Opinie

  1. Adam Szczepaniak ★★★☆☆

    Okej przedszkole dużych standardów żywieniowych i wychowawczych

  2. Dawid Ma ★★★★★

    Córka uczęszcza do przedszkola i chociaż się przeprowadziliśmy dosyć daleko to nie przepisaliśmy młodej. Przedszkole cały czas inwestuje swój czas w organizowanie atrakcji dla dzieci, bardzo sprawnie uzupełniają braki np. na placu zabaw zepsute atrakcje wymieniane na nowe. Posiłki też bardzo dobrze dobierane dla niejadków. Biorąc pod uwagę że sprawdzaliśmy przedszkola w naszej nowej lokalizacji to mogę śmiało powiedzieć że w przedszkolu nr120 PRL już dawno został wyprowadzony. Przedszkole stara się również iść z biegiem czasu i nowościami (akademia kodowania). Szczególnie polecam współpracę z Panią Justyną P. wkłada dużo serca w rozwój i edukację naszych maluchów z grupy Mrówek. Pani dyrektor również stara się bez-stronniczo podchodzić do problemów i jak by mogła bronić tylko swojej poglądy to zawsze stara się jednak dać jak najszerszy pogląd na całą sytuację.

  3. Lucas ★★★★★

    Chciałbym się podzielić opinią na temat przedszkola nr 120 w Łodzi do którego zapisaliśmy nasza córkę w 2016r. Uważam że jest to jedno z najlepszych przedszkoli na Bałutach jeśli nie w Łodzi. Naszą córką od samego początku opiekuje się Pani Justyna P. Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy z żoną żeby nasza pociecha nie miała ochoty spotkać z przyjaciółmi w grupie. Zawsze uśmiechnięta córka zmierza do przedszkola, szybko uczy się nowych rzeczy i chętnie bierze udział we wszystkich możliwych przedstawieniach, zajęciach etc. Żeby stworzyć dobre warunki do wychowania i nauki dzieci nie wystarczy tylko przychodzić do pracy i tylko ją wykonywać. Dzieci są różne, z różnych domów i różnie wychowywane. Trzeba w pełni się zaangażować w wykonywaną pracę, trzeba mieć dużo cierpliwości, masę pomysłów na realizację planów i zainteresowanie nimi dzieci, trzeba włożyć dużo serca w to co się robi aby dzieci były radosne, szczęśliwe i chętne do nauki. Nasza córka bardzo chętnie uczy się pisania, czytania, recytowania wierszy , dużo śpiewa wciąż nowe piosenki :-).Aktywnie uczestniczy we wszystkich zajęciach teatralnych, muzycznych, plastycznych i wciąż bardzo dobrze się rozwija a teraz już szykujemy się do 1 klasy SP. To w dużej mierze zasługa wychowawcy Pani Justyny oraz Pani Kasi która już niestety nie pracuje. Trafiliśmy na bardzo dobrych pedagogów w 120 przedszkolu dzięki którym nasza córka jest szczęśliwa wśród swoich rówieśników i wciąż chętnie uczy się nowych rzeczy. Z pełną świadomością mogę polecić przedszkole 120 na Teofilowie. Podoba mi się też podejście Pani dyrektor która zawsze jest do dyspozycji każdego rodzica i doskonale orientuje się w postępach wszystkich dzieci z tego co zdążyliśmy zauważyć. W odróżnieniu np: do przedszkola na Żubardziu gdzie chodziła nasza druga córka...tutaj w 120-ce czuć że nauczycielom się chce dla naszych dzieci coś robić, jednak zależy żeby było fajnie, ciekawie, żeby się uczyły i poznawały świat oraz spędzały szczęśliwie czas poza domem. Wszystkim nauczycielom a w szczególności Pani Justynie z grupy Mrówek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz serce włożone w wychowanie i naukę naszej córki Rodzice szczęśliwej Mrówki

  1. LUK 1 ★★★★★

    Chciałbym się podzielić opinią na temat przedszkola nr 120 w Łodzi do którego zapisaliśmy nasza córkę w 2016r. Uważam że jest to jedno z najlepszych przedszkoli na Bałutach jeśli nie w Łodzi. Naszą córką od samego początku opiekuje się Pani Justyna P. Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy z żoną żeby nasza pociecha nie miała ochoty spotkać z przyjaciółmi w grupie. Zawsze uśmiechnięta córka zmierza do przedszkola, szybko uczy się nowych rzeczy i chętnie bierze udział we wszystkich możliwych przedstawieniach, zajęciach etc. Żeby stworzyć dobre warunki do wychowania i nauki dzieci nie wystarczy tylko przychodzić do pracy i tylko ją wykonywać. Dzieci są różne, z różnych domów i różnie wychowywane. Trzeba w pełni się zaangażować w wykonywaną pracę, trzeba mieć dużo cierpliwości, masę pomysłów na realizację planów i zainteresowanie nimi dzieci, trzeba włożyć dużo serca w to co się robi aby dzieci były radosne, szczęśliwe i chętne do nauki. Nasza córka bardzo chętnie uczy się pisania, czytania, recytowania wierszy , dużo śpiewa wciąż nowe piosenki :-).Aktywnie uczestniczy we wszystkich zajęciach teatralnych, muzycznych, plastycznych i wciąż bardzo dobrze się rozwija a teraz już szykujemy się do 1 klasy SP. To w dużej mierze zasługa wychowawcy Pani Justyny oraz Pani Kasi która już niestety nie pracuje. Trafiliśmy na bardzo dobrych pedagogów w 120 przedszkolu dzięki którym nasza córka jest szczęśliwa wśród swoich rówieśników i wciąż chętnie uczy się nowych rzeczy. Z pełną świadomością mogę polecić przedszkole 120 na Teofilowie. Podoba mi się też podejście Pani dyrektor która zawsze jest do dyspozycji każdego rodzica i doskonale orientuje się w postępach wszystkich dzieci z tego co zdążyliśmy zauważyć. W odróżnieniu np: do przedszkola na Żubardziu gdzie chodziła nasza druga córka...tutaj w 120-ce czuć że nauczycielom się chce dla naszych dzieci coś robić, jednak zależy żeby było fajnie, ciekawie, żeby się uczyły i poznawały świat oraz spędzały szczęśliwie czas poza domem. Wszystkim nauczycielom a w szczególności Pani Justynie z grupy Mrówek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz serce włożone w wychowanie i naukę naszej córki Rodzice szczęśliwej Mrówki

  2. Karol Jachymczak ★☆☆☆☆

    Przedszkole dla rozwydrzonych dzieci

  3. Sylwia Jablonska ★★★☆☆

    Bardzo fajne Panie i obsługa Niestety Dyrektorka niesympatyczna

  1. Jan Bo ★★★★☆

    Bardzo przyjazne miejsce dla dzieci

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Miejskie nr 120?

Przedszkole Miejskie nr 120 znajduje się przy Aleksandrowska 20A, Bałuty, 91-420 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Miejskie nr 120?

Można skontaktować się z Przedszkole Miejskie nr 120 pod numerem +48 426 521 828

Jak można dotrzeć do Przedszkole Miejskie nr 120?

Do Przedszkole Miejskie nr 120 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements