Przegląd katalogu
- 278 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 278 wyników
Przeglądaj przedszkole w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 278 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,366 opinii i ocen.
“Chciałbym się podzielić opinią na temat przedszkola nr 120 w Łodzi do którego zapisaliśmy nasza córkę w 2016r. Uważam że jest to jedno z najlepszych przedszkoli na Bałutach jeśli nie w Łodzi. Naszą córką od samego początku opiekuje się Pani Justyna P. Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy z żoną żeby nasza pociecha nie miała ochoty spotkać z przyjaciółmi w grupie. Zawsze uśmiechnięta córka zmierza do przedszkola, szybko uczy się nowych rzeczy i chętnie bierze udział we wszystkich możliwych przedstawieniach, zajęciach etc. Żeby stworzyć dobre warunki do wychowania i nauki dzieci nie wystarczy tylko przychodzić do pracy i tylko ją wykonywać. Dzieci są różne, z różnych domów i różnie wychowywane. Trzeba w pełni się zaangażować w wykonywaną pracę, trzeba mieć dużo cierpliwości, masę pomysłów na realizację planów i zainteresowanie nimi dzieci, trzeba włożyć dużo serca w to co się robi aby dzieci były radosne, szczęśliwe i chętne do nauki. Nasza córka bardzo chętnie uczy się pisania, czytania, recytowania wierszy , dużo śpiewa wciąż nowe piosenki :-).Aktywnie uczestniczy we wszystkich zajęciach teatralnych, muzycznych, plastycznych i wciąż bardzo dobrze się rozwija a teraz już szykujemy się do 1 klasy SP. To w dużej mierze zasługa wychowawcy Pani Justyny oraz Pani Kasi która już niestety nie pracuje. Trafiliśmy na bardzo dobrych pedagogów w 120 przedszkolu dzięki którym nasza córka jest szczęśliwa wśród swoich rówieśników i wciąż chętnie uczy się nowych rzeczy. Z pełną świadomością mogę polecić przedszkole 120 na Teofilowie. Podoba mi się też podejście Pani dyrektor która zawsze jest do dyspozycji każdego rodzica i doskonale orientuje się w postępach wszystkich dzieci z tego co zdążyliśmy zauważyć. W odróżnieniu np: do przedszkola na Żubardziu gdzie chodziła nasza druga córka...tutaj w 120-ce czuć że nauczycielom się chce dla naszych dzieci coś robić, jednak zależy żeby było fajnie, ciekawie, żeby się uczyły i poznawały świat oraz spędzały szczęśliwie czas poza domem. Wszystkim nauczycielom a w szczególności Pani Justynie z grupy Mrówek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz serce włożone w wychowanie i naukę naszej córki Rodzice szczęśliwej Mrówki”
“Przedszkole godne polecenia. Dzięki kreatywności Opiekunek dzieci łatwo zdobywają wiedzę, mają też zapewnione wiele atrakcji. Bardzo często odbywają się ciekawe warsztaty dla dzieci, wycieczki, pikniki na terenie przedszkola ( dzień ziemniaka, piknik rodzinny), wyjścia do teatru, muzeum. Niemalże nie ma tygodnia bez jakiejś niespodzianki. Sale czyste i dobrze wyposażone. Przedszkole kameralne - tylko 5 grup. Nie wiem jak w grupach maluchów ale u starszaków co tydzień otrzymujemy informację mailową o przerobionym materiale i podstępach, a także wskazówki co utrwalić z dziećmi w domu. Jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy to brak własnej kuchni. Polecam polecam polecam!”
“Dla naszego syna najlepsze przedszkole, z uśmiechem na twarzy i w podskokach wracał z wakacji. Bardzo miły zespół całego przedszkola, sympatyczne opiekunki. Polecam z całego serca.”
“Przemiła,profesjonalna,kadra,Panie nauczycielki ,oddane dzieciom, w pełni zaangażowane,zwłaszcza w grupie 6 latków”
“Najlepsze panie na świecie polecam dziecko ma super atrakcje”
“Wspaniałe Panie, które pomagają szczególnie maluszkom się zaadoptować. W przedszkolu są prowadzone różne zajęcia, teatrzyki i koła zainteresowań. Bardzo trudno się dostać.”
“Bardzo dobra kadra, Dyrekcja jest otwarta na nowe pomysły i współpracę, co więcej Pani Dyrektor sama inicjuje wile działań. Sale, szatani i ogród są przystosowane dla dzieci. Polecam!”
“Przedszkole bardzo się podoba synowi. Polecam”
“Pani Dyrektor Wspaniała, Każdego Wysłucha ❤️ Panie, które pomagają nauczycielkom naprawdę Kochane i Pomocne ❤️”
“bardzo miła kadra, wspaniała opieka nad dziecmi a także super atmosfera”
“Świetne przedszkole. Rewelacyjne grono pedagogiczne. Nasz brzdąc uwielbia to przedszkole i z wielką radością i uśmiechem na twarzy codziennie chętnie zmierza do PM229. Zdecydowanie jesteśmy zadowoleni, że trafiliśmy na tą placówkę.”
“Bardzo dobre przedszkole ale trudno się "dostać".”
