, Górna, 93-317 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements