Przegląd katalogu
- 215 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 215 wyników
Przeglądaj pub w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 215 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 181,947 opinii i ocen.
“Lokal fajnie urządzony, miła obsługa, dania bardzo smaczne, duże porcje, przystępne ceny. Szczerze mogę polecić.”
“Bardzo dobre jedzenie z menu dnia (innego nie próbowałem). "Jak w domu" albo "jak u babci" w przypadku Baru Finezja świadczą o bardzo dobrej jakości oferowanych dań. Wystrój prosty, skromny, czystość lokalu bardzo dobra. Płatność w lokalu tylko gotówką”
“Dobra pozycja lokalowa w manufakturze. Naleśnik odpowiedniej grubości, nie wylewa się z niego zawartość. Wypełnienie z szarpanej wołowiny bardzo smaczne. Mogłoby być jednak trochę więcej mięsa. Dodatkowo sos pomidorowy i colesław (dodatki w cenie naleśnika) dobrze się komponują. Ogólnie smaczne jedzonko. Pierwsza, na pewno nie ostatnia wizyta w tym miejscu.”
“Byłem tutaj i serio mega mi się spodobało! Byliśmy większą ekipą w dość ruchliwy dzień, a mimo to obsługa była mega miła, pomocna i cały czas dbała, żebyśmy czuli się dobrze. Zamówiliśmy shishę, która była po prostu perfekcyjna, oraz koktajle – również świetne! Atmosfera, obsługa i jakość – wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam to miejsce!”
“Alfonzo Carvajal Stachurska, Boliwariańska Republika Wenezueli, Ameryka Południowa. oczekująca wizyta”
“To jest Bar na rynku w Łodzi ulica Zjazdowa tam są super obiady i Miła obsługa”
“Kurczak dobry fajnie wypieczony a za razem soczysty w środku,nic innego tam nie jadłem więc to moja opinia na temat kurczaka z rożna pozdrawiam”
“Bardzo miła obsługa, jedzenie przepyszne. Bardzo gorąco polecam przyjść osobiście i spróbować tych pyszności!!!”
“Naprawdę polecam, szef mega miły dla klientów i bardzo wyrozumiały do pracowników. Polecam bar, mega kolorowo”
“Obecnie jest to już lokal kultowy dla osób które do niego przychodzą od lat . Ma jedyny w swoim rodzaju klimat ciepły i przyjemny .Każdy czuje się w nim jak w domu. I tak też każdy nowy gość jest przyjmowany jak naszego domownika, czyli przyjaciela tej naszej knajpki bez różnicy wiekowej .Koniecznie musicie to miejsce odwiedzić .Zaręczam że wyjdziecie z tego lokaliku najedzeni,napojami oraz z bagażem niesamowitych niepowtarzalnych wrażeń .I myślą w głowie tak to będzie też moja knajpki .ZAPRASZAMY.”
“Fajne miejsce. Trochę jak dawne bary mleczne. Porcje smaczne, cenowo przystępne. Olbrzymi plus za rolę jaką spełnia to miejsce w życiu osiedla. Dzięki niemu ludzie starsi (ale nie tylko) mają się gdzie spotkać, porozmawiać i przy okazji zjeść. Zacna inicjatywa.”
“Świetna obsługa wesela razem z żoną i gośćmi jesteśmy mega zadowoleni. Świetny kontakt z ludźmi i pyszne drinki !”
“Świetne miejsce, w ciekawej okolicy. Dobre nagłośnienie, wystarczająca wielkość. Polecam”
“Polecam to miejsce miałam tam imprezę urodzinowa i jest naprawdę super obsługa i właścicielka super.napewno tam jeszcze nie raz wrócę.dziekuje bardzo za miłą atmosferę i pozdrawiam właścicielkę .dziękuję a jedzonko przepyszne.”
“Odwiedziłam tę restaurację niedawno i wszystko bardzo mi się podobało. Obsługiwała mnie kelnerka Katia – serdecznie jej dziękuję za pomoc przy wyborze dań. Miła, przyjazna atmosfera i serdeczny personel sprawiły, że czas spędzony tam był naprawdę przyjemny.”
“Super klimat. Można popić, potańczyć. Drineczki bardzo smaczne. Personel bardzo fajny. Dj grał super muzyke i dziękujemy że pogral ją dłużej niż było czynne :)”
“Bardzo miły personel smaczne piwo i bardzo smaczne obiady polecam”
“Najlepsza dyskoteka w Łodzi - świetna muzyka - najlepsze drinki w stosunku do ceny. Fajny klimat - wspaniałe nowe znajomości.”
“Odwiedziłam tę restaurację niedawno i wszystko bardzo mi się podobało. Obsługiwała mnie kelnerka Katia – serdecznie jej dziękuję za pomoc przy wyborze dań. Miła, przyjazna atmosfera i serdeczny personel sprawiły, że czas spędzony tam był naprawdę przyjemny.”
“Wszystko jest smaczne, w dobrych cenach, a obsługa przemiła. Wielkość porcji szczegolnie cieszy panów. Wołowina z grilla to ulubione danie, ale dziś postanowiliśmy zjeść na miejscu i spróbować innych pozycji z menu. Również się nie zawiedliśmy. Polecajka!”
“Jedzenie bardzo dobre jak domowe , zestawy obiadowe dwudaniowe po ok.27-28 zł , ostatnio organizowałem tam urodziny na kilkanaście osób i wszystko było dopięte jak należy , goście również byli zadowoleni zarówno z jedzenia jak i obsługi no i cena za osobę dużo bardziej przystępna niż w innych okolicznych lokalach , także mogę miejsce polecić z czystym sumieniem”
“Jedliśmy wczoraj jedzonko, zamówiłam żurek, z bardzo duża ilością mięska w środku. W smaku był rewelacyjny! Kotlety z pieczonymi ziemniaczkami również bardzo smaczne. Miejsce ma swój klimat, weszliśmy na golonke ale niestety na wielkość golonki (1.5 kg) zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, ale tak to bardzo Polecam!”
“Marta piecze najlepszą golonkę w mieście! Baaaardzo dziękujemy. Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiamy cały Zespół.”
“Jedzenie bardzo smaczne, treściwe i konkretne. Codziennie spory wybór potraw. Polecam serdecznie”
“2019: Można naprawdę dobrze zjeść, miła obsługa, ceny umiarkowane. 2022: restaurant week, naprawdę bardzo smaczne przystawki, świetne sosy, burgery w obu wersjach przyzwoite i tu trochę szaleństwa zabrakło. Deser nadrobił w smaku i kompozycji… wybitnie przepyszny !!”
“Wpadłem przypadkiem i zostałem na dłużej niż planowałem. Menu zaskakująco ciekawe – połączenia smaków, które nie są oczywiste, ale działają. Jadłem kurczaka w sosie z mango i kolendrą – bardzo świeże i lekkie danie. Plus za kartę z piwami rzemieślniczymi – nie tylko klasyka, ale też coś nowego. Miła atmosfera, dużo młodych ludzi, ale nie głośno. Fajne miejsce na chillout po pracy.”
“Korzystam regularnie z Ha Long. Bardzo dobre jedzenie i szybka obsługa! Zamówiłem kurczaka po tajlandzku oraz orientalnego – oba dania były dobrze doprawione. Porcje solidne, a całość w rozsądnej cenie. Na pewno będę wracać i próbować innych pozycji z listy. Mimo wielu negatywnych opinii nigdy nie miałem problemów z jedzeniem jaki i po jedzeniu. Oczywiście można doczepić się do wyglądu lokalu jednak nie jest to chyba kluczowy aspekt w tego typu lokalu.”