Opinie

  1. Aleksandra Zielińska ★★★★★

    Gdy scinałam włosy na krótko zawsze chodziłam do P.Justyny rewelacja zawsze byłam scięta tak jak chciałam Serdecznie pozdrawiam

  2. Ela Kmieć ★★★★★

    Miła i profesionalna obsługa . polecam

  3. Monika Pietrasik ★★★★★

    Super wszystkie Panie poprostu profesjonalne polecam❤️❤️❤️

  1. Agnieszka Brzoska ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przystępne ceny

  2. Kasia Jędrzejczak ★★★★★

    Mój ulubiony salon. Bardzo polecam panią Justynę. Świetna fryzjerka i osoba.

  3. Aga Bombel ★★★★★

    Obsługa miła,sympatyczna i profesjonalna. Korzystam (wraz z mężem) z usług Pani Justyny, które mogę polecić szczególnie jeżeli chodzi o cięcie. Satysfakcjonująco mogę się również wypowiedzieć odnośnie fryzury ślubnej, którą Pani Justyna wyczarowała córce.

  1. Oliwia ★★★☆☆

    Byłam w tym salonie na cieniowanie włosów. Fryzjerka po umyciu głowy nawet nie użyła odżywki przez co włosy myły matowe i spuszone. Cieniowała włosy, jakby na szybko. Tak jakby to były wyścigi, nie wydaje mi się aby było to dokładne cięcie. Największą porażką okazał się koniec, przy suszeniu włosów nawet nie wymodelowała mi ich, tylko suszyła je szarpiąc przy tym szczotką. Włosy po wyjściu z salonu były nieładne, spuszonei szorstkie w dotyku. Po powrocie do domu zmoczyłam je i na spokojnie wymodelowałam samodzielnie. Po wystylizowaniu ich SAMODZIELNIE włosy wyglądają w porządku, cieniowanie wydaje mi się w miarę dobre ale przy stylizacji wszystkie błędy są mniej widoczne. Może był to gorszy dzień, każdemu się zdarza, ale chodzi tu o moje włosy, więc nie zależnie którego dnia przyjdę chciałabym wyjść z ładną fryzurą

  2. bch 3 ★☆☆☆☆

    Daje jedną gwiazdkę, ale tylko dlatego, że pracownicy Google nie pomyśleli o tym, że pewnym przedsiębiorstwom nie należy się nawet ta. Nie mówię o tym, że fryzjerka spóźniła się do pracy, przez co, jak zapewne się domyślacie nie mogła mnie ostrzyc. Kto nigdy nie spóźnił się do pracy niechaj pierwszy rzuci kamieniem, a mi jakoś specjalnie na czasie nie zależało. Podałem swój numer w razie jakby się pojawiła, ale żeby się upewnić, czy podałem dobry POPROSIŁEM o to, ażeby zastana fryzjerka do mnie zadzwoniła. „Najwyżej się nie zdzwonicie” Najwyżej zdzwonię się z innym zakładem. Szkoda, że terminy opiewają na koniec kolejnego miesiąca. Właśnie dlatego piszę tą opinie: jeżeli macie czekać tyle czasu, ażeby spotkać się z analogiczną sytuacją proponuję wybrać inny zakład.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzjer fryzjersko-kosmetyczny?

Fryzjer fryzjersko-kosmetyczny znajduje się przy Stanisława Przybyszewskiego 12, Górna, 93-189 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzjer fryzjersko-kosmetyczny?

Można skontaktować się z Fryzjer fryzjersko-kosmetyczny pod numerem +48 422 365 282

Jak można dotrzeć do Fryzjer fryzjersko-kosmetyczny?

Do Fryzjer fryzjersko-kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements