Przegląd katalogu
- 143 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 143 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Skierniewicu, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 143 wyników w Skierniewicu, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 39,590 opinii i ocen.
“Pyszne pieczywo i pączki wege! Polecam! Dla chleba "magnat" nawet długa kolejka niestraszna! :)”
“Jedzenie pyszne obsługa świetna miła, wyżej nad restauracja są też ładne pokoje polecam, będę w okolicy na pewno odwiedze”
“Jeden z lepszych tanich kebabów jakie jadłem. Wszystkie składniki spoko, kebab bardzo smaczny. Miła wyluzowana obsługa. Ledwo zmieściłem średnią pitenmimo, że byłem głodny. Polecam”
“Jedliśmy box, talerz i tortille amerykańska, wszystko nam bardzo smakowało. Mięso mix, sosy mix. Bardzo dobre frytki, świeże warzywa no a mięso no wiadomo, takie jak wszędzie, ale dobrze zrobione, nie za bardzo spieczone, ale tez nie jak gotowane. Porcje są bardzo duże, nie daliśmy rady zjeść małych zestawów”
“Pyszne jedzenie w niepozornym, wydawało by się miejscu w Skierniewicach. Dostępne ceny, dbałość o smak. Przepyszna ryba oraz schabowy z buraczkami. Możliwość wymiany surówek, oraz dodatków. Polecam.”
“Jedzenie super tak jak i obsługa a i klimat nawet fajny jedyny minus że jest to mały lokal ale mimo to leci 5 gwiazdek.”
“Duży wybór, przystępne ceny. Polecam”
“Ładny lokal, warto odwiedzić. Miła obsługa, dobre żeberka, burgerek no i oczywiście piwko pils :) pozdrawiam”
“Kebab bardzo dobry Jeden z najlepszych których jadłem polecam. Mały kebab prawie taki samy jak średni”
“Bardzo miła obsługa i fajny klimat”
“Serdecznie polecam. Bardzo miła obsługa i można liczyć na pomoc:)”
“Podjęte wyzwanie Serial Killer Burger, zrobił robotę jeśli lubi ktoś ponad przeciętna ostrość, polecam.”
“Przemiła obsługa. Można przyjść z pieskiem. Śniadanie bardzo dobre. Polecam.”
“Najlepsza Restauracja w jakiej jadam. Jeździmy tu specjalnie 100km Rewelacyjny Żurek, Schabowy, Dwbolay, Żeberka, Burger. Pyszna Szarlotka. Wspaniała Obsługa. Niepowtarzalny wystrój. Ceny akurat.”
“Zajrzeliśmy do Galeona po długim spacerze, jako że po solidnej kilometrówce wypada ugasić pragnienie czymś chłodnym. Niestety, nie skorzystaliśmy z ich oferty gastronomicznej, ale nacieszyliśmy oczy oldschoolowym wystrojem i bardzo specyficznym klimatem tego miejsca przy kuflu zimnego piwka. Było naprawdę sympatycznie, lokal ma miejsca nie tylko wewnątrz i na zewnątrz (stoliki) ale również na pokładzie, tak więc jeśli tylko pogoda pozwoli, można radować się promieniami zachodzącego słońca w miejscu, które na mapie Polski jest unikatowe i posiada mega fajny klimat (no chyba, że ktoś jest Ą-Ę-owy, takie persony raczej nie poczują tej wyjątkowej atmosfery). Jeśli będziemy jeszcze w okolicy, wpadniemy nie tylko wypić, ale i coś wszamać, to na pewno. :-)”
“Zawsze miła i serdeczna obsługa. Mały sklepik a asortymentu full :) uwielbiam tam chodzić na zakupy”
“Bardzo polecam tankowanie na tej stacji, obsługa bardzo miła w szczególności pan maksymilian. Pozdrawiam i napewno wrócę na jego wartę”
“Jestem stałym klientem. Żona uwielbia zupę Pho. Ja wołowinę, syn kaczkę a córka - niestety - woli kurczaka w panierce. Knajpa trzyma swój bardzo dobry poziom. Widzę, że po otwarciu konkurencyjnej knajpy pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Nie wstyd Wam ludzie ?”
“Najlepszy kurczak przyrządzany na miejscu (marynowany i przyprawiany przez szefa kuchni, czlowieka z pasją kulinarną, widziałem te świeże piersi, nie ma mowy o mrożeniu). Ja lubię tego kebaba najbardziej z pośród skierniewickich. Surówki może dla niektórych jest ich za dużo, ale dla mnie stanowi to pełnoprawny posiłek obiadowy i jest to optymalna proporcja mięsa, surówek i węglowodanów ( zwykle biorę w picie ). Moje szkolne dzieciaki polubiły kurczaka na talerzu z frytkami czasami użyją troche sosu łagodnego, ale zwykle luvią samo mięso i frytki... pozdrawiam i szczerze polecam :)”
“Pyszne lody z miejscem do zabawy dla dzieci.”
“Świetne jedzenie, bardzo miła obsługa. Byłem z grupą i dostaliśmy coca-colę w gratisie. Ja zamówiłem małego kebaba na cienkim cieście, a okazał się olbrzymi, bardzo mi smakował”
“Zawsze miło , szybko i sympatycznie. Polecam.”
“Pani Sylwia oraz pan Kacper należą do ginącego gatunku którym jeszcze coś się chce, ludzie wielkiego zaangażowania oraz pasji w tym co robią. Jedzenie bardzo dobre smaczne duże porcje. Gorąco polecam!!!!!”
“Ta restauracja sushi jest naprawdę świetna! Wszystko było świeże, pięknie podane i bardzo smaczne. Obsługa miła i pomocna, a atmosfera przyjemna. Widać, że dbają o każdy szczegół. Zdecydowanie jedna z lepszych restauracji sushi, w jakich byłam. Na pewno wrócę!”
“Danie dnia 12 zł, porcje słuszne :) i do tego bardzo smaczne. Więcej takich miejsc. Polecam”
“O Nellu można by pisać wiele. Natomiast jest to bardzo dobrze zlokalizowany i wyposażony sklep. Jest w nim czysto, obecnie po przemablowaniu. Doskonałe mięsa i wędliny, świetne stoisko z warzywami oraz dobrze zaopatrzony w towar Nell jest w skierniewickiej czołówce.”
“Jak potrzeba w niedzielę otwarte.”
“Miła obsługa, dobre zaopatrzenie.”
“Najlepszy sklep na osiedlu miła obsługa fajne promocje super ekspedientki”