Przegląd katalogu
- 1,094 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 1094 wyników
Przeglądaj restaurant w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,094 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 800,038 opinii i ocen.
“Dobra jakość, standardowe ceny a dodatkowo jest przyjemny lokal do zjedzenia na miejscu a nie tylko wynos jak w większości innych suszarni. Duży plus za spory klieszek niezłego wina.”
“Polecam. Szybkie zakupy w niedzielę jak czegoś braknie.”
“Obsługa miła, jedzenie jak to w każdej żabce, takie samo. Obok duży parking osiedlowy. Łatwy dojazd.”
“Sam sklep- taki jak wszędzie, ale obsługa nie jest taka jak wszędzie: zawsze uprzejma, zawsze słyszę "dzień dobry", " dziękuję", zawsze z uśmiechem. Niby to nic ale jednak to zaskakuje bo w sklepach Żabka rzadko można spotkać tak fajny personel”
“To super Żaba z dużym wyborem żywności obsługa fantastyczna 10 na 10p pkt. Druga Żabka w Łodzi pierwsze miejsce ma Przybyszewskiego 65.”
“Bardzo miła obsługa przez Panią Sandrę, zawsze uśmiechnięta, aż chce się kupować. Polecam gorąco:)”
“Fajne dziewczęta super obsługa. Korzystam regularnie i jest bardzo w porządku.”
“Bardzo smaczna pizza i szybka obsługa. Klimat fajny. Polecam”
“Pizza super. Polecam. Zawsze tam jemy. Dzieci też się zachwycają. Są super promocje”
“Przepyszna,bardzo smaczna pizza,polecam tam kupować, bardzo miła Pani oraz wspaniałe robi pizze.”
“Lokal może nie największy, za to z kameralnym klimatem. Pizza oraz dodatkowe dania przepyszne. Wielki wybór dodatków i rodzajów ciasta. Na plus możliwość dowozu pod wskazany adres, do czego polecam aplikację Pizzy Hut.... Mniam ;)”
“Jestem zachwycona że w taki nieluksusowy i niepopularnym miejscu można poczuć taką energię i poczucie że jest dobrze. Sama przypadkowo weszłam bo byłam Głodna i poczułam coś co nigdzie indziej nie czułam. Jest naprawdę miłe miejsce a amatorzy pizzę mają tutaj okazję zjeść pizzę od razu z pieca. Wrócę tutaj i nie tylko raz. Jest bardzo miły lokal i ludzi są ludźmi, co bardzo rzadko spotkasz na codzień. Dziękuję im za poświęcenie i za ich dobroci ❤️❤️❤️❤️”
“Gościnna Łódź to restauracja łącząca tradycyjną kuchnię polską z nowoczesnymi akcentami. Przytulne wnętrze i miła obsługa tworzą świetną atmosferę na rodzinny obiad czy spotkanie z bliskimi. W menu znajdziemy klasyczne potrawy, takie jak pierogi i zupy, przygotowane ze świeżych, sezonowych składników. Porcje są obfite, a ceny rozsądne. To miejsce godne polecenia dla miłośników smacznej, polskiej kuchni.”
“Najlepsza kuchnia orientalna w okolicy. Porcje są naprawdę duże w przystępnej cenie. Jeśli chodzi o dowóz - zamówienie zawsze dojeżdża szybko i jest gorące. Ponadto smaki są zróżnicowane - każde danie, a próbowaliśmy ich wiele, ma swój wyjątkowy smak. Obsługa na miejscu świetna. Pani była przesympatyczna!”
“Zamawiam od 2 lat, nigdy sie nie zawiodłam. Kurczak po indyjsku czesto zamawiam jest super, smaczne sajgonki, wołowina w sosie sezamowym tez bardzo dobre. Polecam”
“Maczek jak każdy inny. Jedzenie jak w każdym innym (jakichś rewelacji tu nie ma), obsługa bardzo miła i pomocna. Ciepło i sucho wewnątrz (szczególnie w takie dni jakie mamy teraz). Parking dość spory. Zamówienia wydawane dosyć szybko - nie trzeba zbyt długo czekać. Polecam każdemu kto chce na szybko, w biegu coś przegryźć.”
“Znów lokal po Kuchennych Rewolucjach. Taka okazja trafiła się w Łodzi. To było ostatnie miejsce zwiedzone w czasie weekendowego pobytu z moją przyjaciółką Kasią. Weszyśmy do restauracji. Wzięłyśmy karty menu, bo jest samoobsługa. Kasia zamówiła kotleta schabowego, ziemniaki, kapustę podsmażaną, a ja zupę pieczarkową z makaronem i placuszki na słodko z jabłkiem, cukrem pudrem i polewą owocową. Nie czekałyśmy długo na dania. Wszystko było smaczne i świeże. Lokal i stoły czyste. Polecam!”
“Chcę zostawić bardzo ciepłą opinię. Kasjerka Anastazja jest niezwykle miła, serdeczna i zawsze podchodzi do klientów z uśmiechem. Jej obsługa sprawia, że aż chce się wracać. Dziękuję i gorąco polecam!”
“Dość często bywam. Nie zdarzyło mi się mieć problemów żołądkowych po jedzeniu tutaj. Choć faktycznie, przedmówcy mają rację, zdażyło się by Pan w rękawiczkach nitrylowych wydawał pieniądze i w tychże szykował posiłek. Ja osobiście polecam tortillę, solidna porcja w rozsądnych pieniądzach.”
“Absolutnie miejsce warte polecenia. Przepiękny wystrój, dbałość o szczegóły widać również w daniach. Bulion genialny, pierożki kosmiczne, stek idealnie wysmażony, dodatki przepyszne. Obsługa również trzyma poziom, menu recytować może, bez zbędnego zagadywania, profesjonalnie. Świetne miejsce.”
“Rekinia to naprawdę piękne stworzenie. Jej sylwetka, pełna gracji i siły, porusza się w wodzie z niezwykłą lekkością. Gładka skóra połyskująca w świetle promieni przenikających przez taflę oceanu sprawia, że wygląda niemal jak istota z innego świata. W jej spojrzeniu można dostrzec dzikość natury, ale też pewien majestat, który budzi respekt i zachwyt. To piękno nieoczywiste, surowe i prawdziwe — takie, które potrafi zachwycić każdego, kto umie je dostrzec.”
“Akurat mi się dostało jedzonko na ostro. Dają dużo jedzenia, miła i sympatyczna obsługa. Oby tak dalej. Oczywiście że można wiele poprawić, chociażby smakowo ale myślę że każdy ma swoje smaki.”
“Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże i pyszne. Dobry klimat i obsluga. Ceny tez niewygórowane. Chętnie wrócimy.”
“Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za piękne opowieści o jedzeniu przygotowywanym sercem . Tak też smakowało. Ogromnie polecamy i na pewno wrócimy posmakować więcej.”
“Odwiedziłam tę restaurację niedawno i wszystko bardzo mi się podobało. Obsługiwała mnie kelnerka Katia – serdecznie jej dziękuję za pomoc przy wyborze dań. Miła, przyjazna atmosfera i serdeczny personel sprawiły, że czas spędzony tam był naprawdę przyjemny.”
“W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w obiedzie z okazji Naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jedzenie smaczne a miejsce ma swój klimat.Wieczorem razem z naszymi gośćmi byliśmy na dancingu. Super muzyka dla Wszystkich . Dziękujemy i polecamy Wrócimy tam napewno.Ela i Marek .”