“Kocham chodziłam super nauczycielki przedszkola pani Ewa i pani Agnieszka ♥️♥️”
“Mogę powiedzieć jedno wspaniałe przedszkole. Ciocie cudowne zangażowane w pracę, znają swoje dzieci. Dzieci z poresztą też lubią swoje ciocie. Pani Dyrektor, która jest od niedawna przecudowna osoba. Zawsze znajdzie czas aby porozmawiać. Przede wszystkim Pani Dyrektor zna jak nikt charakter tej pracy. Plusy dzieciaki się rozwijają pod kątem intelektualnym, emocjaonlanym i arytstcznym. Jest wiele ciekawych zajęć,jak audycja muzyczna, przyjeżdzają do przedszkola wiele ciekawych ludzi można sprawdzić na FB. Dzieciaki się nie nudzą. MY z moimi dzieciakmi będziemy tęsknić za naszym przedszkolem i naszymi ciociami. Ja jestem na wielki plus daje 6+ i mega zadowolona ja i moje dzieciaki”
“Przedszkole nastawione na bliskość, empatię i rozwój emocjonalny, ale także kreatywność. Bardzo dobra opieka, dzieci i rodzice czują się bezpiecznie. Stały kontakt z kadrą. Duża dostępność specjalistów, dodatkowych zajęć, duży plac zabaw. Z praktycznych kwestii doskonała lokalizacja i bezproblemowe parkowanie.”
“Panie bardzo sie starają, a dziecko chodzi zadowolone i bez oporów. Polecam. Dodatkowo duży wybór zajęć dodatkowych, które również dziecko bardzo lubi.”
“Super przedszkole! Polecam z całego serca :)”
“Super podejście do dzieci sympatyczne opiekunki miła atmosfera. Minus to brak wjazdu samochodem po odbiór dzieci.”
“Bardzo przyjazne miejsce! Córka chodzi z uśmiechem, polecam!”
“Przemiła kadra! Zarówno córka (rocznik 2017), jak i my rodzice polecamy!”
“Jako mama dwójki dzieci w spektrum autyzmu mogę szczerze polecić to przedszkole.Panie są zaangażowane w wychowanie,rozwój i edukację dzieci z niepełnosprawnością,do każdego dziecka podchodzą indywidualnie i starają się sprostać jego potrzebom.Starsza córka ,która już chodzi do szkoły podstawowej,poszła do niej bardzo dobrze przygotowana dzięki właśnie Paniom z grup specjalnych.Teraz świetnie sobie radzi. Młodsza ,która obecnie jest w grupie specjalnej nabywa nowe umiejętności,dzięki ogromnej pracy i poświęceniu Pań tam pracujących. Przemiły personel,dzieci są zaopiekowane,nigdy nie zdarzyło się,żebym miała jakikolwiek problem z komunikacją jeśli chodzi o Panie z grupy bądź terapeutów.Z całego serca polecam,bo Panie kochają dzieciaki jak swoje ❤️”
“Jesteśmy zadowoleni. Dużo zależy od wychowawcy. Przedszkole zadbane, kadra sympatyczna. Pozdrawiamy”
“Pierwszy dzień za nami. Mega wkład i ogromne serducho ze strony pracowników. Dzieci zadowolone. Raptem druga wizyta w placówce, a Pani Dyrektor kazdego malucha poznaje i szerokim usmiechem wita w progu. Domowo, ciepla atmosfera pelna zrozzumienia i szacunku dla maluszkow rozpoczynajacych przygode z samodzielnoscia i dorosloscią. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za Wasza dobrą robotę!”
“To przedszkole jest extra chodziłam tam i polecam ogródek w którym bawią się dzieci jest bardzo dobrze wyposażony”
“Córka chodzi od roku i jesteśmy zadowoleni Mała nie ma problemu z chęcią chodzenia. Jest zadowolona z zajęć i różnorodnego jedzenia. Ja z kolei jestem zadowolona z kontaktu z przedszkolem, z wychowawcą. Polecam ☺️”
“Przedszkole spełniające wszelkie, rodzicielskie wymagania. Świetnie wyposażone sale, uśmiechnięty, kreatywny personel, a takich kompetentnych dyrektorów jak Pani Ewelina ze świecą szukać. Polecam serdecznie.”
“Dzieci to przedszkole kochają. Mój synek całe wakacje pyta, kiedy znów wróci do swojego przedszkola. Panie są miłe i oddane dzieciom. Zawsze można do nich przyjść i porozmawiać. Przedszkole mieści się w pięknym, zabytkowym budynku, aż serce boli że niewyremontowanym, o co dyrekcja przedszkola rok w rok zabiega.”
“Najlepsze przedszkole!! Dzieci mają dużo rozmaitych zajęć, uczą się wszystkich potrzebnych rzeczy. Kadra bardzo zaangażowana i pomocna w każdej kwestii. Zdrowe i różnorodne posiłki. Piękny nowy plac zabaw. Dziecko wraca do domu zadowolone!”
“Wspaniale zorganizowany Dzień Babci i Dziadka”
“Wspaniałe przedszkole! Bardzo miła i rodzinna atmosfera. Chodzi tam już moje drugie dziecko i naprawdę mogę polecić! Pozdrawiam wszystkie Panie i dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi.”