Okej przedszkole dużych standardów żywieniowych i wychowawczych
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Szczepaniak ★★★☆☆
-
Dawid Ma ★★★★★
Córka uczęszcza do przedszkola i chociaż się przeprowadziliśmy dosyć daleko to nie przepisaliśmy młodej. Przedszkole cały czas inwestuje swój czas w organizowanie atrakcji dla dzieci, bardzo sprawnie uzupełniają braki np. na placu zabaw zepsute atrakcje wymieniane na nowe. Posiłki też bardzo dobrze dobierane dla niejadków. Biorąc pod uwagę że sprawdzaliśmy przedszkola w naszej nowej lokalizacji to mogę śmiało powiedzieć że w przedszkolu nr120 PRL już dawno został wyprowadzony. Przedszkole stara się również iść z biegiem czasu i nowościami (akademia kodowania). Szczególnie polecam współpracę z Panią Justyną P. wkłada dużo serca w rozwój i edukację naszych maluchów z grupy Mrówek. Pani dyrektor również stara się bez-stronniczo podchodzić do problemów i jak by mogła bronić tylko swojej poglądy to zawsze stara się jednak dać jak najszerszy pogląd na całą sytuację.
-
Lucas ★★★★★
Chciałbym się podzielić opinią na temat przedszkola nr 120 w Łodzi do którego zapisaliśmy nasza córkę w 2016r. Uważam że jest to jedno z najlepszych przedszkoli na Bałutach jeśli nie w Łodzi. Naszą córką od samego początku opiekuje się Pani Justyna P. Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy z żoną żeby nasza pociecha nie miała ochoty spotkać z przyjaciółmi w grupie. Zawsze uśmiechnięta córka zmierza do przedszkola, szybko uczy się nowych rzeczy i chętnie bierze udział we wszystkich możliwych przedstawieniach, zajęciach etc. Żeby stworzyć dobre warunki do wychowania i nauki dzieci nie wystarczy tylko przychodzić do pracy i tylko ją wykonywać. Dzieci są różne, z różnych domów i różnie wychowywane. Trzeba w pełni się zaangażować w wykonywaną pracę, trzeba mieć dużo cierpliwości, masę pomysłów na realizację planów i zainteresowanie nimi dzieci, trzeba włożyć dużo serca w to co się robi aby dzieci były radosne, szczęśliwe i chętne do nauki. Nasza córka bardzo chętnie uczy się pisania, czytania, recytowania wierszy , dużo śpiewa wciąż nowe piosenki :-).Aktywnie uczestniczy we wszystkich zajęciach teatralnych, muzycznych, plastycznych i wciąż bardzo dobrze się rozwija a teraz już szykujemy się do 1 klasy SP. To w dużej mierze zasługa wychowawcy Pani Justyny oraz Pani Kasi która już niestety nie pracuje. Trafiliśmy na bardzo dobrych pedagogów w 120 przedszkolu dzięki którym nasza córka jest szczęśliwa wśród swoich rówieśników i wciąż chętnie uczy się nowych rzeczy. Z pełną świadomością mogę polecić przedszkole 120 na Teofilowie. Podoba mi się też podejście Pani dyrektor która zawsze jest do dyspozycji każdego rodzica i doskonale orientuje się w postępach wszystkich dzieci z tego co zdążyliśmy zauważyć. W odróżnieniu np: do przedszkola na Żubardziu gdzie chodziła nasza druga córka...tutaj w 120-ce czuć że nauczycielom się chce dla naszych dzieci coś robić, jednak zależy żeby było fajnie, ciekawie, żeby się uczyły i poznawały świat oraz spędzały szczęśliwie czas poza domem. Wszystkim nauczycielom a w szczególności Pani Justynie z grupy Mrówek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz serce włożone w wychowanie i naukę naszej córki Rodzice szczęśliwej Mrówki
-
LUK 1 ★★★★★
Chciałbym się podzielić opinią na temat przedszkola nr 120 w Łodzi do którego zapisaliśmy nasza córkę w 2016r. Uważam że jest to jedno z najlepszych przedszkoli na Bałutach jeśli nie w Łodzi. Naszą córką od samego początku opiekuje się Pani Justyna P. Jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy z żoną żeby nasza pociecha nie miała ochoty spotkać z przyjaciółmi w grupie. Zawsze uśmiechnięta córka zmierza do przedszkola, szybko uczy się nowych rzeczy i chętnie bierze udział we wszystkich możliwych przedstawieniach, zajęciach etc. Żeby stworzyć dobre warunki do wychowania i nauki dzieci nie wystarczy tylko przychodzić do pracy i tylko ją wykonywać. Dzieci są różne, z różnych domów i różnie wychowywane. Trzeba w pełni się zaangażować w wykonywaną pracę, trzeba mieć dużo cierpliwości, masę pomysłów na realizację planów i zainteresowanie nimi dzieci, trzeba włożyć dużo serca w to co się robi aby dzieci były radosne, szczęśliwe i chętne do nauki. Nasza córka bardzo chętnie uczy się pisania, czytania, recytowania wierszy , dużo śpiewa wciąż nowe piosenki :-).Aktywnie uczestniczy we wszystkich zajęciach teatralnych, muzycznych, plastycznych i wciąż bardzo dobrze się rozwija a teraz już szykujemy się do 1 klasy SP. To w dużej mierze zasługa wychowawcy Pani Justyny oraz Pani Kasi która już niestety nie pracuje. Trafiliśmy na bardzo dobrych pedagogów w 120 przedszkolu dzięki którym nasza córka jest szczęśliwa wśród swoich rówieśników i wciąż chętnie uczy się nowych rzeczy. Z pełną świadomością mogę polecić przedszkole 120 na Teofilowie. Podoba mi się też podejście Pani dyrektor która zawsze jest do dyspozycji każdego rodzica i doskonale orientuje się w postępach wszystkich dzieci z tego co zdążyliśmy zauważyć. W odróżnieniu np: do przedszkola na Żubardziu gdzie chodziła nasza druga córka...tutaj w 120-ce czuć że nauczycielom się chce dla naszych dzieci coś robić, jednak zależy żeby było fajnie, ciekawie, żeby się uczyły i poznawały świat oraz spędzały szczęśliwie czas poza domem. Wszystkim nauczycielom a w szczególności Pani Justynie z grupy Mrówek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz serce włożone w wychowanie i naukę naszej córki Rodzice szczęśliwej Mrówki
-
Karol Jachymczak ★☆☆☆☆
Przedszkole dla rozwydrzonych dzieci
-
Sylwia Jablonska ★★★☆☆
Bardzo fajne Panie i obsługa Niestety Dyrektorka niesympatyczna
-
Jan Bo ★★★★☆
Bardzo przyjazne miejsce dla dzieci
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Miejskie nr 120?
Przedszkole Miejskie nr 120 znajduje się przy Aleksandrowska 20A, Bałuty, 91-420 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Miejskie nr 120?
Można skontaktować się z Przedszkole Miejskie nr 120 pod numerem +48 426 521 828
Jak można dotrzeć do Przedszkole Miejskie nr 120?
Do Przedszkole Miejskie nr 120 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku