Miła piękna uprzejma młoda dziewczyna mnie strzygła pochodzenia Ukraina. Polecam . Łukasz
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Kowalski ★★★★★
-
Przemyslaw Batorski ★★★★★
Rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm! Robert to fryzjer z prawdziwą pasją — zawsze zaangażowany, dokładny i mega sympatyczny. Można z nim pogadać, pośmiać się, a przy okazji mieć pewność, że doradzi i zrobi fryzurę na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam każdemu!
-
Kacper kacper ★★★★★
Świetny salon! Trafiłem tutaj z polecenia i nie żałuję. Fryzjer bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu, doradził mi odpowiednie cięcie i zadbał o każdy szczegół. Atmosfera w salonie jest luźna i przyjazna, można się zrelaksować, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Włosy układają się rewelacyjnie, a ja na pewno wrócę. Polecam każdemu facetowi, który szuka dobrego fryzjera!
-
Lytta69 ★★★☆☆
Moje pierwsze zetknięcie się z tym salonem oceniam na bardzo słabe. Na wejściu zostałam "przywitana" przez Panią w okularach głosem "czego tu", bo przecież jak mogłam nie wiedzieć, że w punkcie, który wygląda na recepcję, nie przyjmuje się interesantek xD Kiedy siedziałam na krześle fryzjerskim, to wokół zebrała się grupa pracownic, żeby sobie poplotkować. Bardzo słabe. Natomiast sama usługa strzyżenia, robiona przez Oksanę, była bardzo dobra. Dostałam dużo cennych rad i sugestii. Fryzura bardzo mi się podoba, czułam się zaopiekowana. Ostatecznie pewnie tu wrócę ze względu na dobrą fryzjerkę. Ale nie jest to miejsce, które mogę szczerze polecić.
-
Remote Operator ★★★★★
Super Pani fryzjerka :) bylem raz na groupon i serdecznie polecam. Klient z teofilowa
-
Paulina Józinkiewicz ★★★★★
Witam Dziś byłam na wizycie w salonie Urody na wizycie u kosmetyczki. Miałam wykonywaną hybrydę oraz hennę brwi i rzęs. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług. Polecam.
-
Piotr Błoch ★★★★★
Pani Beata strzyże niezwykle precyzyjnie. Jest profesjonalistką w każdym calu. Włosy po strzyżeniu przez długi czas układają się idealnie. POLECAM!
-
Анастасия Хорошун ★★★★★
Byłam dzisiaj w waszym Salonie Jestem bardzo zadowolona z dokładności i perfekcyjnego manicure Pani Nina wykazała się dużą kreatywnością i talentami plastycznymi Bardzo Polecam
-
Aleksandra Jędraszczyk ★☆☆☆☆
Moja mama była dzisiaj na paznokciach i to jest jedna wielka porażka. Opóźnienie 45 minut, a paznokcie tragedia. Jeden paznokieć okrągły, drugi kwadratowy, wszystko w trzy światy. Niedomalowane przy skórkach, palce zalane topem. Lakier nierówno położony. Kolor w ogóle nie taki jaki miał być. Pani chyba śpieszyła się do domu i zrobiła wszystko na odwal się. Początkowo w ogóle zapomniała (?!) nałożyć bazy i zmywała lakier, żeby to poprawić. Żenujący poziom usługi. Przez to opóźnienie, przepadła wizyta u fryzjerki (w tym samym salonie). Fryzjerka w ogóle ją olała, nawet nic nie powiedziała i poszła do domu. Mama nigdy więcej tu nie wróci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Urody Beata Wiśniewska?
Salon Urody Beata Wiśniewska znajduje się przy Marynarska 2, Bałuty, 91-803 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Urody Beata Wiśniewska?
Można skontaktować się z Salon Urody Beata Wiśniewska pod numerem +48 426 552 656
Jak można dotrzeć do Salon Urody Beata Wiśniewska?
Do Salon Urody Beata Wiśniewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku