Przegląd katalogu
- 829 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 829 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 829 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 36,338 opinii i ocen.
“Zawsze wracam z przyjemnością do pani Ani. Jej salon jest miejscem, gdzie cudownie spędza się czas, a dbałość o kondycję włosa jest priorytetem. Pani Ania pięknie dobiera kolor, używa sprawdzonych kosmetyków, a pielęgnacja jest Jej ,,konikiem". Mam zawsze trwały kolor i odżywione włosy. Pani Ania ma też niesamowite podejście do klienta, stara się dobrać odpowiedni termin, nie raz działała ad hoc, tak aby ważne spotkanie, czy impreza była dla klientki udane za sprawą świeżej fryzury:) polecam!!”
“Mój ulubiony salon na mapie Łodzi. Miła atmosfera, dobre ceny i w końcu hybryda trzyma się tak jak powinna. Nie wiem czy tak mocno polecać, bo jeszcze się tłok większy zrobi i ciężko będzie o miejsce;-) Serio, nie zamienię tego salonu na inny!”
“Miła piękna uprzejma młoda dziewczyna mnie strzygła pochodzenia Ukraina. Polecam . Łukasz”
“Serdecznie polecam korzystanie z usług w klinice:) Świetni fachowcy :) Pan Doktor Krzysztof zasługuje na minimum 5 gwiazdek:)”
“Rewelacyjne miejsce! pani Justyna jest przesympatyczna , szybka , ale i bardzo dokładna! Paznokcie zostały wykonane z pełną precyzją. ❤️”
“Serdecznie polecam Kamilę. Swoją pracę wykonuje dokładnie, starannie i bardzo estetycznie. Korzystałam z wielu usług od manicure po zabiegu na twarz. Z przyjemnością tu wracam!”
“Fajne miejsce, cudowna ekipa, ja zadowolona. Czyli tak,jak być powinno”
“Serdecznie polecam! Profesjonalna i przesympatyczna obsługa. Fryzura okolicznościowa wyszła pięknie!”
“Jestem po ciąży i zdecydowałam się na serię zabiegów LipoZero w Yasumi Teofilów. Po 4 zabiegach efekt to aż -3 cm w obwodzie brzucha – jestem bardzo zadowolona! Panie kosmetyczki profesjonalne, delikatne i zawsze chętnie wszystko tłumaczą. Czułam się tu zaopiekowana i w pełni komfortowo. Z całego serca polecam – to zdecydowanie najlepszy salon kosmetyczny, w jakim miałam przyjemność być! ❤️”
“Pani Paulina jest kompetentną i świetną fryzjerką. Uratowała moje włosy po kompletnej katastrofie która zaserwowała mi inna fryzjerka. Brawo i dziękuję.”
“Ceny normalne w tej okolicy 40 zł za strzyżenie męskie, dobra jakość cięcia i cieniowania. Polecam”
“Ja korzystam z usług Pani Agnieszki od 20 lat , kiedy poznałam tę utalentowaną wyjątkowo fryzjerkę- artystkę w Teatrze Muzycznym. Miałam zaszczyt być czesana przez Panią Agnieszkę i nigdy później nikt tak pięknie nie potrafił uczesać mnie do spektaklu. Od tamtego czasu jestem jej klientką i za każdym razem kiedy moje włosy dostają nowe życie od Agnieszki pytana o fryzjerkę rozdaję jej nr.telefonu kobietom . Jeśli ktoś ma ochotę ująć drugiemu człowiekowi z powodu własnych kompleksów, warto się zastanowić jak sobie pomóc a nie deptać innych.”
“Dziś poznałam nową stylistkę. Nie miałam wcześniej przyjemności z panią Kasią. Bardzo pozytywnie oceniam i stylistkę i usługę. Polecam serdecznie ☺️”
“Bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Czysto, narzędzia sterylizowane, pilniki jednorazowe. Szeroka oferta zabiegowa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam. Paznokcie u Kasi i Karoliny wykonane profesjonalnie, estetycznie. Piękne i efektowne zdobienia.”
“Polecam z całego serduszka salon poznałam obie panie robiłam brwi i włosy i będę już tam robić kobietki zdolne miłe pełne uśmiechu aż miło. Atmosfera super . Pozdrawiam przemiłe Panie i nie długo będę znów na brwi i włosy a i z solarium skorzystam .Pozdrawiam serdecznie.”
“Jestem bardzo zadowolony z mojej dzisiejszej wizyty w salonie ELA. Pan Jarosław wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Pomimo drobnych problemów technicznych, wszystko zostało szybko i sprawnie rozwiązane, a usługa wykonana na najwyższym poziomie w miłej i komfortowej atmosferze. Zdecydowanie polecam ten salon i na pewno wrócę ponownie.”
“salon jest po prostu świetny. Personel za wszystkie 5 gwiazdek) Dziękujemy za to, że jesteście i za tworzenie takiego piękna)”
“Od pięciu lat regularnie korzystam z usług fryzjerskich w salonie Royal Hair i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona. Salon wyróżnia się wysokim profesjonalizmem, ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem i troską o klienta. Moje włosy są zdrowe, lśniące i zachowują piękną, naturalną kolorystykę. Szczególnie gorąco polecam Sylwię M. – to prawdziwa ekspertka, której można w pełni zaufać.”
“Pani kosmetyczka, ktora prowadzi gabinet jest osoba o ogromnej i profesjonalnej wiedzy w swojej dziedzinie. Orientuje sie i w medycynie i kosmetologii i genetyce. A do tego robi piekny pedicure i medicure :). Polecam to miejsce”
“Robiłam regenerację włosów w tym salonie. Bardzo mi się spodobało, włosy są bardzo miękkie i lśniące.”
“Jestem klientką Salonu Zofia od wielu lat i nie zmieniłabym na żaden inny. Zawsze perfekcyjnie, z wyczuciem i w miłej atmosferze❤️”
“To pierwsze miejsce gdzie Fryzjer „ czytał „ moje włosy . Oprócz idealnie dobranego koloru i co dla mnie najważniejsze - dopasowanie praktycznej fryzury, który się utrzymuje poza salonem, otrzymałam porady jak pielęgnować i układać moje włosy przy moim stylu życia . Polecam z całego serce. Dziewczyny są świetne a atmosfera naturalna bez zbędnej napinki .”
“Bardzo dziękuję za profesjonalne wykonanie usługi, jak zwykle w miłej, bezpiecznej atmosferze. Pani Iwonka jest świetną specjalistką umiejąca dobrać odpowiedni zabieg do mojej wymagającej cery. Polecam zwłaszcza zabiegi laserowe - efekty były widoczne juz po pierwszej wizycie.”
“Polecam usługi Pani Moniki oraz Pani Karoliny. Miła atmosfera, usługa w dobrej cenie.”
“Wczoraj po raz drugi miałam robione rozjaśnianie na moich długich, gęstych włosach. Efekt po raz kolejny bardzo zadowalający, super kolor, pasemka równiutkie;) Polecam Panią Agnieszkę! Wrócę na pewno;)”
“Jestem klientem od 5 lat. Strzyżenie męskie na bardzo wysokim poziomie. Miła atmosfera konkurencyjne ceny.”
“Wykonywane zabiegi są mega profesjonalne. Pani Katarzyna profesjonalnym peelingiem pomogła pozbyć się bólu. Polecam Beauty .”
“Szczerze polecam stylistkę Karinę, bardzo dokładna i profesjonalna.”
“Ja z czystym sumieniem polecam. Ścinam tu włoski od dluzszego czasu, byłam w rękach każdej z Pań i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Poza talentem w rękach wszystkie Panie mają anielską cierpliwość do mojego wydziwiania na głowie i zawsze umieją dobrze podpowiedzieć, doradzić a do całości pochwał dorzucę, że zawsze panuje przemiła atmosfera :D”
“Bardzo polecam. Wykonywałam sobie tzw lifting brzuszka. . . Spodziewałam się ze może trochę pojedrnie ciało ale cudów się nie spodziewałam po dwójce dzieci. Po serii zabiegów mam brzuch jak bym nie rodziła dzieci !!!Trafiłam pod skrzydła p. Pauliny-Super babka. Serdecznie polecam wszystkim mama które chcą jeszcze wyjść na plażę w dwóch częściach :)))))”